Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 3


kaposetsi

Recommended Posts

Ενδοκρινολόγο ξέρω έναν που λέγεται Μαζαράκης. Είναι το ιατρείο του στη Βασ. Σοφίας. Εγώ δυσκολεύτηκα πολύ να μείνω έγκυος γαιτί είχα πολυ άσχημο θυρεοειδή και μου κατέστρεφε την ωορηξία (παίζει πολύ μεγάλο ρόλο να είναι σωστά ρυθμισμένος ο θυρεοειδής). Ομολογώ ότι με τη σωστή θεραπεία φαρμάκων (είχα πάει σε διάφορους ενδοκρινολόγους) με ρύθμισε και τέλεια και μετά από 2 μήνες έμεινα έγκυος και δεν το πίστευα!

Επίσης ο Παπαδής μου φώνζε πριν μείνω έγκυος ότι πρέπει να κοιτάξω το θυρεοειδή μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορείς να μου στιλεις σε μνμ τα στιχηα του.; γιατί και εμένα μου λέει ο γιατρός μου... για τον θυροηδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λέγεται Μαζαράκης Νίκος. Έχει ιατρείο στη Βασ. Σοφίας και είναι και στο ναυτικό νοσοκομείο. Δεν έχω το τηλ του τώρα γιατί είμαι στη δουλειά. Σίγουρα όμως αν ψάξεις στο google θα βρεις τα στοιχεία του και πάρε να κλέισεις ραντεβού απόγευμα στο ιατρείο του. Το σηκώνει και το κινητό η γραμματέας του (είναι εκτροπή στο δικό της) οπότε δεν θα ενοχλήσεις. Εμένα με παρακολουθούσε και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 45 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!  καινουρια προσωπα βλεπω! Καλως ήρθατε! Gogo μ εύχομαι ολα καλα να πάνε.  alechim καλη επιτυχία! 

Ευχαριστώ πολύ!καλη επιτυχία σε όλες μας εύχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 23 λεπτά, ο/η KORITSARA είπε:

Λέγεται Μαζαράκης Νίκος. Έχει ιατρείο στη Βασ. Σοφίας και είναι και στο ναυτικό νοσοκομείο. Δεν έχω το τηλ του τώρα γιατί είμαι στη δουλειά. Σίγουρα όμως αν ψάξεις στο google θα βρεις τα στοιχεία του και πάρε να κλέισεις ραντεβού απόγευμα στο ιατρείο του. Το σηκώνει και το κινητό η γραμματέας του (είναι εκτροπή στο δικό της) οπότε δεν θα ενοχλήσεις. Εμένα με παρακολουθούσε και κατά τη διάρκεια της εγκυμοσύνης.

Σε ευχαριστώ πολύ τον βρήκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 40 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Ax tweema xthes t vrady ti gelio eriksa me ton xazouli! O antras m m leei kala eisai? 

Κι εγώ.. χαχαχα

Κ ακόμα τηλ δεν με έχει πάρει..θα με παίρνει το απόγευμα που θα είμαι στη δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sas koritsia me lene eli kai prospathw mw ton antra mou gia paidaki edw kai ena xrono kai tipota.i mia isalpigga htan kleistei tin anoiksa kai prin 8 meres ekana mia enesi pregly kai moau edwse xapakia kai bitaminoules .e

simera omws exw pono xamila stin koilia kai aristera kai deksia xamila...

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOS......κοριτσια ξερει καμια τι μπορει να ειναι οταν στο σερβιετακι δεις κατι ιχνη απο μαλλον σκουρο αιμα ; Τρομαξα.....Ειναι κατι ανησυχητικο;:|

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ πόσα κοριτσάκια ήρθατε;;δεν σας προλαβαινω..

Διώνη μου άστα να πάνε είμαι απόγευμα κ σήμερα κ τις επόμενες 3 μέρες και θα έχει και δουλεια φουλ..πωπω μετα απο 5 μερες αδεια φανταζομαι την βαρεμαρα που εχεις..

μόλις μίλησα με τον χαζουλη που είναι πράγματι χαζουλης τελικά..όπως το είπα είναι θα πρεπει να κλείσω ραντεβού στο γυναικολόγο να έχω κάποια συμπτώματα και αν κρίνει αυτός θα μου γράψει εξετάσεις..εγώ όμως θα κλείσω ραντεβού κ θα τον πιάσω στο ψειστηρι.χαχαχαχα

Lengo  χωρίς να είμαι σίγουρη μήπως ή ένεση είναι για να βοηθήσει να ελευθερωθεί το αυγουλακι;;;τον γιατρό σου δεν το ρωτησες;

Gogo μην σε αγχωνει αυτό μπορεί να είναι κ καλό σημάδι αυτό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lengo logika einai gia na se voithisei me tin woriksia! Gogo borei na simainei emfyteysi. Min se agxwnei. Parakolouthise to. Tweema tha s tis grapsei. Gia oles tis eksetaseis xreiazetai logo. Oi giatroi kseroun. Px gia na m grapsei tis genikes aimatos m egrapse kolpiki aimoragia k otan m pire kolpiko deigma otan anakalyosame t mikrovio ston antra m egrapse kolpitida. Ennoeitai tpt den eixa! Etsi tha kanei k se sena. Pes t akrivws ti theleis na matheis k tha sto grapsei.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 33 λεπτά, ο/η lengo είπε:

gia sas koritsia me lene eli kai prospathw mw ton antra mou gia paidaki edw kai ena xrono kai tipota.i mia isalpigga htan kleistei tin anoiksa kai prin 8 meres ekana mia enesi pregly kai moau edwse xapakia kai bitaminoules .e

simera omws exw pono xamila stin koilia kai aristera kai deksia xamila...

 

Se poia mera t kyklou eisai? Mipws einai woriksia??? Ola ta ypoloipa einai ok??? An einai mono ayto (i salpigga) einai thema xronou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η lengo είπε:

gia sas koritsia me lene eli kai prospathw mw ton antra mou gia paidaki edw kai ena xrono kai tipota.i mia isalpigga htan kleistei tin anoiksa kai prin 8 meres ekana mia enesi pregly kai moau edwse xapakia kai bitaminoules .e

simera omws exw pono xamila stin koilia kai aristera kai deksia xamila...

 

Καλως ηρθες!!! Την pregnyl εγω την ειχα κανει πριν την ωολυψια 24 ωρες πριν  για να κρατηθουν σε καλη κατασταση (να σου το πω απλα) τα ωοθυλακια!!!!αρα μαλλον για τα ωοθυλακια σου την εδωσε !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 ώρες, ο/η GOGO 1 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...Ογδοη μερα μετα την εξωσωματικη και η αγωνια συνεχιζεται.Λενε να μη το σκεφτεσαι και να εχουμε μονο θετικη σκεψη .Στην πρωτη μου προσπαθεια περυσι ημουν χαλια .Και το αποτελεσμα το απολυτο τιποτα .Σ'αυτην ειμαι ηρεμη και θετικη...Αραγε θα εχει διαφορα ;

Ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα και ολα να σου πανε καλα!!!!!καλη επιτυχιααααααααααααααααα ?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγω στον καναπε ειπα να κανω καμια δουλεια αλλα δεν ειμαι στα πολη καλα μου σαν να κρυωνω να με ενοχλει ο λαιμος δεν θελω παλιιιιιιιιιι να αρρωστησωωωωωωω!!!!???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...