Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

Κορίτσια χίλια συγνωμη για την αναστάτωση. Αλλά για να λέει ή Στέλλα ότι κ οι δύο οι φίλοι της με πυρετό κ έγινε ή εγκυμοσύνη μάλλον δεν θα επηρεάζει τόσο πολύ ο πυρετός. 

Για το θεμα του γάμου λέγαμε ναπαντρευτουμε φέτος αλλά φέρνουν αντιρηση τα πεθερικά μη κάνουμε έξοδα. Ούτε αρραβώνες δε καναμε με ένα πολιτικό γάμο είμαστε. Ενώ στον άλλον τους γιο κ αρραβώνες κ γο με 500 άτομα. 500 ήρθαν αλλά ήταν καλεσμένοι κ παραπάνω. Άλλοι παιδιά άλλοι αποπαιδια. Εσείς αρραβώνες κάνατε?

Εμείς νίκη τίποτα δεν έχουμε κανει..είμαστε 8 χρόνια μαζί μένουμε απο την αρχή μαζί και τίποτα.. λέγαμε φέτος να κάνουμε πολιτικο προς το καλοκαίρι ή μετα αλλά ακόμα τίποτα δεν είναι σίγουρο γιατί περιμένουμε να τελειώσει ενα θέματα κι που έχουμε στη μέση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nikh85 είπε:

Tweema ποτέ ξεκίνησε τα τεστ? Μήπως πέρασαν οι γόνιμες? Εγώ έτσι την πατησα το Δεκέμβρη κ τώρα τα κάνω με το που τελειώσει ή περιοδος

Τον προηγούμενο μήνα τα ξεκίνησα την 10η μέρα είχα ωορρηξία την 16η και αδιαθετησα μετα απο 12 μέρες.αλλά 14η και 15η είδα θετικό..τώρα τίποτα ακόμα.και το περίεργο είναι οτι δεν αισθάνομαι τίποτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Στο Γαλάτσι που είναι ωραίο και το είδα είναι και σαν αίθουσα το ζαφιρο 

Σ ευχαριστω νικη μου θα το κοιταξω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ έκανα αραβωνα 25/12/2013 και ο παντρευτικαμε 04/10/14 με όλα δλδ τα πάντα φοτοριθμικα καπνού πιροτεχνιματα και έξω και στον πρώτο μας χώρο και προτσεκτορα και δεν πληρώσαμε τίποτα σε αυτά εκτός του καπνού   (δώρο του dj μας) αν θέλετε κορίτσια έχω dj καλό και οικονομικο. Μόνο το νυφικό πλήρωσε η πεθερά μου ούτε ταν παπούτσια ούτε τίποτα της νύφης και τιν δεξίωση τιν πληρώσαμε εμείς τον κόσμο του άντρα μου με τα λεφτά που μαζεψαμε από το κρεβάτι και το προηγούμενο βράδυ του γάμου. Και όλα τα υπόλοιπα εμείς δλδ η μαμά μου. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακόμη και τον φωτογράφο δεν πλήρωσαν..! Ούτε τα προσκλιτιρια ούτε της μπουμπουνιερες..! Προσοχή κορίτσια.. με της πεθερές..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω αρχίσω να εκνευριζομαι κ να λέω γιατί να μη με πάει ο πατέρας μου στην εκκλησία? Γιατί να μη με καμαρωσει νυφουλα? Κ στο κάτω κάτω της γραφής γιατί δε μου αξίζει? Στους αρραβώνες πήγα πάσο κακώς βέβαια γιατί μια φορά θα με αρραβωνιάζεται κ μένα από μπαμπάς μου. Αλλά γάμο θέλω να κάνω σίγουρα! Ας μην είναι με 500 άτομα ας είναι με 50. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Tweema είπε:

Εμείς νίκη τίποτα δεν έχουμε κανει..είμαστε 8 χρόνια μαζί μένουμε απο την αρχή μαζί και τίποτα.. λέγαμε φέτος να κάνουμε πολιτικο προς το καλοκαίρι ή μετα αλλά ακόμα τίποτα δεν είναι σίγουρο γιατί περιμένουμε να τελειώσει ενα θέματα κι που έχουμε στη μέση.

