Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Καλημερααααααααααααα!!!!!!!Tweemaki μου σ'ευχαριστω πολυ ??...Το καλοκαιρι ειναι πικρα εκει που δουλευεις γιατι τραβαει πολυ κοσμο!!!Να κανονισουμε κοριτσια οποτε θελετε εγω ξερετε ειμαι μεσα ???.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια...καλο αυτο που κανετε διωνη μου....κι εμεις γυμναζομαστε παρεα...παρασυρει ο ενας τον αλλον ετσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια κάτι δεν πάει καλά σε εμένα δεν γίνεται..! Σήμερα χάρηκα ότι τελείωσε και ήρθε πάρα πολύ έτσι ξαφνικά πιρα τον γιατρό μου όμως δεν μπορεί τώρα γιατί είναι στο χειρουργείο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως νικη μου...κριμα τι να πω δεν ξερω δεν εχω ακουσει παρομοιο περιστατικο...διωνη μου μακαρι να μπορουσες να μην πας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και βεβαια δε μας ζαλιζεις.Μακαρι να μπορουσαμε να σε βοηθησουμε ουσιαστικα.Ηρεμησε,απασχολησου με κατι και σε λιγο που θα μιλησεις με το γιατρο θα σου πει τι πρεπει να κανεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη μ εγω θα ειχα φρικαρει πιο νωρίς.  Ομως μιλα με τ γιατρο κ κ ξεκινα να τ ψάχνεις εντατικα. Εκτός τ οτι καθυστερεί τ νινι να ερθει σε εξοντώνει να εχεις αιμα τοσες μερες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια..

Νίκη μου υπομονή!! Αυτό είναι αιμορραγία δεν είναι περίοδος μετα απο τόσες μέρες και τόση ποσότητα..πρεπει οπωσδήποτε να σε δει ο γιατρός σου κ να σε βάλει να κανεις εξετάσεις! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται πως δεν μας ζαλιζεις....ηρεμησε και προσπαθησε να επικοι ωνησεις με το γιατρο σου κοριτσι το συντομοτερο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη κανονικά έπρεπε να σου πει την δευτέρα αλλά τέλος πάντων..αυτά δεν κανει να τα αφήνουμε..κ συ μετά απο τόσες μέρες με αίμα δεν είναι οτι καλυτερο.τώρα υπομονή 3 μέρες κ μακάρι να σου τελειώσει να ηρεμησεις κι εσύ λίγο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και δευτέρα και τρίτη δεν μπορεί ο αντρας μου γιατί σχολείο αργά οπότε δεν γινόταν. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ.. η μάνα μου φανταστικε για αποβολή με κάποια μίλησε και τις πέρασε αυτό γιατί της είπα ότι είχα και πιγμα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Και δευτέρα και τρίτη δεν μπορεί ο αντρας μου γιατί σχολείο αργά οπότε δεν γινόταν. Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ.. η μάνα μου φανταστικε για αποβολή με κάποια μίλησε και τις πέρασε αυτό γιατί της είπα ότι είχα και πιγμα 

Καλά τώρα να σου πω επαθα ενα σοκ δεν το είχα σκεφτεί..αλλά στην αποβολή πρεπει να πονάς πολύ.να έτσι πιστεύω..μακάρι να σου τελειωσε πάντως αύριο,μακάρι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ αυτό θέλω να τελειώσει να κάνω και κανένα τεστ παπ που θέλω.. ειχα κάτι πόνους πριν αρχίσει αλλά δεν έδωσα σημασία 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...