Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Νίκη εγώ θα σου προτεινα να του πεις και για τις γονιμες και για τα τεστ..απλα να το έχει ρε παιδί μου στην άκρη του μυαλού του..δεν χρειάζεται να αγχωθει απλα να ξέρει τοτε πρεπει...και στο λέω γιατί εγώ είδα διάφορα μόλις του τα ειπα.

Και θα συμφωνήσω με την γωγω μετα απο μακροχρόνια σχέση ή γάμος χρειάζεσαι μια αλλαγή που και που έτσι για να ανάβει λίγο ή σχέση.

Μιλά του έτσι με τροπο απέξω απέξω και που θα παει θα καταλάβει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι ενταξει εγω δεν εχω παράπονο!  απλα εγω συνήθως τον τραβαω! ! Ξερει κ με στηρίζει παρα πολυ. Το θέλει κ εκείνος παρα πολυ. Μολις ειπα θα κάνουμε εξετασεις ειπε οκ. Εχουμε θεματακι με τ σπέρμα κ κανει πράγματα π εγω δεν ξερω αν θα τ εκανα με τοση ευκολία.  εκοψε μαχαιρι τ κάπνισμα, ξεκίνησε γυμναστήριο, βιταμίνες κ γυρη π είναι μια αηδία! πως την παίρνει καθε μέρα δεν ξερω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασικά κ γω δεν του έλεγα για γόνιμες κ τέτοια για να μην τον αγχωσω αλλά μάλλον πρέπει να του το πω γιατί νομίζει ότι είμαστε γόνιμες οποιαδήποτε μέρα! Τουλάχιστον να προσπαθούμε εκείνες τις μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E nai! Ase p diavasa oti oso pio syxna exoume epafes toso dynamwnei t sperma. K ektos aytou k oi meres prin einai simantikes gt borei na epiviwsei mexri k 5 meres. Emeis outws i allws kanoume opws prin, arketa syxna dld apla ton proig mina ksekinsa k ta test gia pio stoxeymena. Logw douleias kamia fora de vriskomaste opote na kseroume akrivws!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά. Κ γω Προσπαθω να είμαι παντα περιποιημένη κ το παίζω κ λίγο Τρελη δηλαδή δε θέλω να κάνω σαν καμία απελπισμένη για να μη τον ξενερωσω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Βασικά κ γω δεν του έλεγα για γόνιμες κ τέτοια για να μην τον αγχωσω αλλά μάλλον πρέπει να του το πω γιατί νομίζει ότι είμαστε γόνιμες οποιαδήποτε μέρα! Τουλάχιστον να προσπαθούμε εκείνες τις μέρες!

Ναι πες του τα γιατί κ ο δικός μου δεν είχε ιδέα..όχι οτι τώρα τα έχει καταλάβει όλα αλλά το νιώθω οτι έχει καταλάβει κ προσπαθει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα κ μενα δύσκολος είναι χαχα. Εντάξει κάπου τον καταλαβαινω αγχωνεται με τη δουλειά του κουράζεται ενώ εγώ κάθομαι σπίτι αλλά αυτό δε.σημαίνει ότι θα κοψουμε κ το σεξ! Για ταξιδακι δύσκολο αλλά του κάνω εκπληξεις. Σέξι εσώρουχα μπανακι μαζί μέχρι συγνώμη κιόλας sex toy πηρα:oops: Τι αλλο νΑ κάνω η καψερη? Χαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχαχα καλά κανεις!να σου προτείνω κι εγώ κάτι...πηγαίνετε σε κανένα ξενοδοχειακή (οχι της γειτονιας )για μια βραδιά.. σε κάποιους αρέσει κ αυτό..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ μενα 35 είναι. Ή δουλειά πολύ αγχωτική όμως... Κ έχεις κ τους γύρω σου να σου λένε ποτέ θα κάνετε παιδί κ ποτέ θα κάνετε παιδί. Να μη σε αφήνουν να χαλαρωσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kala ayto asto! To exw akousei k gw de kserw poses fores! Ante ti perimenete? Douleyetai k oi dyo,exete t spiti sas! Me t antra m vgainoume se kathimerini vasi sxedon eksw estw gia ena kafedaki. Enas synaderfos m eipe kana dyo fores sti douleia olo eksw eiste anti na kanete kanena paidi! Gyrnaw k t lew akou na s pw exw steilei kati aitiseis ekei panw! ( sto Theo ennoousa) akomi perimenw apantisi! Exeis kanena meso na t sprwksoume ligo? Pagwsan oloi k den ksana milise kanenas!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα είναι 39 κορίτσια ουτε εμένα μου χαλάει χατίρι δόξα τω θεώ ειδικα στο να κάνουμε κάτι διαφορετικο.εμείς το μονο πρόβλημα που έχουμε είναι οτι συνήθως βλεπομαστε 1-2 ώρες την ημερα κ αν..αλλά είμαστε ενταξει το έχουμε συνηθίσει πλέον..

Καλά νίκη ειλικρινά μην δίνετε σημασία σε κανέναν..αφήστε τους να λένε.. δεν το παραγγελνεις το παιδι,αν είναι δυνατόν..θέλημα θεού είναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

E ma me eixan skasei. Oi dikoi mas anthrwpoi de rwtane stous ksenous tha dwsw logariasmo?? I giagia m mia fora kati pige na rwtisei oxi apo periergeia, k tin stravokoitakse i mana m k t ekopse. K ematha meta oti tis eipe mi tyxon k rwtiseis t paidi tpt k stenaxwrethei. Otan erthei tha sto poume d tha t kratisoume kryfo! Alla ti na kanei k ayti megali gynaika einai me ta dikia tis. Emathe apo tin ksaderfi m pou dyo paidia me t katourima ta epiase p leei o logos!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia m kalws i kakws antimetwpizoume ena thema! K eimai poly perifani pou me t antra m eimaste agapimenoi k t paleyoume mazi! An kp prepei na aisthanthei asxima as einai aytoi gia tin adiakrisia tous! Kali doulitsa! K gw lew na koimithw ligaki gt douleyw t vrady!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραία απάντηση αυτή με τον θεο χαχα θα τι λέω κι εγώ. . Εμένα κορίτσια οποίος με δει τι έγινε βλέπω κοιλίτσα έχουμε τίποτα καλό.; (έχω λίγο τα κιλακια μου. Αλλά μόνο στην κοιλιά τα περνώ..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα ντε εδώ είχε πει η πεθερά μου στο άντρα μου να με πάει σε γιατρό  (δεν ξέρει τίποτα) και από τότε υπαμε ότι όταν μηνω στον 4 μήνα θα το μάθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκνευριζομαι κ που τα διαβαζω! ελεοςςςςςς!!!!!!!!!!!!!

ποτε να μη της το πειτε! κοριτσια εγω παντως εμεινα εγκυος μετα το γαμο κατευθειαν κ δεν αντιμετωπισα θεμα! ομως 2 φιλες μου ξερω πως θα ηθελαν αλλα ακομη τπτ! κ ποτε μα ποτε δε ρωτησα ουτε υπονοησα! αυτο ειναι τοσο προσωπικο! δε μπορει να ξερει κανενας αν ενα ζευγαρι προσπαθει η οχι οποτε δε λες κ τπτ! ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ  ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΡΩΤΑΝΕ! εγω θα επαιρνα τρελες αναποδες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχουν κ μερικοί π ρωτανε ευγενικά.  Δηλ λενε για κανένα παιδάκι σκεφτεστε? ε λεω σιγα σιγά. Αυτο δε με ενοχλεί καθολου. Οι περίεργοι με νευριαζουν π λένε αντε κ αντε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...