Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι 2


kaposetsi

Recommended Posts

Γειά σας κορίτσια μου τι κάνετε;  Πώς περνάτε;  εγώ όπως σας είχα πει περιμένω περίοδο την Δευτέρα αλλά χθες είχα πόνο στην κοιλιά και γενικά αυτές τις μέρες πόνο στην μέση όπως όταν περιμένω περίοδο. Χθες πονουσα στην κοιλιά αρκετά σαν την πρώτη μέρα της περιόδου, λέω δεν μπορεί μου ήρθε τώρα έρχεται πολλές φορές λίγο νωρίτερα μια με δύο μέρες. Μετά από λίγο σταμάτησε ο πόνος και δεν ξαναπονεσα μέχρι σήμερα τίποτα όμως. Μόνο που χθες είδα καφέ κηλιδα και σήμερα λίγο περισσότερο, όχι πολύ έντονο όπως όταν μου έρχονται συνήθως πριν αρχίσει καλά η περίοδος. Μάλλον κορίτσια μου ρχεται πφφφ. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες ευχαριστώ πολύ μακάρι αλλά... Τέλος πάντων εσείς πως περνάτε σορρυ δεν έχω μπει τρέχω με τον γάμο μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε σκεφτόμουν πως είσαι. Εγώ το ίδια τα τελευταία του γάμου κοιτάω αγωνία για την περίοδο αλλά τώρα απογοήτευση είμαι σίγουρη πως θα έρθει. Αν ήμουν έγκυος θα ήμουν η πιο ευτυχισμένη νύφη στο κόσμο αλλά ποτέ μου δεν είχα τόσο τύχη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Mariannazmyk είπε:

Σε σκεφτόμουν πως είσαι. Εγώ το ίδια τα τελευταία του γάμου κοιτάω αγωνία για την περίοδο αλλά τώρα απογοήτευση είμαι σίγουρη πως θα έρθει. Αν ήμουν έγκυος θα ήμουν η πιο ευτυχισμένη νύφη στο κόσμο αλλά ποτέ μου δεν είχα τόσο τύχη. 

Ποτε παντρευεσε.; δεν ξέρεις γιατί τα σιπτοματα της εγκυμοσύνης είναι παρόμοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

5 Μαρτίου παντρευομαι. Τα Συμπτώματα οκ αλλά η μικρή καφέ ροή με κάνει να σιγουρευομαι ότι θα έρθει η άτιμη γιατί μου αρχίζει δύο μέρες πριν καφέ και μετά να τη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προχθές ήρθε μια φίλη μου με το μωρό της αχ Νίκη μου να έβλεπες πώς με αγκαλιασε και τι όμορφη που είναι σαν αυτά που βλέπουμε στην τηλεόραση αντέχει να ξεχαστεις μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Mariannazmyk είπε:

Προχθές ήρθε μια φίλη μου με το μωρό της αχ Νίκη μου να έβλεπες πώς με αγκαλιασε και τι όμορφη που είναι σαν αυτά που βλέπουμε στην τηλεόραση αντέχει να ξεχαστεις μετά. 

Αχ κι εγώ όπου δω μωρό δεν μπορώ ειδικά μια φορά είχα δει στον ύπνο μου ένα και ακόμη έχω τιν εικόνα πως με κιταγε.. σε νιώθω μπορεί η φίλες μου να μην έχουν αλλά έχω 15 ανιψια.. σε όλες τις ιλικιες και ένα κάτι ημερών είναι γλύκας.. θα ερθει υπομονή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπομονή ναι δεν μπορούμε να κάνουμε αλλιώς φοβάμαι μόνο μήπως αυτοί οι πονοι είναι ενδομητριωση. Πριν ένα μήνα είχε δει η γιατρός μου δύο μικρά αλλά δεν ξέρουμε ακόμα μπορεί να φύγουν μόνα τους είπε να παω σε τρεις μήνες περίπου εκτός αν μείνω έγκυος όπου ότι και να είναι θα φύγει με την εγκυμοσύνη. Μπέρδεμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν κυστες μικρές ωοθηλακια που δεν έχουν πέσει κάτι τέτοιο. είπε μπορεί να μην είναι τίποτα αυτά βγήκαν το Ιανουάριο γιατί το Δεκέμβρη ένα παρόμοιο που είχα έφυγε μόνο του και ήμουν οκ. Φοβάμαι πολύ γιατί πρώτον θέλουν εγχείρηση και είναι πολύ ακριβή και είναι αιτιο υπογονιμοτητας 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τρομαζεις γιατί εγώ τους 3 τελευταίους μήνες έχει 20 με 25 μέρες που έχω περίοδο. Και παααραα πολύ λίγη ροι..! 

Σου εύχομαι να μην χρειαστείς να φύγει μόνο του και συντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κούκλα μην τρομάζεις τσάμπα η κάθε γυναίκα αντιδραει διαφορετικά, μόλις μάθω θα σου πω τι έγινε. Όσο για την περίοδο μια φίλη μου πρόσφατα είχε 10 μέρες περίοδο αλλά μεγάλη ροή όχι αστεία ο γιατρός της έδωσε φάρμακα για να ρυθμίσει τις ορμόνες της είχε αγχωθει πολύ επειδή το πρώτο μωράκι δυστυχώς το έχασε και τρελάθηκαν οι ορμόνες της προφανώς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο εύχομαι κούκλα μου μακάρι να είναι όλα καλά. Δεν νομίζω να είναι τίποτα το άγχος ταινίες κάνει όλα και σε μένα αυτό πρέπει να φταίει το άγχος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...