Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Εμεις πληρωσανε το κεντρο και ολα τα αλλα εμεις !!!!!!!νυφικοντο πηρε η μαμα μου γιατι δεν ηθελα να το φερει η πεθερα την Πεμπτη ηθελα να ειναι σπιτι νωριτερα!!!! Και οταν ειπαμε για να στρωσουμε το κτεββατι αντε καλε λεει δεν ειναι τιποτα αυτα να μην επιβαλουμε τον κοσμο σε εξοδα αλλα στην κορη ηθελε αλλα τελικα δεν!!!!!γι'αυτο και εγω δεν πηγα μετα την εκκλξσια να την προσκηνησω (εθημο) !!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

ελεοσ βρε νικη μου και τελικα??τα πληρωσαν οι γονεις σου??

Όχι δεν ήξερε να είχε και λεφτά επιπλέον. Τα πληρώσαμε με τα λεφτά που μάζεψε ο πεθερος μου από το κρεβάτι  (που του δώσανε στο χέρι του αυτά που ρίξαμε στο κρεβάτι τα μάζεψα γρήγορα) και από το γλέντι το προηγούμενο πριν γάμου και την μέρα του γάμου.. δεν μας άφησε τίποτα για να έχουμε στην άκρη για το ταξίδι του μέλιτος και αυτό η μαμά μου μας βοήθησε όπως και έβαλε και ο αντρας μου.. και λέω μόνο από το δικό μου σοι έδωσαν.; τι να πω εδώ ήθελε να φέρει τον Καραγιάννη που θέλει 1000€ την ώρα. Αλλά δεν τα κατάφερε. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Προσπαθησε το αν μπορεσεις Νικη μου μαζι με τους αντρουλιδες μας να παμε!!!!

κοριτσια κι εγω θα ηθελα να ερθω αλλα λειπω ισως οταν γυρισω να ξανακανονισετε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Όχι δεν ήξερε να είχε και λεφτά επιπλέον. Τα πληρώσαμε με τα λεφτά που μάζεψε ο πεθερος μου από το κρεβάτι  (που του δώσανε στο χέρι του αυτά που ρίξαμε στο κρεβάτι τα μάζεψα γρήγορα) και από το γλέντι το προηγούμενο πριν γάμου και την μέρα του γάμου.. δεν μας άφησε τίποτα για να έχουμε στην άκρη για το ταξίδι του μέλιτος και αυτό η μαμά μου μας βοήθησε όπως και έβαλε και ο αντρας μου.. και λέω μόνο από το δικό μου σοι έδωσαν.; τι να πω εδώ ήθελε να φέρει τον Καραγιάννη που θέλει 1000€ την ώρα. Αλλά δεν τα κατάφερε. 

συγνωμη του δωσανε στο χερι για το ζευγαρι και αντι να τα δωσει τα κρατησε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω βρε κοριτσια ελεγα να μην κανω κρεβατι γτ λεω στους καιρους μας δεν εχει ο κοσμος και μλλον θα μπω μεσα αντι να βγαλω...μουν παν οτι θα πρεπει να χω καιφαγητο στο κρεβατι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι και τα άνοιξε τα μέτρησε και πλήρωσε δεν μου είπε τίποτα και αναρωτήθηκα τόσος κόσμος και δεν πιρα με τίποτα ούτε ένα δώρο.; και με τα μου τα είπε. 

Εγώ ανατολικά μένω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η demistress είπε:

Κοριτσια γρια σας εκανα ενα μπλογκ και εγραψα τα εσωψυχα μου αν θελετε μπορειτε να το διαβασετε και να κανετε σχολια :) http://sxetikame.blogspot.com

Βρε καλά λένε ότι ο έρωτας τυφλώνει. Καταρχήν το πράγμα βρωμουσε απ την αρχή πριν καλά καλά γνωριστειτε κ να σου λέει ψέματα ότι είναι γερμανός. Ο τύπος σε αρμεγε κανονικοτατα! Είναι τρισαθλιος ελεεινος κ συ απορουσες γιατί έφυγε στα καλά καθουμενα κ προσπαθούσατε κ για παιδί? Δεν έβλεπες μπροστά σου κοπέλα μου? Ευτυχώς που δν εμεινες έγκυος! Στασου ξανά στα πόδια σου κ βρες ένα άνθρωπο να σου αξίζει! Μην είσαι θύμα! Μην αφησεις ποτέ κ κανέναν να σε εκμεταλλευτεί κ να σου φερθεί με αυτό τον τρόπο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Βρε καλά λένε ότι ο έρωτας τυφλώνει. Καταρχήν το πράγμα βρωμουσε απ την αρχή πριν καλά καλά γνωριστειτε κ να σου λέει ψέματα ότι είναι γερμανός. Ο τύπος σε αρμεγε κανονικοτατα! Είναι τρισαθλιος ελεεινος κ συ απορουσες γιατί έφυγε στα καλά καθουμενα κ προσπαθούσατε κ για παιδί? Δεν έβλεπες μπροστά σου κοπέλα μου? Ευτυχώς που δν εμεινες έγκυος! Στασου ξανά στα πόδια σου κ βρες ένα άνθρωπο να σου αξίζει! Μην είσαι θύμα! Μην αφησεις ποτέ κ κανέναν να σε εκμεταλλευτεί κ να σου φερθεί με αυτό τον τρόπο!!!

