Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!


Recommended Posts

Κορίτσια μου, δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό και σας στέλνω και εγώ κάποιες φωτογραφίες της μπουμπού μας απο το β επιπέδου που κάναμε πριν μια βδομάδα. όλα ειναι μια χαρά, το μωράκι υγειέστατο και οι χαζογονείς του ...κατουρημένοι :S απο ευτυχία...

η αλήθεια είναι βέβαια οτι θέλει λίγο φαντασία για να καταλάβεις γιατι η μηκρή είχε τα χεράκια της μπροστά στη μουρίτσα της και καταβάλλαμε υπεράνθρωπες προσπάθειες για να βγει αυτό το αποτέλεσμα...ελπίζω να καταλαβαίνετε κάτι...αφήστε που μάλλον την πετύχαμε σε φάση 'υπνου και ολο χασμουριτά ήταν...χιχι

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΥΓΕΙΑ ΕΥΤΥΧΙΑ, ΕΙΡΗΝΗ ΚΑΙ ΓΑΝΗΝΗ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΠΙΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ, ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΣΤΑ ΧΕΙΛΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ...ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΙΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ...ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΑΙΣΙΟΔΟΞΙΑ, ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΠΟΝΤΑΙ !!!

φιλιά πολλά σε όλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στην πρωτη φωτο δειχνει ετοιμη να παιξει μποξ!!:laugh: Φαινεται αθλητικος τυπος η μπουμπου σου!! :P :P

Με το καλο να την αγκαλιασεις οταν ερθει η ωρα!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marga μου καλώς να τη δεχτείς τη μπουμπούκα σου!!

Είναι μια κουκλίτσα από όσο μπόρεσα να καταλάβω!!!

Καλή χρονιά να έχουμε και υγεία σε όλο τον κόσμο...

Φιλάκια πολλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marga μου από δω κ μπρος θα κατουριέστε από χαρά σε μόνιμη βαση!!:laugh:

Με το καλό να την κρατήσετε στην αγκαλιά σας!!χχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo to mwraki sou..einai ontos megali eutixia, ego perisi tetoies meres eixa mpei ston mhna mou kai thimame thn anupomonesia mou! akoma den to pisteuo pos perase enas xronos sxedon!!!!!

Sou euxomai enan omorfo toketo!!

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...