Μετάβαση σε περιεχόμενο

Πως θα καταλάβω αν είμαι έγκυος;


lovelyfairytale

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλες !! Με τον σύντροφό μου είχαμε ελεύθερη επαφή μία από τις γόνιμες μέρες του κύκλου μου. Τώρα, μία βδομάδα και περίπου 3 μέρες μετά, έχει πρηστεί το στήθος μου αρκετά, είχα κάποιους πονοκεφάλους, ενώ ανά διαστήματα νιώθω πονάκια περιόδου κάτω χαμηλά για λίγη ώρα. Επίσης , είχα και πόνους στη μέση!! Τι λέτε ; Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος;; Να σημειώσω ότι περιμένω να αδιαθετήσω σε μία βδομάδα , αλλά συνήθως μια δυο μέρες πριν την περίοδο εμφανίζω συμπτώματα!!

Περιμένω τις απαντήσεις σας και σας ευχαριστώ πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα. Να σου πω την γνωμη μου φυσικά και υπάρχει περίπτωση να είσαι. Αλλά μην βάζεις στο μυαλό σου όλα τα σημάδια που έχεις όπως πόνο κτλπ. Είναι συμπτώματα και περιόδου και εγκυμοσύνης δεν υπάρχει διαχωρισμός. Βέβαια να μου πεις εσύ ξες πως νιώθεις σωματικά αλλά κάνε λίγο υπομονή να έχεις καθυστέρηση και κάνε κανένα τεστ. Η καλύτερα και μια β' χωριακη. Είναι πιο σίγουρο. Εγώ όταν είχα μηνει έγκυος είχα τρομερους πόνους και ελαφρύ αίμα που με κόπηκε την επόμενη μέρα. Το άφησα λίγες μέρες μετά έκανα τεστ και ήταν θετικό. Σου εύχομαι να έχεις ένα μωράκι μέσα από την καρδιά μου. Ξέρω η αναμονή σκοτώνει αλλά μόνο τότε θα είσαι βέβαιη τι γίνεται. Σου εύχομαι τα καλύτερα. ???????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρχικα ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου ?.. Αχ ναι πρεπει να κανω υπομονη εχεις δικιο! Αλλα νιωθω περιεργα απο τη μια κλαιω κ απο την αλλη γελαω.! Και νιωθω και μια κοπωση , χωρις να κανω κατι το ιδιαιτερο!! Τι να πω, θα φανει σε μια βδομαδα !!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η αγωνία σου είναι μεγάλη. Τα συναισθήματα σου ξεχιλιζουν μια από χαρά και μια από φόβο. Είναι φυσιολογικο να νιώθεις αναμηκτα πράγματα και από την χαρά να το ρίχνεις στο κλάμα. Δεν είναι κάτι περίεργο. Η κωπωση μπορεί να οφείλεται και σε πνευματική κούραση όχι μόνο σωματική. Σε μία εβδομάδα θα ξες τα πάντα. Απλά λίγο υπομονή. Μακάρι να έχεις το μωράκι σου και όλα να  πάνε καλά. :') ???από μένα έχεις ήδη αμέτρητες ευχές. ?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου με το καλό! Εγώ πριν την καθυστέρηση είχα καταλάβει ότι είμαι έγκυος κ είχα κάνει τεστ λίγο πιο νωρίς από ότι έπρεπε κ βγήκε θετικό. Είχα πολύ ανησυχεία κ τα συμπτώματα της περιόδου ήταν λίγο διαφορετικά οπότε εκεί είπα κάτι γίνετε!!!!!!! Δλδ με λίγα λόγια παρατήρησα αλλαγές. Λίγο υπομονή κορίτσι μου είναι πολύ όμορφη περίοδος αγωνίας όταν προσπαθείς για μωρό θα τα θυμάσαι για πάντα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω παρα πολυ κοριτσια!! Συνεχιζω με συμπτωματα περιοδου και πολυ εντονος πονος στη μεση που συνηθως δεν εχω !! Νυσταζω ολη μερα και νιωθω κουρασμενη χωρις να κανω τιποτα!! Χθες ειχα τοσο εντονο πονο στην κοιλια που νομιζα οτι θα αδιαθετησω!! Θα προσπαθησω να κανω υπομονη αλλιως ισως κανω και εγω ενα τεστ λιιιγο πιο νωρις!! Μακαρι να ειναι ολα καλα!! Σας ευχαριστω πολυ !! ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και επισης να σημειωσω οτι εχω πρηξιμο στην κοιλια αλλα ενταξει αυτο ισως κ να οφειλεται στο οτι περιμενω περιοδο!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου στο ευχομαι!!!ειναι γλυκιά η αναμονή!!καθε σύμπτωμα μπορει να ειναι εγκυμοσύνης μπορει ομως και οχι!!πολλες φορές μοιάζουν τα συμπτώματα περιόδου και εγκυκοσυνης!!εγω θα σου ελεγα να περιμένεις μεχρι και την ημέρα που ειναι να αδιαθετησεις και να κανεις τοτε το τεστ.να προτιμήσεις ομως αυτα που ανιχνεύουν την τιμη απο 10 και πάνω...ειναι αρκετά αξιόπιστα!καλη επιτυχία!!!❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!! Ελενη μου σε ευχαριστω πολυ!! Ο πονος στη μεση γινεται εντονοτερος!! Σημερα ξυπνησα και ποναω πολυ, οπως με ενοχλει πολυ και η κοιλια μου. Σαν να ειμαι αδιαθετη!! Σε 5 μερες αδιαθετω φυσιολογικα. Επισης η κοιλια μου εχει ενα πρηξιμο και φουσκωμα, που νομιζω οτι θα σκασει!  Υπαρχει κατι αλλο που μπορω να παρατηρησω ( πχ τα ουρα, χρωμα , υγρα κτλ) το οποιο θα με βοηθουσε να καταλαβω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η lovelyfairytale είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Ελενη μου σε ευχαριστω πολυ!! Ο πονος στη μεση γινεται εντονοτερος!! Σημερα ξυπνησα και ποναω πολυ, οπως με ενοχλει πολυ και η κοιλια μου. Σαν να ειμαι αδιαθετη!! Σε 5 μερες αδιαθετω φυσιολογικα. Επισης η κοιλια μου εχει ενα πρηξιμο και φουσκωμα, που νομιζω οτι θα σκασει!  Υπαρχει κατι αλλο που μπορω να παρατηρησω ( πχ τα ουρα, χρωμα , υγρα κτλ) το οποιο θα με βοηθουσε να καταλαβω;

Εγώ με την σειρά μου θα σου ευχηθώ να έχεις ένα σπορακι στην κοιλίτσα σου!!!εγώ όταν έμεινα έγκυος πριν να έχω καθυστέρηση είχα άσπρα υγρά στο εσώρουχο.... Που έλεγα καλά πάλι μύκητες κόλλησα;;;; Δεν είχα καθόλου σταθερό κύκλο και δεν ήξερα ούτε καν γόνιμες μέρες πότε είχα δεν τα κοιτούσα καν αυτά.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυ τονια μου!! Και εγω παρατηρω υγρα , αλλα πριν την περιοδο εχω ετσι και αλλιως. Θα φανει. Το σαββατο περιμενω περιοδο, αν δε μου ερθει εκεινη τη μερα να κανω τεστ απευθειας; η να περιμενω για κυριακη;( αν αντεξω ?)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η lovelyfairytale είπε:

Σε ευχαριστω πολυ τονια μου!! Και εγω παρατηρω υγρα , αλλα πριν την περιοδο εχω ετσι και αλλιως. Θα φανει. Το σαββατο περιμενω περιοδο, αν δε μου ερθει εκεινη τη μερα να κανω τεστ απευθειας; η να περιμενω για κυριακη;( αν αντεξω ?)

Και γω πριν την περίοδο εχω υγρά ??η συμβουλή μου ειναι ομως να μην κοιτάς συμπτώματα γιατι πολλες φορές μπερδευόμαστε χειρότερα!!στις προηγούμενες δυο εγκυμοσύνες μου δεν ειχα κανενα σύμπτωμα τιποτα..άρχισαν ολα απο την έκτη εβδ και μετα δηλαδη οταν ειχα 15 μερες καθυστέρησης.τον προηγούμενο μήνα παλι με τοσα συμπτώματα που νομιζα οτι ειχα θα μπορούσα να ημουν εγκυος ενω δεν ημουν!!η γνωμη μου ειναι κοριτσια οτι πριν την αναμενόμενη μερα περιόδου δεν υπαρχουν συμπτώματα.εκτος απο ελάχιστες εξερεσεις.και γω και ολες μας οταν πλησιάζουν οι μερες να ερθει ψάχνουμε για συμπτώματα και ξερω οτι ολες το κάναμε και θα το κανουμε μεχρι να ερθει το μπεμπέ αλλα ειναι πραγματικα ψυχοφθόρο.και τα λέω σε σας για να τα ακούω και γω!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πω,πρεπει να κανω υπομονη. Και δεν περναν οι μερες!! Σας ευχαριστω ολες κοριτσια! Ελπιζω να εχω καλα νεα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η lovelyfairytale είπε:

Τι να πω,πρεπει να κανω υπομονη. Και δεν περναν οι μερες!! Σας ευχαριστω ολες κοριτσια! Ελπιζω να εχω καλα νεα!!

Πραγματικα οι μερες δεν περνάνε..δυστυχως εμεις παρολο το οτι βρήκα την ωορρηξία μου μπορέσαμε να έρθουμε σε επαφή μονο μια μερα πριν και οχι την ιδια μερα και την επόμενη..??έχουν περασει μονο τρεις μερες και μένουν αλλες δεκα έντεκα..σαν αιώνας μου φαίνονται...σκεφτείτε ομως οτι αν υπαρχει εγκυμοσύνη η εμφύτευση θα γινει σε 3 μερες περίπου μπορει και περισσοτερο..και θελει 3-4 μερες να ανεβεί η ορμόνη να ειναι ανιχνεύσιμη οποτε σε αυτο το στάδιο δεν μπορει να υπάρξουν συμπτώματα..???αναγκαστικα λοιπόν και εγω και εσυ περιμενουμε και κανουμε το τεστ το νωρίτερο την μερα που την περιμενουμε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Αυγουστάκη Αθηνά είπε:

Συγνώμη που μπηκα στη δικη σας συζήτηση.Ειμαι νεα στην παρεα.Ευχομαι τα καλύτερα!

 

 

Μπορεις να μπαίνεις σε οποία συζήτηση θέλεις!!❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ  FORUM.Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 31/7.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΈΡΗΧΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/8 ΕΙΧΑ 18 ΧΙΛ. ΩΑΡΙΟ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ PREGNYL Κ ΠΑΛΙ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΉ ΤΟ ΒΡΆΔΥ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/8 ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΟΠΟΥ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕ ΑΡΚΕΤΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ UTROGESTAN ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΥΠΈΡΗΧΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΕΜΦΎΤΕΥΣΗ; 

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ Κ  ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑΜΙΚΡΟΒΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ Κ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΟ  FORUM.Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ.ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΣ 31/7.ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΥΠΈΡΗΧΟ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/8 ΕΙΧΑ 18 ΧΙΛ. ΩΑΡΙΟ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΚΑΝΑ PREGNYL Κ ΠΑΛΙ ΕΠΑΦΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΉ ΤΟ ΒΡΆΔΥ.ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 26/8 ΕΙΧΑ ΛΙΓΟ ΚΑΦΕ ΟΠΟΥ ΕΞΕΛΙΧΘΗΚΕ ΣΕ ΡΟΖ ΑΙΜΑ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΛΙΓΟΣΤΕΨΕ ΑΡΚΕΤΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΠΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ UTROGESTAN ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ.ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΠΑΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΚΥΣΤΗ.ΘΑ ΠΑΩ ΑΥΡΙΟ ΓΙΑ ΥΠΈΡΗΧΟ.ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ;ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΓΙΑ ΕΜΦΎΤΕΥΣΗ; 

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΕΔΩ Κ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ Κ  ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑΜΙΚΡΟΒΙΑ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ Κ ΜΙΑ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ....?

Φυσικα και υπαρχει περίπτωση εγκυμοσύνης!!για να σου λυθεί ομως η απορία αν πας αυριο να κανεις μια χοριακη μετα απο 15 μερες δηλαδη σίγουρα θα σου δειξει αν εισαι.η χοριακη συνηθως δείχνει 10-12 μερες μετα την σύλληψη και σε κάποιες περιπτώσεις και λίγο νωρίτερα!σου το ευχομαι ολόψυχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Φυσικα και υπαρχει περίπτωση εγκυμοσύνης!!για να σου λυθεί ομως η απορία αν πας αυριο να κανεις μια χοριακη μετα απο 15 μερες δηλαδη σίγουρα θα σου δειξει αν εισαι.η χοριακη συνηθως δείχνει 10-12 μερες μετα την σύλληψη και σε κάποιες περιπτώσεις και λίγο νωρίτερα!σου το ευχομαι ολόψυχα!

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/9.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ.ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ Σ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ.

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/9.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΒΕΒΑΙΩΝΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ.ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΜΦΥΤΕΥΣΗ ΛΕΕΙ ΔΕΝ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΧΟΡΙΑΚΗ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΑΥΡΙΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ ΘΑ ΔΩ ΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ...

Αααα δεν κατάλαβα σωστά νομιζα οτι πέρασαν 15 μερες..ναι ειναι οντως νωρίς να κανεις ακομη.και γω αυτο ξερω οτι το αίμα τις εμφυτευσης κρατεί περίπου δυο μερες.τι να σου πω ομως τον γιατρό σου θα ακούσεις εκεινος ξερει καλυτερα!κουραγιο και καλα αποτελέσματα!!εγω περιμενω 10 Σεπτέμβρη να ερθει και οι μερες δεν περνάνε με τιποτα ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Αααα δεν κατάλαβα σωστά νομιζα οτι πέρασαν 15 μερες..ναι ειναι οντως νωρίς να κανεις ακομη.και γω αυτο ξερω οτι το αίμα τις εμφυτευσης κρατεί περίπου δυο μερες.τι να σου πω ομως τον γιατρό σου θα ακούσεις εκεινος ξερει καλυτερα!κουραγιο και καλα αποτελέσματα!!εγω περιμενω 10 Σεπτέμβρη να ερθει και οι μερες δεν περνάνε με τιποτα ???

ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΜΟΝΟ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΜΕ ΧΑΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΚΑΙΡΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΥΠΟΜΟΝΗ Κ ΜΟΝΟ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΥΟ ΜΑΣ!!!

ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΜΕ ΧΑΡΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΚΑΙΡΟ?

Ειναι ουσιαστικα ο δεύτερος μήνας που προσπαθούμε..απο τον Ιούλιο δηλαδη.βεβαια τον Φεβρουάριο μας βγηκε και ειχα κατι επικίνδυνες επαφές αλλα δεν συνέβη κατι.αν βάλουμε και αυτον μεσα τρεις μηνες..άγχος δεν εχω πλέον τις πρώτες μερες του πρώτου μήνα ειχα παρα πολυ ομως.κατι μου λέει οτι θα μας δυσκολέψει γιατι ουτε αυτη την φορα τα καταφέραμε το νιωθω.οποτε παμε για την Τετάρτη προσπάθεια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Eleni20 είπε:

Ειναι ουσιαστικα ο δεύτερος μήνας που προσπαθούμε..απο τον Ιούλιο δηλαδη.βεβαια τον Φεβρουάριο μας βγηκε και ειχα κατι επικίνδυνες επαφές αλλα δεν συνέβη κατι.αν βάλουμε και αυτον μεσα τρεις μηνες..άγχος δεν εχω πλέον τις πρώτες μερες του πρώτου μήνα ειχα παρα πολυ ομως.κατι μου λέει οτι θα μας δυσκολέψει γιατι ουτε αυτη την φορα τα καταφέραμε το νιωθω.οποτε παμε για την Τετάρτη προσπάθεια 

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΝΑΙ Κ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ.ΕΜΕΙΣ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ...ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΒΟΥΡΡΡΡ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΣΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.....

ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΕ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΗ Κ ΕΤΟΙΜΗ.ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ(ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ) ΕΚΑΝΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΕΙΧΑΝ ΟΥΕΡΟΠΛΑΣΜΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ Κ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ...ΕΙΧΑ ΕΧΩ Κ ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΕΞΙΜΟ...

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΑΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η Anthi1402 είπε:

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΝΑΙ Κ Ο ΤΥΧΕΡΟΣ.ΕΜΕΙΣ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΤΠΤ...ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ.

ΕΧΟΥΜΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΠΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ.ΔΕΝ ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ,ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΒΟΥΡΡΡΡ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΝ Κ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ Κ ΑΥΤΟΣ Ο ΜΗΝΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ...ΕΓΩ ΕΔΩ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΟΟΟΣΑ Κ ΑΚΟΜΑ ΣΥΝΕΧΙΖΩ.....

ΑΝ ΘΕΣ ΚΑΝΕ Κ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΣΑΙ ΚΑΛΥΜΕΝΗ Κ ΕΤΟΙΜΗ.ΕΓΩ ΜΕΤΑ ΑΠ ΤΗΝ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ(ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΕ ΑΛΛΑ ΕΠΕΣΑΝ ΟΙ ΜΟΝΑΔΕΣ ΓΡΗΓΟΡΑ) ΕΚΑΝΑ Κ ΑΛΛΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΠΕΡΙΕΙΧΑΝ ΟΥΕΡΟΠΛΑΣΜΑ ΧΛΑΜΥΔΙΑ Κ ΑΝΤΙΠΑΤΡΙΚΑ ΑΝΤΙΣΩΜΑΤΑ...ΕΙΧΑ ΕΧΩ Κ ΘΑ ΕΧΩ ΤΡΕΞΙΜΟ...

ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ...ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΑΣ..ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΟ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ Κ ΘΑ ΔΕΙΣ....

Κορίτσι μου σε ευχαριστω παρα πολυ!και εσυ να εισαι αισιόδοξη και ειμαι σίγουρη οτι θα σου ερθει το μπεμπέ γιατι μια παροιμία λέει οτι ο επιμένων νικά!!!που θα παει θα ερθει σε ολες μας.εγω προς το παρόν δεν θα κανω εξετάσεις γιατι εχω μείνει δυο φορές στο παρελθόν πολυ εύκολα αλλη ιστορία αυτη τελος παντων..και σε πρόσφατο έλεγχο ηταν ολα άριστα.ξεκινησα αυτο το μήνα και τεστ ωορρηξιας και ηρθαμε σε επαφή την μερα της θετικοί ποίησης του μονο γιατι οι επόμενες δυο μερες ηταν εντελώς ατυχές ηταν με εμετούς!οποτε ναι μεν εχω ελπίδες εστω και με αυτη την επαφή αλλα κάπου μεσα μου το νιωθω οτι δεν..ευχομαι ο επόμενος να ειναι τυχερός για ολες μας!και για όσες περιμένουν ευχομαι ο Σεπτέμβρης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...