Εχεις απολυτο δικιο  δυστηχως ο ερωτας με στραβωσε και δυστηχως η ξενιτια ειναι κακο πραγμα οταν εισαι μονη σου.θα αργησω πολυ για να εμπιστευτω καποιον και ισως να μην μπορεσω ξανα.οσο για το αν ειμαι εγκυος αυτο ακομη δεν το ξερω ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η demistress είπε:

Εχεις απολυτο δικιο  δυστηχως ο ερωτας με στραβωσε και δυστηχως η ξενιτια ειναι κακο πραγμα οταν εισαι μονη σου.θα αργησω πολυ για να εμπιστευτω καποιον και ισως να μην μπορεσω ξανα.οσο για το αν ειμαι εγκυος αυτο ακομη δεν το ξερω ?

το διαβασα κι εχω μεινει...τι να σου πω καλη μου αστα ολα πεισω και κανε καινουργια αρχη...τι μ@λ@κας σ δεν ντρεπεται...θα τα βρει μπροστα του μην ανησυχεις...να σε πιο προσεκτικη απο δω και περα υπαρχει πολυ συμφερον εκει εξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

το διαβασα κι εχω μεινει...τι να σου πω καλη μου αστα ολα πεισω και κανε καινουργια αρχη...τι μ@λ@κας σ δεν ντρεπεται...θα τα βρει μπροστα του μην ανησυχεις...να σε πιο προσεκτικη απο δω και περα υπαρχει πολυ συμφερον εκει εξω...

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

το διαβασα κι εχω μεινει...τι να σου πω καλη μου αστα ολα πεισω και κανε καινουργια αρχη...τι μ@λ@κας σ δεν ντρεπεται...θα τα βρει μπροστα του μην ανησυχεις...να σε πιο προσεκτικη απο δω και περα υπαρχει πολυ συμφερον εκει εξω...

Αυτο ειναι το θεμα οτι υπαρχουν πολλοι καλοι ηθοποιοι και πολλες χαζες σαν εμενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαι κοριτσια σπιτακι ξεκουραση!!!!!!!!!!! Ναι εχουμε εθυμο να προσκηνησουμε την πεθερα και της ειπα εγω τα ερθω στο χωριο και μετα παλι στο κεντρο δεν το κανω ξεχασε το και ειπε και ο αντρας μου αντε καλε θα φαμε μια ωρα στο πανω κατω και τη γλυτωσαααααα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η demistress είπε:

Κοριτσια γρια σας εκανα ενα μπλογκ και εγραψα τα εσωψυχα μου αν θελετε μπορειτε να το διαβασετε και να κανετε σχολια :) http://sxetikame.blogspot.com

Τώρα διάβασα τι λες τώρα... έπαθα πλάκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η demistress είπε:

Κοριτσια γρια σας εκανα ενα μπλογκ και εγραψα τα εσωψυχα μου αν θελετε μπορειτε να το διαβασετε και να κανετε σχολια :) http://sxetikame.blogspot.com

Τώρα διάβασα τι λες τώρα... έπαθα πλάκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερες!!!:)εμενα κοριτσια πληρωσαν τα πεθερικα μου το τραπεζι και το νυφικο..απλα βαλαμε κι εμεις κατι στο τραπεζι γιατι ειχα πολλους φιλους εγω κ ενιωθα ασχημα..κ κατι οι γονεις μ για καποιους επιπλεον φιλους τους..η πεθερα μου ηθελε ολα να τα πληρωσει εκεινη..ειναι παρα πολυ καλη..ολα τα υπολοιπα ανθοστολισμους κ τα λοιπα του γαμου μονοι μας κ ειχαμε κ το σπιτι μετα να επιπλωσουμε κ το καναμε μονοι μας κουτσα κουτσα..κ τον καναπε κ την συνθεση πηρε η πεθερα μου παλι..συν το φορεμα για το κρεβατι..μου λεει εσυ βαζεις το σπιτι!!!γτ της ειπα οτι νιωθω ασχημα..στο κρεβατι δν χαλασα πανω απο 100 ευρω..ειχα κρασια αναψυκτικα..κ απο στεεγιου πολλων ειδων μπουκιτσες τυροπιτακια κ διαφορα..δν χρειαζεται να κανεις πολλα  angela!μια χαρα ηταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...