Νικη μου να κανεις αυτο που θελετε εσεις...ουτε εμεις καναμε αρραβωνες γτ το θεωρω περιττο εξοδο αλλα για το γαμο δεν το συζητω...εστω και με 50 ατομα θα εκανα...εγω αυτο ηθελα δλδ αλλα τα πεθερικα μου ηθελαν να καλεσουν κι αλλους τους εβαλα οριο τα 40 ατομα γτ κι εμεις δεν εχουμε βοηθεια ολα μονοι μας θα τα κανουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου σας ευχαριστω που το διαβασατε απλα το εγραψα για να δειτε τι κυκλοφορει εξω στον κοσμο....αδεσποτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Angela πως τους έβαλες όριο..; γιατί εμείς το λέμε με τον άντρα μου αν έρθει παιδί και κάνουμε βάφτιση να είναι το πολύ 100 άτομα και από τις δύο μεριές.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Αυτό στην Γλυφάδα έχει παντρευτεί η ξαδέρφη μου και το έκαναν εκεί πολύ ωραίο τότε είχαν περιορισμό 12 το βράδυ έπεφτε λίγο η μουσική 

Αληθεια χαιρομαι που μου το λες...ελπιζω να μου δωσουν τη μεγαλη αιθουσα γτ μονο αυτη μ αρεσει...εμεις ειμαστε 150 αυτη χωραει 250...μιλησα με τη κυρια και μου ειπε πως δεν εχουμε περιορισμο λογω ηχομονωσηες ελπιζω να μην μου τα αλλαξει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Angela πως τους έβαλες όριο..; γιατί εμείς το λέμε με τον άντρα μου αν έρθει παιδί και κάνουμε βάφτιση να είναι το πολύ 100 άτομα και από τις δύο μεριές.. 

Το συμφωνησα με τον αντρα μου 40 εγω 40 αυτος και ολοι οιυπολοιποι φιλοι..γκρινιαξαν τα πεθερικα αλλα επειδη δεν μπορουν να βοηθησουν και πολοι κανανε τη παπια...μονο η αδερφη του αντρα μου με νευρισε λιγο θελει να καλεσει 4 ζευγαρια που ειναι κουμπαροι της...και λεω στον αντρα μου εγω εχω 4 αδερφια αμα δωσω στον καθενα το δικαιωμα να καλεσει φιλους και κουμπαρους καηκαμε...τι να κανω δεν μας επαιρνε για παραπανω ατομα...υποχωρησα βεβαια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Έχω αρχίσω να εκνευριζομαι κ να λέω γιατί να μη με πάει ο πατέρας μου στην εκκλησία? Γιατί να μη με καμαρωσει νυφουλα? Κ στο κάτω κάτω της γραφής γιατί δε μου αξίζει? Στους αρραβώνες πήγα πάσο κακώς βέβαια γιατί μια φορά θα με αρραβωνιάζεται κ μένα από μπαμπάς μου. Αλλά γάμο θέλω να κάνω σίγουρα! Ας μην είναι με 500 άτομα ας είναι με 50. 

Να το κανεις ο αντρας σου τι  λεει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το κορυφαίο που μου λέει η πεθερά είναι να κάνουμε γάμο χωρίς τραπέζι κ αν θέλουμε σωνει κ καλά τραπέζι να φωνάξει ο μπαμπάς μου 2 φίλους του 2-3 μέρες πριν το γάμο να τους μαγειρέψει στο σπίτι. Να γίνει ο γάμος δλδ 8 η ώρα κ στις 9 ο καθένας σπίτι του. Μόνο σε μςνα φαίνεται παράλογο αυτό???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εγώ έκανα αραβωνα 25/12/2013 και ο παντρευτικαμε 04/10/14 με όλα δλδ τα πάντα φοτοριθμικα καπνού πιροτεχνιματα και έξω και στον πρώτο μας χώρο και προτσεκτορα και δεν πληρώσαμε τίποτα σε αυτά εκτός του καπνού   (δώρο του dj μας) αν θέλετε κορίτσια έχω dj καλό και οικονομικο. Μόνο το νυφικό πλήρωσε η πεθερά μου ούτε ταν παπούτσια ούτε τίποτα της νύφης και τιν δεξίωση τιν πληρώσαμε εμείς τον κόσμο του άντρα μου με τα λεφτά που μαζεψαμε από το κρεβάτι και το προηγούμενο βράδυ του γάμου. Και όλα τα υπόλοιπα εμείς δλδ η μαμά μου. 

Τι να πεις μπραβο στη μαμα σου...εμενα τα πεθερικα μου στην κορη τους κανανεγαμο τρικουβερτο 500 ατομα στο γιο τους με το ζορι 500 ευρω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εμεις καναμε την βαφτιση της μικρης μας στο Χαϊδαρι στο Κατι αλλο.Εξαιρετικο φαγητο σερβις ζωντανη μουσικη και 18€ το ατομο απεριοριστα αναψυκτικα κρασι μπυρα.Δες και εκει..

Το ξερω μου το προτεινε η μαμα μου γτ απ το χαιδαρι ειμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 22 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Τον προηγούμενο μήνα τα ξεκίνησα την 10η μέρα είχα ωορρηξία την 16η και αδιαθετησα μετα απο 12 μέρες.αλλά 14η και 15η είδα θετικό..τώρα τίποτα ακόμα.και το περίεργο είναι οτι δεν αισθάνομαι τίποτα.

2 τα τινά η έκανες ήδη ωορρηξία ή δεν θα κανείς αυτό το μήνα αφού δεν έχεις κ συμπτώματα. