Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Δεν ξέρω.. για αυτό ρωτάω. Το μόνο που ξέρω είναι ότι κράτησε παραπάνω από ότι έπρεπε το χειρουργείο από 20 λεπτά κράτησε 40 και ότι με αφυσε ο γιατρός μου 45 λεπτά να συνελθω και ότι μου έβαλαν διπλή δώσει ναρκωσει γιατί είχα αντίδραση.. να ρωτήσω τον γιατρό μου όταν θα παω; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α εγω ειχα μασκα πριν κοιμηθω...δεν ξερω...διωνη μου γραψ τους χαρη τους κανεις οου χαλιεσαι...δεν θα ασχολουμαστε και με τα κουτσομπολια του κοσμου...μηπως ηθελε να βοηθησει κι αυτος...νικη εγω οταν ειπα πως θα αλλαξω γυναικολογο στην πεθερα μου,μου λεει να πας στης κορης μου που ειναι και θεοσεβουμενος και πιστευει πολυ...κι εγω πιστευω για τον γυναικολογο δεν με νοιαζει παλι οτι θελει μπορει να κανει...της λεω θα παω στης κουμπαρας του γιου σας που ειναι καλος..μου λεει α καλα εσυ ξερεις...οτι να ναι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 ΓΥΡΙΣΑ ΕΓΡΑΦΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΕ ,ΛΟΙΠΟΝ ΝΙΚΗ ΜΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΕ Η ΜΑΡΚΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΧΡΕΙΑΖΟΣΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΩΡΑ ΑΦΟΥ ΣΕ ΚΡΑΤΗΣΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ,ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΝΑΡΚΩΣΗ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΕΠΕΙΔΗ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΝΑ ΔΑΚΤΥΖΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ,ΟΠΟΤΕ ΑΥΞΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΣΗ,ΜΠΟΡΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΜΑΣΚΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ Ή ΑΚΟΜΑΝΑ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣΚΑ ΟΞΥΓΟΝΟΥ ,ΣΥΝΗΘΩΣ ΤΗ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΣΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΑ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπη δεν πας στο προφιλ,εκει που γραφει ,προφιλ πιο κατω λεει ρυθμισεις λογαριασμου,θα πατησεις πανω που λεει παρωνυμιο και απο εκει θα το αλλαξεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για τ γυναικολογο δ με νοιάζει χάχα χαχαχα! Νικη να ρωτησω κατι? αυτο τ μηνα θα κανετε ελεύθερα?  τα χαπια δεν πειράζει π τα παίρνεις? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απαγορεύεται η επαφή Περνώ ΓΙΑ 4 Μερες ΑΝΤΙΒΙΩΣΗ ΚΑΙ ΜΕΤΆ Θα ΠΑΡΕΑ ΓΙΑ 21 Μέρες Δύο Αλλά Φάρμακα ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΣΕΙΜΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ Έχει ΕΝΔΟΜΙΤΡΙΟ μετά από την πρώτη περίοδο θα μπορούμε να έρθουμε..τώρα για το οξυγόνο δεν ξέρω εγώ κιμιθικα με την πεταλούδα στο χέρι με το να βάζει ναρκωση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρακαλω...εμ τι να πω η κακομοιρα με αυτα που ακουω...αστε κοριτσια μαλλον θα την παρω παρω μαζι στη μυκονο για 2 μερες να με βοηθησει εχει λυσσαξει ο καλος μου για να μην ταλαιπωρηθω...φοβαμαι δεν θελωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου προτεινε η πεθερα μου να παω στο γυναικολογο της κορης της που ειναι ανθρωπος της εκκλησιας και θεοσεβουμενος αλλα εγω ηθελα να παω στης κουμπαρας μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aaaaa τώρα το κατάλαβα εγώ όταν βγήκα και συνάντησα την πεθερά μου είπα από μέσα μου ωχ.. γιατί είδα πως τον κοίταξε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πες της...καλα μητερα εσεις μην πατε σε αυτον για τεστ παπ θα σας βρουμε αλλον...η δικια μου αμα ο γιατρος δεν λιβανιζει μεσα στο ιατρειο δεν παταει το ποδι της...χεχεχεχε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν πάει σε γυναικολόγο έχει κάνει ολική αφερεση..αχ με κάνετε και γελάω αλλά με το γέλιο ποναω.. δεν την λέω ούτε μητέρα στον πληθυντικό μιλάω αυτό με το λιβανη μέσα στο ιατρείο δεν το έχω δει ποτέ. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εγω ειμαι μαλλον η τυχερη ,δεν εχω πεθερικα ,δε ζουν δλδ και μενω και πολυ μακρια απο τη μητερα ,οποτε δε με ζαλιζει καμια :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Πόπη Τσουγκ είπε:

κοριτσια εγω ειμαι μαλλον η τυχερη ,δεν εχω πεθερικα ,δε ζουν δλδ και μενω και πολυ μακρια απο τη μητερα ,οποτε δε με ζαλιζει καμια :P

Και εμένα μακριά μένουν αλλά μου τα παίζουν 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...