Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τελικά γονιμοποιήθηκα...


Recommended Posts

Τελικά ναι! Είναι γεγονός! Είμαι γονιμοποιημένη...

3 θετικά τεστ και η χωριακή μου είναι 450 .Θα πάω στο γιατρό μου την επόμενη βδομάδα-έτσι μου είπε!!!

Κορίτσια, μια μεγάλη προσευχή να πάνε όλα καλά...

Υ.Γ.: Σύντομα και στις κοιλίτσες σας κορίτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΦΑΚΙ!! ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟ 2008.. ΤΟ 2009 ΝΑ ΣΟΥ ΦΕΡΕΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΘΕΙΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΕΜΑΤΗ ΟΝΕΙΡΑ.. ΦΙΛΙΑ ΦΑΝΗ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου συγχαρητήρια και πάλι κοριτσάκι μου!!! ευχομαι να εχεις μια καλή εγκυμοσύνη και οι επόμενοι μήνες να είναι οι πιο όμορφοι της ζωής και με την ευχή του Θεού να κρατήσεις το μωρό σου στην αγκαλιά σου...φιλια πολλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια, συγχαρητήρια & πάλι συγχαρητήρια!!!!!! Το καλύτερο δώρο!!!!! Όλα θα κυλήσουν τέλεια θα δεις!!!

φιλιά πολλά χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και απο εμένα:) :)

τι όμορφο δωράκι είναι αυτό!!!!

Πολλές ευχες για τη νέα χρονιά και ακόμα περισσότερες για μια καλή πορεία στην εγκυμοσύνη σου.Ολα να έρθουν ονειρεμένα και ευλογημένα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια καλη μου Σοφια!!! το καλυτερο δωρο για τον καινουργιο χρονο που ερχεται ε????:silly:

ευχομαι ολοψυχα μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχθεις το μπεμπακι σου!!!

ολα θα πανε καλα κοπελα μου!!!!!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο .......να πανε ολα καλα και να ερθει στη ζωη ενα υγιεστατο μωρο....φιλακια πολλα....ο αγιος βασιλης ηρθε νωριτερα σε σενα.....ευχομαι τα καλυτερα:P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοοοοο !!!!

Το καλύτερο δώρο σας έφερε ο Άγιος Βασίλης, δεν μπορείς να πείς!!!!

Με το καλό κοπέλα μου και προσπάθησε να το χαρείς όσο μπορείς...μην αφήνεις το άγχος σου να ξεπερνάει την χαρά και τον ενθουσιασμό σου!!

Όλα θα πάνε καλά, θα δείς!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟ!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφία συγχαρητήρια γλυκιά μου και καλή σιγουριά!!

Να προσέχεις τώρα που είναι αρχή και όλα θα πάνε καλά!!

Φιλιά και ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι...Το καλύτερο δώρο σου έκανε ο Άγιος Βασίλης για τα Χριστούγεννα...Συγχαρητήρια!:woohoo: :woohoo:

Σου εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη, να πανε όλα καλά και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο και πανέμορφο μωράκι...

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια σοφακι με το καλο το μωρακι σου ειμαστε στην ιδια φαση και εγω εμαθα οτι ειμαι εγκυος τωρα μπαινω 5η εβδομαδα με το καλο να ερθουν τα μωρακια μας και να τα χαρουμε στις αγκαλιτσες μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΦΑΚΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΟΦΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ.ΠΡΙΝ ΦΥΓΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΔΩΡΑΚΙ Ο ΑΓ.ΒΑΣΙΛΗΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...