Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μωράκια Μαΐου 2017!!!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσι αααα όλα καλά το σπορακί μου είναι 3 εκατοστά και έχει 189 παλμους χαχαχχαχα ο γιατρός μου είπε όλα καλά πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.4k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Drakoylinaki είπε:

Κορίτσι αααα όλα καλά το σπορακί μου είναι 3 εκατοστά και έχει 189 παλμους χαχαχχαχα ο γιατρός μου είπε όλα καλά πάνε 

Μπραβο!!! Πολυ ευχαριστα νεα!

Να μην ανησυχεις λοιπον!

Ολα κυλανε μια χαρα!

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ όλες θα είμαι ηρεμη ναι κατάλαβα πως εμείς ότι και να έχουμε αυτά εκεί είναι καλά και περιμένουν να μεγαλώσουν ❤

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια που είστε;  ηρεμία επικρατεί στο θεματακι μας.τι κάνετε;πήγε καμία γιατρό;εγώ σήμερα μπήκα στην 14 εβδομάδα ανυπομονώ να έρθει η στιγμή που θα νιώθω το μωράκι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πώς είστε? Πήγα γιατρό προχθές γιατί δεν άντεχα..ήθελα να δω το ζουζουνάκι μου! Είναι 217 γραμμαρια το μικρουλίνι μου και όλο κουνιόταν στην κοιλίτσα! Παλμοί πολύ καλοί μου είπε ο γιατρός, περίμετρος κεφαλής 14,8 cm!!! Σήμερα μπαίνω στην 19η εβδομάδα!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν έχετε υπόψιν σας, από φίλες σας, προηγούμενες εμπειρίες κλπ για μαθήματα ανώδυνου τοκετού, μητρικού θηλασμού κλπ, θα με ενδιέφεραν πολύ, αν και συνήθως χρήσιμο είναι από την 25 εβδομάδα και μετά, εγώ είμαι λίγο νωρίς ακόμη, αλλά όπως πάντα βιάζομαι!  

Φιλάκια σε όλες τις μανουλίτσες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η annina είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!! Πώς είστε? Πήγα γιατρό προχθές γιατί δεν άντεχα..ήθελα να δω το ζουζουνάκι μου! Είναι 217 γραμμαρια το μικρουλίνι μου και όλο κουνιόταν στην κοιλίτσα! Παλμοί πολύ καλοί μου είπε ο γιατρός, περίμετρος κεφαλής 14,8 cm!!! Σήμερα μπαίνω στην 19η εβδομάδα!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω εάν έχετε υπόψιν σας, από φίλες σας, προηγούμενες εμπειρίες κλπ για μαθήματα ανώδυνου τοκετού, μητρικού θηλασμού κλπ, θα με ενδιέφεραν πολύ, αν και συνήθως χρήσιμο είναι από την 25 εβδομάδα και μετά, εγώ είμαι λίγο νωρίς ακόμη, αλλά όπως πάντα βιάζομαι!  

Φιλάκια σε όλες τις μανουλίτσες!

Καλημέρα πολύ καλά τα νέα σου άννινα μου. για μαθήματα ανώδυνου τοκετου δεν ξέρω δεν το έψαξα ποτέ.μαθημα θηλασμού παρακολούθηση στην πρώτη εγκυμοσύνη που γίνεται στο μητέρα δωρεάν στην αίθουσα συνεδριάσεων αρκετά βοηθητικό για νέες μητέρες μπες στο σαιτ νομίζω κάτι γράφει αλλιώς πάρε τηλ κ ρώτα τους. γιατί δεν ξέρω αν γίνεται ακομα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααα αννα μου τα μαθήματα ανωδυνου τοκετού πίστεψε με δεν θα σου χρειαστούν αυτά είναι όλα εμφυτα θα είναι σαν να τα έχεις ξανακάνει χίλιες φορές εκειτην ώρα και το θηλασμα ολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θανάση)Καλημέρα δεν μπορώ να βρίσκω τα νέα μηνύματα δεν ξέρω τι γίνεται . ....Εγώ σήμερα είμαι στην 12 εβδομαδα αλλά μου είπαν στην 13 αλλάζω μήνα και μπαίνω στον 4ο ισχύει ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Θανάση)Καλημέρα δεν μπορώ να βρίσκω τα νέα μηνύματα δεν ξέρω τι γίνεται . ....Εγώ σήμερα είμαι στην 12 εβδομαδα αλλά μου είπαν στην 13 αλλάζω μήνα και μπαίνω στον 4ο ισχύει ? 

Τι πητ έχεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Αααα άσχετη εγώ χαχαχχα 2 Ιουνίου μου βγαίνει 

Κάθε 2 του μήνα αλλάζεις μηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βγαίνουν λίγο περίεργα δρακουλινακι. Φαντασου εγώ σήμερα έγινα 14 εβδομάδων κ αύριο θα κλείσω τον τρίτο.. Θεωρητικά μπαινεις στο δεύτερο τρίμηνο μόλις ολοκληρωσεις την 13 εβδομαδα δηλαδή 13 εβδομάδων κ 6 ημερών.. Αυτά βέβαια αλλάζουν απο σάιτ σε σάιτ κ απο γιατρό σε γιατρό αλλά πανω κάτω έτσι είναι. Κ αυτό γιατί κάθε μήνας έχει περιπου 4,5 εβδομαδες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Drakoylinaki είπε:

Σοβαρά εγώ είχα ακούσει ότι 3 μήνες της εγκυμοσύνης έχουν 5 εβδομάδες και ένας μήνας από αυτούς είναι ο τρίτος 

Εγώ έχω πητ 18/5 κ ο γιατρός μου είπε ότι κάθε 18 κλείνω μήνα χθες έκλεισα τον 3 κ μπήκα στον τέταρτο αλλά στην ουσία είμαι 3 μηνών κ κάτι ημερών 18/12 θα είμαι στον τέταρτο.οντως είναι λίγο περιεργα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σε όλους. τι κανετε?εμείς σήμερα θα πάμε για φαγητό στα πεθερικα κ το απόγευμα λέω να στολισω το δέντρο εσείς στολισατε κορίτσια; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα εγώ ακόμη δεν έχω σηκωθεί αχαχαχαχαχχα θα στολίσω γύρω στης 5 να έχω κάνει την αυχενική διαφάνεια να είμαι ηρεμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Drakoylinaki είπε:

Καλημέρα εγώ ακόμη δεν έχω σηκωθεί αχαχαχαχαχχα θα στολίσω γύρω στης 5 να έχω κάνει την αυχενική διαφάνεια να είμαι ηρεμη 

Αντε με το καλό καλά αποτελέσματα. έχεις δίκιο 5 Δεκεμβρίου θα την κάνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όχι 30 έχω ραντεβού αλλά θα στολίσω 5 γιατί πληρωνοναστε να πάμε να πάρουμε δεντρακι και στολίδια γιατί παντρευτηκαμε πριν ένα μήνα και δεν έχω τίποτα από αυτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε ωραία. λοιπόν εμείς τώρα γυρίσαμε θα ξαπλωσουμε κ αν έχω όρεξη μετα θα στολίσω  κ θα σας στείλω φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...