Μετάβαση σε περιεχόμενο

TI ZODIO EINAI TO MORAKI SAS???


MITSI2

Recommended Posts

liana έγραψε:

Lenaki26 έγραψε:

Λενακι μου η κορη σου εχει ωροσκοπο Τοξοτη!

Παιχνιδιαρα, ταξιδιαρα και ελυθερη σε συνδυασμο με το ζυγο τοτε καλα μαντατα εχεις, θα ενδιαφερεται πολυ για την εμφανιση της και θα της αρεσουν τα ωραια πραγματα!![/quote:f8wvtzdb]

Se eyxaristw poly Liana mou!!

Poly wraia mou akougontai ola ayta gia

thn mikrh mou! Hdh apo twra ths aresei poly

na ths xtenizw ta mallakia ths! Mporei na

kathetai me tis wres! Ax! ola ta lefta mas

sta kallyntika kai sta rouxa tha ta trwme!! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 2/11 ΚΑΙ ΩΡΑ 3:40 ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΡΠΙΟΣ ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΕΧΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LOIPON SUMFONA ME TO SITE POU MAS ESTEILE H Manoyla(NA SAI KALA EUXARISTOUME)

Mariana H KORPOULA SOU EXEI OROSKOPO

ZUGO KAI THS

Sisy SKORPIOS

KOITAXTE KAI ESEIS STO SITE POU MAS EIPE H MANOYLA GIATI THELEI KAI PERIOXH GENNHSHS...MHPOS EKANA KATI LATHOS SE ESAS..

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχουμε και λεμε:

ο γιος μου παρθενος με ωροσκοπο ιχθυες

η κορη μου λεων με ωροσκοπο καρκινο

το bebe που θα γεννηθει προφανως παλι παρθενος:huh:

κουραγιο μου....:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFIAEVA έγραψε:

Η Εύα μου είναι Λέων με ωροσκόπο Σκορπιό :woohoo:

ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ ΣΟΦΙΑ ΜΟΥ!!!

ΩΧ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΤΡΑΒΗΞΕΙΣ....Η ΔΥΣΤΡΟΠΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα έμενα εάν γεννηθεί μέχρι της 20 θα είναι αιγόκερος άμα γεννηθεί την τελευταία μέρα της Πητ μου θα είναι υδροχόος άμα δεν κάνω λάθος έτσι μου έχουν πει.:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARSOTI έγραψε:

Καλημερα. Εμενα ειναι Ζυγος αλλα ωροσκοπο δεν ξερω.Ξερει καμια σας να το βρει? εχει γεννηθει 1/10/2008 Τεταρτη 12.15 το μεσημερι

Ωροσκοπος Τοξοτης

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...