Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Ath33 είπε:

Κορίτσια καλησπέρα είμαι και εγώ καινούρια στο forum..Εύχομαι σε όλες σύντομα εγγυούλες!!Εγώ με τον άντρα μου τώρα ξεκινήσαμε τις προσπάθειες αυτό το μήνα για την ακρίβεια.Αδιαθέτησα 16 Γενάρη με κύκλο 26-28 ημερών (αυτή τη φορά αδιαθέτησα λίγο νωρίτερα από ότι κανονικά)ήρθα σε ελεύθερη επαφή 23,26,27 και 28/1 (στις 27 δε είχα ωορρυξία που την καταλαβαίνω πάντα λόγω του ότι πονάω η θερμοκρασία είναι ανεβασμένη και πολλά υγρά).Στις 18 και 19/1 παρατήρησα κάτι καφέ κηλίδες που δεν τις έχω κανονικά..Σήμερα έξι μέρες πριν την περίοδο έκανα χωριακή και βγήκε αρνητική...λέτε να έχω ελπίδες??η κοιλιά πονάει χαμηλά και το στήθος είναι αρκετά πρησμένο...Συγνώμη για το μεγάλο post ελπίζω να έγραψα σωστά και να μην σας κούρασα!

Καλως ηρθες και γρυγορα ευχαριστα νεα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις Just now, ο/η love30 είπε:

Καλως ηρθες και γρυγορα ευχαριστα νεα!!!!!

Καλώς σα βρήκα!!ευχαριστώ πολύ εύχομαι όλες να έχουμε ευχάριστα νέα!!:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Καλα μια απο τα ιδια!!!!!!!μας χαλασε και ο καιρος ξανα κρυο!!!

Ωραία είναι. .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Καλησπέρα loveee

Ath33 καλώς ήρθες..κι εγώ πιστεύω οτι την έκανες νωρίς..περίμενε να εχεις καθυστέρηση.. 

Καλησπέρα καλώς σας βρήκα όντως πήγα νωρίς δεν την ξαναπατάω τζάμπα λεφτά χωρίς λόγο...θα περιμένω και ό,τι γίνει έγινε..στο κάτω κάτω τώρα ξεκίνησα προσπάθεια....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Ath33 είπε:

Καλησπέρα καλώς σας βρήκα όντως πήγα νωρίς δεν την ξαναπατάω τζάμπα λεφτά χωρίς λόγο...θα περιμένω και ό,τι γίνει έγινε..στο κάτω κάτω τώρα ξεκίνησα προσπάθεια....

Ετσι ακριβως χαλαρωσε και θα ερθει!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Tweemaaaaaaaa καλα???δε δουλευεις?

Καλά είμαι κορίτσι μου..δουλεύω αλλά έχουμε λιγα ατομα που βλέπουν μπάλα..λογικά μόλις τελειώσει θα μαζεψουμε και θα κλείσουμε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Ath33 είπε:

Καλησπέρα καλώς σας βρήκα όντως πήγα νωρίς δεν την ξαναπατάω τζάμπα λεφτά χωρίς λόγο...θα περιμένω και ό,τι γίνει έγινε..στο κάτω κάτω τώρα ξεκίνησα προσπάθεια....

Έτσι μπράβο κορίτσι μου..να είσαι αισιόδοξη!! Κ αν δεν είναι αυτον το μήνα θα είναι τον επόμενο. Που μακάρι να είναι αυτον για να μην σκέφτεσαι διάφορα και αγχωνεσαι! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εγω Νικη μου ετσι ειμαι απο την πρωτη μου περιοδο..

Και εγώ από τιν πρώτη φορά που μου ήρθε ειμουν και τον Ιούνιο του 2015 έρχεται σταγόνα σταγόνα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema εισαι τυχερηηηηηη!!!!Νικη μου εσυ ξερω οτι εχεις θεμα και θα το ψαξεις ισως γι αυτο σου ερχεται τοσο λιγο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...