Μετάβαση σε περιεχόμενο

καφε?????


Recommended Posts

στις Just now, ο/η θανασης μου είπε:

Ελένη κ εγώ την βλεπω κορίτσι μου

Κοριτσια δεν ξερω τι να κανω δεν μπορω να χαρώ ακομη.θα κανω ενα τεστ με πρωινά ουρα γιατι ειμαι και 4 μερες πριν την περίοδο και το εκανα και βραδυ οποτε ισως Γιαυτο ειναι τοσο πολυ αχνό.ετσι μου ερχεται να παω τωρα στο φαρμακείο να πάρω απο κει ενα να κανω ψηφιακό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η θανασης μου είπε:

Μακαρι Ελένη μου αντε μπραβο?? αλλά τη σχέση έχει να είναι πρωινά αφού ανιχνευτηκε

Να το κανω με πρωινά να δω αν θα βγει πιο έντονη η γραμμή!!οπως και να εχει αυριο παω για χοριακη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια θα μας σκασεις μέχρι αύριο (με την καλή έννοια). ? θα περιμενουμε πως κ πως.ευχομαι μια τεράστια χοριακη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 56 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

image.jpeg

Ελενη μου επειδη πρωτη φορα βλεπω τετοιο τεστ.βοηθησε με για να σε βοηθησω.μετα το Μαχ το ροζ το αχνο;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Να το κανω με πρωινά να δω αν θα βγει πιο έντονη η γραμμή!!οπως και να εχει αυριο παω για χοριακη 

Καλή επιτυχία Ελενακι!!!!!!!! :):):) Περιμένουμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια μολις εκανα και ενα self clear σαν την τρελή έψαξα για φαρμακείο.για ποτε έφτασα φιλαδελφεια δεν φαντάζεστε 

image.jpeg

Θα τρελαθωωωωω

Ειναι θετικοοοοο

Ναιιιιιιι

Αχνοοοο αλλα ναιιιιιιι

Επειδη ειναι νωρις γι αυτο βγηκε αχνοοοο

Θα τρελλαθωωωωω

Μπραβοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Anthi1402 είπε:

Θα τρελαθωωωωω

Ειναι θετικοοοοο

Ναιιιιιιι

Αχνοοοο αλλα ναιιιιιιι

Επειδη ειναι νωρις γι αυτο βγηκε αχνοοοο

Θα τρελλαθωωωωω

Μπραβοοοοοοοοοοο

Άνθη μου μακαρι να σας ειχα τωρα ολες εδω στο σπίτι.ειμαι και μονη μου.εγωνα δεις πως θα τρελαθώ.δεν το εχβ συνειδητοποιήσει ακομη.ειναι πολυ νωρίς ακομη ναι Γιαυτο ειναι αχνό.οι ταχυκαρδίες κοριτσια τελικα ειναι σύμπτωμα.και οι πόνοι περιόδου που ειχα τις τελευταίες μερες και ολο ελεγα το νιωθω κατεβαίνει η ρουφιανα.σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου και ευχομαι σε ολες απο δω και περα να βλέπετε διπλες γραμμές και μεγάλα συν!!!μεσα απο την καρδιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Άνθη μου μακαρι να σας ειχα τωρα ολες εδω στο σπίτι.ειμαι και μονη μου.εγωνα δεις πως θα τρελαθώ.δεν το εχβ συνειδητοποιήσει ακομη.ειναι πολυ νωρίς ακομη ναι Γιαυτο ειναι αχνό.οι ταχυκαρδίες κοριτσια τελικα ειναι σύμπτωμα.και οι πόνοι περιόδου που ειχα τις τελευταίες μερες και ολο ελεγα το νιωθω κατεβαίνει η ρουφιανα.σε ευχαριστω παρα πολυ κοριτσι μου και ευχομαι σε ολες απο δω και περα να βλέπετε διπλες γραμμές και μεγάλα συν!!!μεσα απο την καρδιά μου!!!

ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ 

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΟΛΕΣ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΜΕ...

