Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Χαχαχα.. έχω να μπω νομιζω κάνα δυο μέρες.. φουλ δουλεια..πεμπτη σχολασα 4 το πρωι,χθες με το live φυγαμε 7:30 το πρωι έχω κοιμηθεί τρεις ώρες και τώρα είμαι ακόμα στη δουλεια..θέλω να πάω σπίτι να φάω του σκασμου κ να λιποθυμισω στον ύπνο..χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μια κοπελα απο την σχολή που ειμασταν μαζί ηταν έγκυος..είχε γενέθλια ο άντρας της στις 23 εκείνη στις 24 και γεννήθηκε και ή μπεμπουλα τους στις 24..συγκινήθηκα παρα πολύ!τι ωραιότερο δώρο ηταν και για τους δύο!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστο αντζελα και είμαι ακόμα με συνάχι, που να μου περάσει δε με βλέπει και καθόλου το σπίτι μου.

Συγχαρητήρια και για τη δουλιτσα!!τι ξέχασα αλλά γραψατε πολλά τι να πρωτοθυμηθω ή καημένη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσια μια κοπελα απο την σχολή που ειμασταν μαζί ηταν έγκυος..είχε γενέθλια ο άντρας της στις 23 εκείνη στις 24 και γεννήθηκε και ή μπεμπουλα τους στις 24..συγκινήθηκα παρα πολύ!τι ωραιότερο δώρο ηταν και για τους δύο!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema μου σ'ευχαριστω πολυ.Θα περασουμε λιγο δυσκολα στην αρχη αλλα ελπιζω το τελος να ειναι χαρουμενο.Ρεπο ποτε εχεις;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ ευχαριστω tweema  το καλοκαιρι σιγουρα θα με χασετ με τη δουλεια που θα χω αλλα θα μπαινω οσοσ μπορω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι κοριτσακι μου σιγουρα θα εχει χαρουμενο τελος!κ αν χρειαζεσαι οτιδηποτε μην κολλας το τηλ μου το εχεις.Αυριοοοοοο έχω ρεπο δεν θα κάνω τίποτα απολύτως!μονο θα κοιμάμαι κ θα τρώω..χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια δεν θυμάμαι πια πιγε στον ψαθα θα ήθελα αν γίνεται να μου στείλει μνμ τα στιχια του αν γίνεται 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Νίκη ή αντζελα έχει παει..

Α όκ σε ευχαριστώ πολύ.. συγνωμη κορίτσια από μνήμη δεν πάω καλά σήμερα και γενικός συγνώμη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά κι εγώ το καλοκαίρι αν είμαι ακόμα στο μαγαζί που είμαι δεν θα μπαίνω συχνα γιατί καθημερινά έχει πολύ δουλιτσα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 25 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Κορίτσια μια κοπελα απο την σχολή που ειμασταν μαζί ηταν έγκυος..είχε γενέθλια ο άντρας της στις 23 εκείνη στις 24 και γεννήθηκε και ή μπεμπουλα τους στις 24..συγκινήθηκα παρα πολύ!τι ωραιότερο δώρο ηταν και για τους δύο!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα κ αν έχω κ δουλεια δεν θα μπορω να είμαι μαζί σας!όταν ξαναερθεις με το καλό να κανονισουμε να συναντηθουμε και αν μπορούν και αλλά κορίτσια ακόμα καλυτερα!

Κοριτσάκια μου θα σας αφήσω για να μαζεψουμε σιγά σιγά να κλείσουμε.θα τα πούμε αύριο!καληνύχτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...