Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα κοριτσια μου...εγω ημουν για φαγητουλη με τον αντρουλη μου...θα ρωτησω νικη μου εκει που εχω κλεισ3ι το νυφικο να μου προτεινουν κατι καλη ιδεα...μονο 2 κοριτσια μου δωσανε δεν τους ειπα για αγορι γτ δεν ηξερα οτι δινουν για αγορια...απο που το κλεισες το νυφικο νικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πληρώσαμε χρυσό.. και μας τιν έκαναν ήταν κενούριο ραμενο στα μέτρα μου (είμαι και ψηλή) και ηπαν δεν θα το σου σου σε καμία και όταν πήγα να κάνω την πρόβα ήταν κορίτσια μέχρι στο γόνατο που όταν το διάλεξα ήταν μακρι.. και τονχρησοενικιασαμε για αφορετο  (να ξερεις ότι αν βρεις νυφικό που δεν  έχει ξανά φορεθεί έχει άλλη τιμή αν είναι μια φορά άλλη πιο χαμιλι και αν είναι δύο φορές είναι πιο φτινο) να το ξέρετε αυτό.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω νοικιασα στην evita sposa στον αγιο δημητριο...1.200 με 2 παρανυφακια και αξεσουαρ...ολο δαντελα,πολυ καλη ποιοτητα,ανοιχτη πλατουλα ισια γραμμη αλλα θα του προσθεσω ουριτσα και μινι φοδριτσα απο μεσα για να δειξω και ποδαρακι δεν μ αρεσουν τα φουσκωτα με στρας...τουλαχιστον δεν μου πηγαιναν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ με δάχτυλα στραπλες και με ένα ζονακι στην μέση με ένα λουλούδι και 5 μέτρα ουρά και πεπλο πολύ μακρι εμένα έγινε μόνο αυτό και ξενερωσα σε ποιότητα πάρα πολύ καλή μια χαρά τιμή..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ τριτη και πεμπτη εκτός απροόπτου μπορώ να συναντήσουμε..οσες μπορείτε να συννενοηθουμε να βρούμε ενα σημείο οπου να μας βόλευει όλες.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Και εγώ με δάχτυλα στραπλες και με ένα ζονακι στην μέση με ένα λουλούδι και 5 μέτρα ουρά και πεπλο πολύ μακρι εμένα έγινε μόνο αυτό και ξενερωσα σε ποιότητα πάρα πολύ καλή μια χαρά τιμή..

Εντυπωσιακο ακουγεται....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θα πατε για καφεδακι????τι ωραιαααααα μακαρι να μπορουσα και εγω αν και να σας πω ειναι σαν να σας ξερω χρονια τοσα που ειπαμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια. Ψαχνωντας για νυφικό στο ίντερνετ βρήκα μια εταιρεία με πολύ φθηνά κ λέω να πάω από κει να δω. Πατηστε νυφικα ra1 θα σας το βγάλει. Ωραία φαίνονται πάντως. 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η love30 είπε:

Καλησπερααααααα η ωρα η καλη με το καλο και να ειναι το νυφικο το νυφικο των ονειρων σου!!!!

Σ ευχαριστω πολυ love μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ψαχνωντας για νυφικό στο ίντερνετ βρήκα μια εταιρεία με πολύ φθηνά κ λέω να πάω από κει να δω. Πατηστε νυφικα ra1 θα σας το βγάλει. Ωραία φαίνονται πάντως. 

 

 

Οντως εχει μερικα πολυ ωραια αρκει να ειναι και καλη ποιοτητα...δεν το χα βρει το σαιτ αυτο...κριμα εχω κλεισει τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Ψαχνωντας για νυφικό στο ίντερνετ βρήκα μια εταιρεία με πολύ φθηνά κ λέω να πάω από κει να δω. Πατηστε νυφικα ra1 θα σας το βγάλει. Ωραία φαίνονται πάντως. 

 

 

 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angela25 είπε:

Οντως εχει μερικα πολυ ωραια αρκει να ειναι και καλη ποιοτητα...δεν το χα βρει το σαιτ αυτο...κριμα εχω κλεισει τωρα...

Παντως νικη μου αν ενδιαφερεσαι για τα του γαμου γινε μελος στο forum...teleiosgamos.gr εχει τα παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...