Μετάβαση σε περιεχόμενο

TI ZODIO EINAI TO MORAKI SAS???


MITSI2

Recommended Posts

KATHOMAI KAI PAIZO ME THN KOROULA MOU KAI MOLIS SKEFTHKA OTI DEN XERO TI ZODIO EINAI:ohmy: :blink:

LOIPON META APO EREYNA:blink: (GIATI EIMAI ASXETH ME AYTA)...

EINAI ZYGOS!!!!:laugh:

ESAS TI ZODIO EINAI?B)

XEREI KAPOIOS NA MOU PEI KATI GIA TOYS ZUGOUS??

ETSI GIA NA POUME KATI ANALAFRO :P:blush: :woohoo: :side:

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδώ στον αστρολόγο που διαβάζω έχει μια παραγραφούλα για τα μωράκια και λέγεται "αστρομπουσουλήματα", γράφει λοιπόν...

"Νιώθει ευτυχισμένο μέσα στην οικογενειακή θαλπωρή. Η σχέση του με την μητέρα του θα είναι σημαντική φέτος. Μη διστάζεται να το παίρνεται στο κρεβάτι να κοιμάται μαζί σας. Οταν μεγαλώσει, θα νοσταλγείται τις αγκαλίτσες στο κρεβάτι"

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsi καλησπέρα και να την χαίρεσαι την κορούλα σου!Οι ζυγίνες λένε οτι είναι πολύ χαριτωμένες,χαμογελαστές και ασχολούνται πολύ με την διακόσμηση,τα ωραία πράγματα και γενικώς είναι λίγο κοκετίτσες:laugh: :laugh: Πάντως οι αστρολόγοι λένε οτι παιζει ρόλο και ο ωροσκόπος που έχεις και τον υπολογίζεις με βάση την ώρα γέννησης..Εμένα θα βγεί ψαράκι μάλλον..περιμένω αγοράκι:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπον εμενα ο γιος μου ειναι ιχθεις με οροσκοπο ιχθειη οποτε οπως καταλαβενετε ειναι μεγαλη ψωναρα ολη μερα ειναι στο καθρεφτη και διαλεγει μονος του τη θα φορεσει δεν βγαινει εξω ποτε χωρις να βαλουμε αρωνα και επισης εχει φετιχ με τις ζωνες. Λογω επαγγελματος δικο μου (κομμωτρια )δεν μου εχει αφησει ζελε για ζελα η λακ γενικα ειναι ωραιοπαθης.Ειναι πολυ ευαισθητος και φιλοτιμος ειναι ομως και πολυ τσιγγουνης , δεν δινει στου αγγελου του νερο. Οσο για τις ζυγινες ειναι ευαισθητες πονανε για τους αλλους. Επισης γινονται πολυ καλες επαγγελματιες και με οτι ασχοληθουν παντα βγαινουν μπροστα .Εχουν κλιση στις τεχνες και επισης τα μαθηματα που τους αρεσουν ειναι φυσικη μαθηματικα. Οπωσ καταλαβαινεις η κορη σου θα διαπρεψει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα η κορη μου ειναι Σκορπιος με ωροσκοπο Τοξοτη!

Απ'οτι μου ειπε η Αση Μπηλιου οταν μεγαλωσει δεν θα την μαζευω...πολυ ερωτιλω και ανεξαρτητη και πανω απόλα Θ Η Λ Υ Κ Ο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MITSI2, ΦΤΟΥ ΤΗΣ ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑΣ ΣΟΥ!!

ΕΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.... ΘΑ ΚΑΨΕΙ ΚΑΡΔΙΕΣ ΩΣ ΖΥΓΟΣ....

ΟΙ ΖΥΓΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΚΟΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΕΣ!

ΑΝ ΤΗΣ ΚΑΛΛΙΕΡΓΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΞΥΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΕΤΣΙ

ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑΙ "ΓΛΑΣΤΡΑ" ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΟ SUPER ΘΥΛΗΚΟ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΖΩΔΙΟ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ Η ΖΥΓΑΡΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ.... ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ!!! Η ΖΥΓΟΣ ΕΙΝΑΙ "ΑΛΛΟΥ".... ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΙΑΝΕΙΣ ΕΥΚΟΛΑ...

ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΟΝΙΜΑ ΝΑ ΙΣΟΡΡΟΠΗΣΕΙ.... ΑΝΕΠΙΤΥΧΩΣ!!!!

ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΙ ΕΥΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΗ ΣΕ ΝΕΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ!!!

ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΥΚΟΛΑ ΑΓΑΠΗΤΗ ΑΠΟ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΠΗΣ ΣΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΤΗΣ..... (ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ) ΑΛΛΑ ΤΡΟΜΕΡΑ ΑΝΑΒΛΗΤΙΚΗ....

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΑ.... ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ?

ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΤΕΛΕΙΑ ΖΥΓΟΣ ΕΙΜΑΙ.....:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA EUXARISTO GIA THS PLHROFORIES....

AN KAI APO OTI KATALAVA THA MOU FUGEI MIA PEROUSIA STA KALLUNTIKA KAI STA ROUXA...:side: :woohoo:

KAI SIGOURA EINAI KOINONIKH KAI XAMOGELASTH...

KAI APOROUSA APO POU TO PHRE....:ohmy::blink: :woohoo:

EGO EIMAI KARKINOS KAI SE OSES EXETE KARKINAKIA...EXO NA PO MONO..

GKRINIA...

PARAPONO...

KUKLOTHHMIKOTHTA..

