Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2016 ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ?ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΕΣ Κ ΧΑΡΕΣ.ΕΓΩ ΕΧΩ ΜΘΑ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ 1,5 ΕΤΩΝ Κ ΕΙΜΑΙ ΤΡΙΣΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΔΟΞΑ ΤΩ ΘΕΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ.ΤΕΡ ΕΙΧΑ 07/01 Κ 18/01 ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ.01/02 ΑΝΤΙΛΑΜΒΑΝΩ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΛΟΓΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ.ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗΘΟΥΣ Κ ΑΝΑΚΑΤΟΣΟΥΡΕΣ.ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΘΕΤΙΚΟ.02/02 ΚΑΝΩ ΧΟΡΙΑΚΗ Κ ΒΓΑΙΝΕΙ 143 Κ 04/02 499.ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι τελειως  φυσιολογικη !!!!σκεψου οτι καθε 2η μερα διπλασιαζεται αρα κυλαει η εγκυμοσύνη σου τελεια κοριτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑΤΙ ΕΒΛΕΠΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΙΝΑΚΑΚΙΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΠΟΥ ΓΙΑ 27Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΠΟΥ ΣΧΕΔΟΝ ΗΜΟΥΝ ΕΓΩ ΘΣ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΩ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 100 Κ ΟΧΙ 500.ΤΩΡΑ ΑΠΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΜΑΣ.ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΧΕΙΣ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω ακομα δεν εκανα αυχενικη διαφανεια εκανα ληψη περιφερικου αιματος και τα αποτελεσματα θα βγουν αυτην την εβδομαδα θα μου πουν και το φυλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι πανω απο ολα να ειναι γερα τα μωρακια μας!η αδερφη μου πριν 4 μηνες πληρωσε 600 ευρω εγω πληρωσα 580 ευρω!ειναι ακριβη αλλα πολυ καλη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ληψη περιφερικου σου δινει 99.12% η αμνιοπαρακεντηση σου δινει 99.8% !!κοστιζει το ιδιο απλα δεν υπαρχει κίνδυνος ουτε για το βρεφος ουτε για την μαμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
στις πριν 2 ώρες, ο/η Ameli1978 είπε:

Δηλαδή minaki αυτη η εξέταση αντικαθιστά την αμνιοπαρακέντηση ?

Ουσιαστικα ναι!

Δεν υπαρχει κίνδυνος ουτε για την μητερα ουτε για το βρεφος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!:):x:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Μολις εκανα εγγραφή στο φόρουμ, ειμαι κι εγω μέλλουσα μανουλα, 7/10 εχω πητ κ περιμενω δυο αγοράκια...?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 19 Μαΐου 2016 at 10:11 ΜΜ, ο/η Oliv είπε:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!

ΕΙΜΑΙ ΝΕΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ!

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ 5ο ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΙΘΑΝΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΑΡΧΕΣ ΟΚΤΩΒΡΗ! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΜΕ ΓΕΡΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ!!!:):x:)

Καλησπέρα oliv ! Κι εγώ αρχές Οκτώβρη ΠΗΤ , βέβαια λόγω δίδυμων Σεπτέμβρη με βλεπω... Αγοράκια εχω κ εγω!!με το καλο σου εύχομαι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!ειμαι κ εγω νεα στην παρεα!με το καλο ευχομαι σε ολες με μια ομορφη κ ευκολη εγκυμοσυνη..!!εγω περιμενω τελος οκτωβρη το δευτερο παιδακι μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...