Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Pw pw koritsia sas diavazw k eyxaristw t theo gia ta petherika mou. Emeis me t antra m thelame na ta plirwsoume emeis alla oi goneis mas, k oi dikoi m k oi dikoi tou eipan prosklitiria,mpomponieres,trapezi,gluko,orxistra o kathenas tous dikous tou kalesmenous k apo misa gia ta atoma p eixame emeis san zeygari. Emeis plirwsame photografo,stolismo k t ksenodoxeio gia tous filous mas p irthan apo makrya. O antras m einai apo larisa, apo ena xwrio k ti vdomada prin t gamo dexontai episkepseis k ta dwra. Ola ta fakelakia mas ta dwsane kleista. Kaloi anthrwpoi, tou xwriou. Parapono de exw. Krevati den kaname gt eimastan idi ena xrono pantremenoi me politiko. I oikogeneia m kaname ena mini glenti gia tous stenous syggeneis k filous t proigoumeno vrady.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Το μονο π αντιμετωπισα κ εγω ηταν με τα ατομα στο γαμο π μου χε πει η πεθερα μου οτι πανω απο 40 δν θα ναι κ τα χα  κανονισει εγω κ για το τραπεζι κ για την εκκλησια μετα μ πε 60 και τλκ μου φερε 90!κ ξαναπαραγγελνα παλι!εκει εκνευριστηκα λιγο..καθε τρεις κ λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαρι κοριτσια να μπορουσαν και οι δικοι μας να βοηθουσαν εμεις μολις επιπλωσαμε το σπιτι σιγα σιγα μονοι μας και τωρα το γαμο παλι μονοι..δυσκολααααα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Καλησπερες!!!:)εμενα κοριτσια πληρωσαν τα πεθερικα μου το τραπεζι και το νυφικο..απλα βαλαμε κι εμεις κατι στο τραπεζι γιατι ειχα πολλους φιλους εγω κ ενιωθα ασχημα..κ κατι οι γονεις μ για καποιους επιπλεον φιλους τους..η πεθερα μου ηθελε ολα να τα πληρωσει εκεινη..ειναι παρα πολυ καλη..ολα τα υπολοιπα ανθοστολισμους κ τα λοιπα του γαμου μονοι μας κ ειχαμε κ το σπιτι μετα να επιπλωσουμε κ το καναμε μονοι μας κουτσα κουτσα..κ τον καναπε κ την συνθεση πηρε η πεθερα μου παλι..συν το φορεμα για το κρεβατι..μου λεει εσυ βαζεις το σπιτι!!!γτ της ειπα οτι νιωθω ασχημα..στο κρεβατι δν χαλασα πανω απο 100 ευρω..ειχα κρασια αναψυκτικα..κ απο στεεγιου πολλων ειδων μπουκιτσες τυροπιτακια κ διαφορα..δν χρειαζεται να κανεις πολλα  angela!μια χαρα ηταν!

Μια χαρά εγώ στην επίπλωση του σπιτιού  (είναι και τεραστιο) βοήθησαν η γονείς μου και τα πεθερικα μου σε αυτό δεν έχω να πω τίποτα..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ έχω πολύ καλά πεθερικα έχω να πω εκτός από γαμπρό που μου βγήκε σκαρτος  (αυτό είναι το λιγοτερο) και καμιά φορά η πεθερά μου ο πεθερος μου είναι πάρα πολύ καλός..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια θα πω ότι σττολισμο δεν έδωσα πολύ γιατι πήγα σε γνωστούς 100€ μας πήρε μόνο για τις δύο λαμπάδες και τον φωτογράφο τον πλήρωσε ο αντρας μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια θέλει πολύ ψάξιμο για τον γάμο γιατί σου δίνουν πολλές προσφορές.. και είναι να βρεις αυτό που ζητάς σε καλή τιμή..! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως κι εγω εχω αγχωθει θελω να βρω και κουστουμακι για τον ανηψιο μου που θα ειναι παρανυφακι...πολυ τρεξιμο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω ότι μαζί με το νυφικό σου δίνουν και για τα παρανιφακια εγώ που είχα 2 κορίτσια και 1 αγόρι μου τα έδωσαν. (Δεν ξέρω αν το κάνουν και σε άλλα) 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η demistress είπε:

Εχεις απολυτο δικιο  δυστηχως ο ερωτας με στραβωσε και δυστηχως η ξενιτια ειναι κακο πραγμα οταν εισαι μονη σου.θα αργησω πολυ για να εμπιστευτω καποιον και ισως να μην μπορεσω ξανα.οσο για το αν ειμαι εγκυος αυτο ακομη δεν το ξερω ?

Μη σκέφτεσαι έτσι κ ας μη βάζουμε όλους τους άντρες στο ίδιο τσουβαλι. Υπάρχουν κ καλοί. Εμένα ένας θείος μου παντρεύτηκε κ χώρισε δν απέκτησε κ παιδιά κ είπε γυναίκες τέλος. Τώρα το μετάνιωσε γιατί λέει θα μπορούσα να ξαναφτιαξω τη ζωή μου κ δν το έκανα. Είναι 60 χρόνων μόνος του κ ή μοναξιά είναι κακό πράγμα. Μην αφήσεις τον καιρό να περάσει κ να κλειστείς στον εαυτό σου. Είσαι νεότατη ακόμα βγες έξω διασκέδασε κ θα βρεις αυτόν που σου ταιριάζει. Σίγουρα πρέπει να κρατας κ μια πισινή αλλά θα δεις δεν όλοι οι άνθρωποι ίδιοι. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Και εγώ έχω πολύ καλά πεθερικα έχω να πω εκτός από γαμπρό που μου βγήκε σκαρτος  (αυτό είναι το λιγοτερο) και καμιά φορά η πεθερά μου ο πεθερος μου είναι πάρα πολύ καλός..!

Γαμπρο ποιον ενοεις?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Γαμπρο ποιον ενοεις?????

Κουνιαδο... μπερδεύτηκα συγνώμη ο αδερφός του άντρα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Κουνιαδο... μπερδεύτηκα συγνώμη ο αδερφός του άντρα μου

Ααααααα και εγω εχω κουνιαδα με την πεθερα μια χαρα αλλα με την κουνιαδα τα εντελως τυπικα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ααααααα και εγω εχω κουνιαδα με την πεθερα μια χαρα αλλα με την κουνιαδα τα εντελως τυπικα!!!!

Εγω ούτε τυπικά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...