Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Έψαξα να βρω για έναν και διάβασα ότι όταν μείνει εγκυος καποια ζητάει να τον προπλιροσουν ακόμη και για την γενα το είδα και αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω κοριτσια μπορει...εγω επειδη λειπω εκτος τωρα μου ειχε τυχει κατι πριν 2 μηνες κι επειδη ελειπε σε διακοπες δεν ηθελα να την ενοχλησω στο κινητο και τη εστειλα στο  fb που ειμαστε φιλες κα ενω διαβασε το μηνυμα δεν μου απαντησε ποτε....σπαστηκα πολυ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Δεν ξερω κοριτσια μπορει...εγω επειδη λειπω εκτος τωρα μου ειχε τυχει κατι πριν 2 μηνες κι επειδη ελειπε σε διακοπες δεν ηθελα να την ενοχλησω στο κινητο και τη εστειλα στο  fb που ειμαστε φιλες κα ενω διαβασε το μηνυμα δεν μου απαντησε ποτε....σπαστηκα πολυ...

Και εμένα έχει γίνει αυτό 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia egw thelw tgiatro m na borw na t vriskw oti wra thelw. Dld an den apantaei twra otan me t kalo eimaste egkyoules k tyxei kati ti tha ginei? Egw exei tyxei na parw til sto iatreio t na t pw kati apotelesmata k i grammateas t p einai k gynaika t m leei pare ton sto kinito. Lew den peirazei tha parw t apogeyma. K epemene m leei pare ton twra borei na xreiastei na s dwsei kati. K t pira an k itan ola ok.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλοι γιατροι δεν δινουν σημασια σε μηνυματα καλυτερα για μενα να παιρνετε τηλςφωνο και να επιμενετε στα τηλεφωνηματα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνω διωνη καταλαβαινω πως κι εκεινη εχουν προσωπικη ζωη αλλα οταν εισαι γιατρο νομιζω πρεπει να βαζεις πρωτα τους ασθενεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα σας πω και την ιστορια απλα δεν θελω να αναφερω το ονομα της μπορει καποια εγκυουλα να την εχει γιατρο...αυτην την ειχε βρει η μαμα μου πριν 12 χρονια στο κρατικο για την αδερφη μου μετα εγινε πασιγνωστη...κι εγω και η αδερφες μου εχουμε θρομβοφιλια η αδερφη μου απο αυτη τη γεννα της δημιουργηθηκε θρομβος στο ποδι και απο τοτε παιρνει φαρμακα...αυτο ηταν λαθος της γιατρου απλα δεν την κατηγορησαμε ποτε γτ απ οτι μας ειπε τοτε δεν ειχε γινει ακομα γνωστη η θρομβοφιλια οπως τωρα που ειναξ μια απ τις βασικες εξετασεις....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ennoeitai vre koritsia oti den pairneis til gia ta panta. Alla se kati epeigon. T thema einai na ksereis oti tha t vreis! Asxeto Deytera tha kanoume pali spermodiagramma elpizw na min exei epistrepsei t mikrovio....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nai t mikrovio eixe fygei alla eixame psilo themataki me t sperma. T thema einai pws o giatros mas eipe pws einai ypoulo mikrovio k borei na ksana emfanistei ana pasa stigmi. K meis apofasisame mexri na meinw egkyos kathe enamisi me dyo mines na t epanalamvanoume gia na t prolavoume k na mi xanoume xrono. Gt an emfanistei tha parei pali antiviwsi k den kanei na kanoume eleythera k meta allo poso mexri na epanelthei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παντως στο θεμα του γιατρου σταθηκα τυχερη..Νικη μου να κανεις εξετασεις.Διωνη μου να πανε ολα καλα ευχομαι.?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια,τι κάνετε;

Μαμακουλιτσα μου στεναχωρηθηκα απο τη μια αλλά από την αλλη χαίρομαι για σένα γιατί είμαι σίγουρη οτι μετα απο την αφαίρεση θα καταφέρεις πολύ γρήγορα να μείνεις έγκυος.????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...