ΜΗΝ ΤΟ ΠΕΙΣ ΑΠ ΤΟ ΤΗΛ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.ΑΣΤΟΝ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ (ΜΗΝ ΠΆΘΕΙ Κ ΤΠΤ)

ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟΥ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΔΕΙΠΝΟ Κ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΤΙ ΕΞΥΠΝΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΕΙΞΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΣΧΕΤΙΖΕΤΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:
στις πριν 9 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Κοριτσια μολις εκανα και ενα self clear σαν την τρελή έψαξα για φαρμακείο.για ποτε έφτασα φιλαδελφεια δεν φαντάζεστε 

image.jpeg

Μπραααβο Ελένη μου!!!!! Τι ευχαριστο νεο ηταν αυτο!!!!Συγχαρητήρια!!!!!!!!! Είμαι πολύ χαρούμενη για σενα.....♡♡♡♡♡♡♡♡♡

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν κρατήθηκα και του το ειπα..σιγα μην κρατιόμουν η γκελι με ξερει.τον ρώτησα ποτε θα με παντρευτεί..και μου λέει δεν είπαμε τον επόμενο σεμπτεμβρη σε ενα χρονο;αααα εγω δεν γεννάω αμα δεν με παντρευτείς του λέω.τι δεν κανεις μου λέει;αγαπη μου θα γίνω μπαμπάς;έτρεμε η φωνή του το έλεγε και το ξανά έλεγε.ακομα τρέμω απο την χαρά μου κοριτσια.ευχομαι τα καλυτερα σε ολες..τα τεστ λοιπόν δείχνουν 4 μερες πριν την περίοδο.αν τα κανεις και με πρωινά ουρα σίγουρα.βεβαια η καθε γυναίκα ειναι ξεχωριστή!!η επιμονή μου με τα τεστ με δικαίωσε επιτελους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!! Τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! 

Πόσα συγχαρητήρια να σου πω κουκλαρα μου;!;!; Μπράβο!!!!!!! Να είσαι καλά κοπελαρα μου!!!!!!!!! Να έχεις μία τελειομηνη κύηση!!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!! Ελενη......θα κάνεις μωρακιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! Το έχεις καταλάβει αυτό;!;!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Δεν κρατήθηκα και του το ειπα..σιγα μην κρατιόμουν η γκελι με ξερει.τον ρώτησα ποτε θα με παντρευτεί..και μου λέει δεν είπαμε τον επόμενο σεμπτεμβρη σε ενα χρονο;αααα εγω δεν γεννάω αμα δεν με παντρευτείς του λέω.τι δεν κανεις μου λέει;αγαπη μου θα γίνω μπαμπάς;έτρεμε η φωνή του το έλεγε και το ξανά έλεγε.ακομα τρέμω απο την χαρά μου κοριτσια.ευχομαι τα καλυτερα σε ολες..τα τεστ λοιπόν δείχνουν 4 μερες πριν την περίοδο.αν τα κανεις και με πρωινά ουρα σίγουρα.βεβαια η καθε γυναίκα ειναι ξεχωριστή!!η επιμονή μου με τα τεστ με δικαίωσε επιτελους!

Ρε τον πατερα !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Δεν κρατήθηκα και του το ειπα..σιγα μην κρατιόμουν η γκελι με ξερει.τον ρώτησα ποτε θα με παντρευτεί..και μου λέει δεν είπαμε τον επόμενο σεμπτεμβρη σε ενα χρονο;αααα εγω δεν γεννάω αμα δεν με παντρευτείς του λέω.τι δεν κανεις μου λέει;αγαπη μου θα γίνω μπαμπάς;έτρεμε η φωνή του το έλεγε και το ξανά έλεγε.ακομα τρέμω απο την χαρά μου κοριτσια.ευχομαι τα καλυτερα σε ολες..τα τεστ λοιπόν δείχνουν 4 μερες πριν την περίοδο.αν τα κανεις και με πρωινά ουρα σίγουρα.βεβαια η καθε γυναίκα ειναι ξεχωριστή!!η επιμονή μου με τα τεστ με δικαίωσε επιτελους!

