Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 4 λεπτά, ο/η GOGO 1 είπε:

Μη σκεφτεσαι τωρα ολα τα ασχημα. Χαλαρωσε και να δεις πως ολα θα πανε καλα.Σκεψου κατι που σ'ευχαριστει....Λενε να μη σκεφτομαστε ο,τι θεμε να μη μας συμβει...

Αυτό κάνω με ηρέμησε και ο αντρουλης μου.. βρε κοριτσια όλα στραβά αυτός ο Φεβρουάριος τη δεν μας έχει τύχει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Νικι μου δεν ξερω βεβαια τα οικονομικα σας...αλλα εμενα ο αντρας μου με ασφαλισε ιδιωτικα τωρα 70 ευρω το μηνα ...κοριτσια νομκζω συμφερει αν δειτε ποσα μας κραταει το ικα το μηνα και πας σε νοσοκομειο και σε δειωχνουν κι ολας...

Ναι αλλά δεν είναι μετά από 2 χρόνια να τιν χρησιμοποιήσεις είχα κάνει μια κάποτε αλλά όταν μου είπαν μετά από δύο χρόνια θα μπορείς να την χρησιμοποιήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Οχι μπορω να την χρησιμοποιησω βεβαια η δικια μου δεν καλυπτει γυναικολογικα...

Α. Εμένα μου κάλυπτε αλλά δεν  πορούσαν να την χρησιμοποιήσω οπότε 200 € το μηνα δεν μπορούσα να δώσω οπότε την έκοψα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη μου ξέρεις τι γίνεται με τις ιδιωτικές;θέλει γάτα ασφαλιστή κ όχι λαμογιο σε εσένα..δεν ξέρω αν καταλαβαίνετε τι εννοώ..

Εγώ έχω την NN που ηταν πριν Ing και πληρωνω 137€ το τρίμηνο.τα καλύπτει όλα απλα πρεπει να προσεχείς οτιδήποτε και να πεις..κ έχει τρέξιμο δεν μπορείς έτσι απλα να κανείς μια εξέταση προληπτική χρειαζεται να εχεις κάποιο σύμπτωμα για να σου δώσουν παραπεμπτικό...για σιδηρο που θέλω να δω πρεπει να πάω πρωτα στον παθολόγο..κουραστικό μεν αλλά θα το κάνω δεν την πληρώνω τσαμπα..εγώ μετα απο 2 μηνες που την εκανα την ασφάλεια πήγα σε γιατρό δεν είχα κάποιο περιορισμό.

Και όλα παιζουν ρολο με το συμβολαιο που θα κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλει παρα πολύ ψάξιμο δυστυχώς.. το συμπέρασμα μου είναι οτι ασφαλιστης που θα επιλέξεις θα πρεπει να είναι φίλος κ όχι γνωστός 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η GOGO 1 είπε:

Κοριτσια αυριο για μενα ξημερωνει μια δυσκολη μερα .Μακαρι ολα να πανε καλα Καληνυχτα και καλη ξεκουραση σε ολες...

Κορίτσι μακάρι να ξημερώνει για σένα ή καλύτερη σου μέρα,με μια θετική χοριακη!καλό βράδυ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα γωγω περιμενουμε νεα...εμενα ο ασφαλιστης ειναι παιδικος φιλος του αντρα μου στην εθνικη ασφαλιστικη...οποια θελεο να μου πει...ειναι καλο παιδι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακομα χαλια και μην σου πω πως ειμαι και ποιο χαλια τωρα μπουκωσα κιολας δεν κοιμαμε το βραδυ τα ματια μου πρισμενα αστα χαλια και δουλευω κιολας !!!εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περνω και αντιβιωση και σιροπι για το βυχα !!!ο βηχας σιγα σιγα υρεμει αλλα ο πονοκεφαλος και το συναχι που τωρα ξεκηνησε με τρελενει!!!!κανονικα δεν ηταν για αντιβιωση αλλα μου εδωσε ο γιατρος γιατι εχω ιστορικο με βρογχιτιδες και μου εδωσε να μην με παραπαρει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...