ALLA KATA TA ALLA PERFECT!!!EIMASTE FOBERA PAIDIA..XIXIXI!!!!:woohoo:

KAI GIA THN SKORPINA..EINAI OI 2 KOLHTES MOU..ONTOS TO TELEIO THHLUKO...KAI POLU EROTIKES..THA EINAI OI GAMPROI MAZEMENOI APO KATO APO TO SPITI SAS...XIXI!!;):cheer:

TON OROSKOPO POS TON BGAZOUME?:dry: (GENNHTHHKE 26.09, 8.40 TO PROI)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα είναι κριός με ωροσκόπο δύδιμο...

εγώ & ο άντρας μου σκορπιοί με ωροσκόπο δύδιμο...

Ξέρετε κάτι γι αυτούς τους συνδυασμούς???

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ ΚΡΙΟΥ ΚΑΙ ΤΑΥΡΟΥ(20/04)ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΟΔΙΚΑ ΤΟΝ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΚΡΙΟ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΤΑΥΡΟ.ΠΑΝΤΩΣ Ο ΩΡΟΣΚΟΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΘΕΝΟΣ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!!!ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΦΩΤΙΣΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ?ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα η κορούλα μου είναι Σκορπιός ,αλλά δεν ξέρω με τί ωροσκόπο?:blink:

Γεννήθηκε 1/11/07 κ ώρα 7:48 π.μ.

Μήπως ξέρει καμιά να μου πεί??

Πώς βρίσκουμε τον ωροσκόπο..?:unsure:

Αυτό που διαβλέπω είναι ότι με το πείσμα κ την επιμονή της θα τρελλάνει κόσμο κ κοσμάκι κ πρώτους κ καλύτερους εμας!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η δικια μου μπουμπου ειναι Κριος με ωροσκοπο Καρκινο.

Εγω ειμαι Καρκινος με ωροσκοπο Κριο

Ο μπαμπας μας ειναι Λεων με ωροσκοπο Καρκινο.

Μηπος ξερει καμια σας τι τρελο-οικογενεια ειμαστε τελικα;Και κατι για την μπουμπου;Ελπιζω να της αρεσουν τα ωραια γιατι σαν κομμωτρια μαμα που εχει φανταζεστε τι την περιμενει.:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

Emena h dikia mou einai ZYGOS kai gennhthike 20.10.2008 11:15

Xerei mhpws kamia na mou pei ti wroskopo exei?

Eimai ligo asxeth me ayta!:unsure:

Λενακι μου η κορη σου εχει ωροσκοπο Τοξοτη!

Παιχνιδιαρα, ταξιδιαρα και ελυθερη σε συνδυασμο με το ζυγο τοτε καλα μαντατα εχεις, θα ενδιαφερεται πολυ για την εμφανιση της και θα της αρεσουν τα ωραια πραγματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοριτσια ο μικρος μου ειναι τελευταια μερα του ιχθυ...20 μαρτιου και ωρα 11 και 15 ξερει καμμια τι ωροσκοπο εχει...φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις

    • Σήμερα κλείνουμε την 6η εβδομάδα 🥰🥰🧿🧿.. Όχι όχι ξυπνούσε ανά 3ωρο για φαγητό...οι κολικοί μας συνήθως κρατάνε από τις 7 μέχρι τις 11 το βράδυ!!
    • Αχ τέλεια! Εύχομαι να παραμείνει έτσι. Τα προηγούμενα βραδιά ξυπνούσε για να φαει? Η από κολικούς? Αντε ελπίζω να μειώθηκε η ένταση τους κάπως τώρα.
    • μακάρι κορίτσι μου να συνεχίσει ετσι.. τουλάχιστον να ξεκουράζεσαι! μεγαλώνουν μωρέ και ηρεμούν και αυτά..ποδο είστε εσείςς;
    • Καλημέρα κορίτσια μου 🩷🦋🩷 Πώς είστε??εμείς χθες το βράδυ κάναμε το πρώτο μας σερί 6ωρο και η αλήθεια ξεκουραστήκαμε αρκετά 😍👣..τις προηγούμενες 2 μέρες περνούσαμε πάλι δύσκολα με τους κολικούς αλλά χτες ήταν άλλο μωράκι...💙💙🧿🧿
    • Εγώ πάντως παρατήρησα το εξής. Εγώ κανονικά κάνω πολύ απότομο πικ. Τα τεστ μου βγαίνουν ολόλευκα, ξαφνικά τη 12η αρχίζει αχνό, 13η ξαφνικό μπαμ θετικό και από 13η το βράδυ γίνονται λευκα. Στον προηγούμενο κύκλο που έψαχνα θετικό ωορρηξιας ενώ είχα ήδη το εξωμήτριο κ δεν το ήξερα, άρχισα τεστ από την 8η κ μέχρι 16η που σταματησα τα έβλεπα πολύ έντονα όλα. Τοτε δεν ψιλιαστηκα τι γίνεται, απλα ειχα σκοπο να ρωτησω τ γυναικολογο πως γίνεται απο το πουθενά να εχω θετικα τοσες μερες ! Δηλαδή σ εμένα ίσχυσε αυτό που βγαίνουν θετικά τα ωορρηξιας στην εγκυμοσύνη. Αλλά αν βγάζεις θετικό ωορρηξιας, θα βγάλεις και θετικό εγκυμοσύνης. Το τεστ μπερδεύει τις ορμόνες απλά. Είναι αδύνατο να σου βγάζει έντονα σχεδόν θετικά ωορρηξιας κ η χοριακη να μη φανεί καν. Έτσι λέω εγώ...  Σου δείχνω φώτο μου με μερικά από κείνα τα τεστ, δεν τα έβαζα όλα στην εφαρμογή, μόνο λίγα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...