Ναι βρε σιγά μην αντεχες να κρατηθεις..ούτε εγώ θα άντεχα!!!!! Τι συγκινητικό!!!! Χιλια μπραβο κορίτσι μου!!!!!!! Λοιπόν αύριο χοριακη και μολις βγει και αυτή θα έρθω από το περίπτερο να με κερασεις παγωτάκι!!!!!!

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Gelie είπε:

Ναι βρε σιγά μην αντεχες να κρατηθεις..ούτε εγώ θα άντεχα!!!!! Τι συγκινητικό!!!! Χιλια μπραβο κορίτσι μου!!!!!!! Λοιπόν αύριο χοριακη και μολις βγει και αυτή θα έρθω από το περίπτερο να με κερασεις παγωτάκι!!!!!!

 

 

Εεεεεεεε......ζηλεύω!!!!! Κι εγώ θέλω κέρασμα!!! ????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Ελενηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!! Τρελαινομαιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!! 

Πόσα συγχαρητήρια να σου πω κουκλαρα μου;!;!; Μπράβο!!!!!!! Να είσαι καλά κοπελαρα μου!!!!!!!!! Να έχεις μία τελειομηνη κύηση!!!!! Όλα θα πάνε καλά!!!!! Ελενη......θα κάνεις μωρακιιιιιιιιιιιιιι!!!!!! Το έχεις καταλάβει αυτό;!;!

Μαρία μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσι μου γλυκό!!!να ξέρετε ολες οτι αν δεν ειχα εσας θα ειχα τρελαθεί.εσεις μου δίνατε κουραγιο με ηρεμουσατε οταν επρεπε και ήσασταν εδω οτι ωρα και να ηταν!!για αυτο θα σας στείλω πολυ μπεμπεδοσκονη και παρα πολλες ευχές να ακολουθήσετε στον επόμενο μήνα!και αν γινεται ο θεος να το ακούσει αυτο και να δω σε ενα μήνα εδω μεσα οχτώ εννια δεκα θετικά τεστ σε ολες!!σας υπέρ ευχαριστω νιωθω οτι μετα απο όσα πέρασα πηρα το δωρο μου και δεν θελω τιποτε αλλο πλέον..μερα με την μερα θα το συνειδητοποιώ κοριτσια γιατι σαν θαύμα μου φαινεται!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η maria1405 είπε:

Κορίτσια, πραγματικά ή Ελενη μας μάλλον έχει πάθει κοκομπλοκο!!! Έχει λιποθυμήσει στάνταρ!

Ηρθε η θεία μου απο δω γιατι ειληκρινα δεν άντεχα αλλο μονη μου και πριν λιγο έφυγε..αν εμενα μονη μου θα τρεκαινομουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Gelie είπε:

Ναι βρε σιγά μην αντεχες να κρατηθεις..ούτε εγώ θα άντεχα!!!!! Τι συγκινητικό!!!! Χιλια μπραβο κορίτσι μου!!!!!!! Λοιπόν αύριο χοριακη και μολις βγει και αυτή θα έρθω από το περίπτερο να με κερασεις παγωτάκι!!!!!!

 

 

Εννοειτε αυτο!!!!αλλα κοριτσια ο Σωτήρης θελει να παμε μαζι την πεμπτη να την κανουμε γιατι αυριο το βραδυ θα ερθει και του ειπα ενταξει αγαπη μου.ελειπε στο τεστ μην λείπει και στην χοριακη.μην κανεις τιποτα μονη σου μου λέει παντού μαζι θα παμε!!ετσι και αλλιως την Παρασκευή περιμενα περίοδο οποτε πεμπτη ειναι μια χαρά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η maria1405 είπε:

Εεεεεεεε......ζηλεύω!!!!! Κι εγώ θέλω κέρασμα!!! ????????

Και εσυ αγαπη μου ολα τα παγωτά δικά σας!!!❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...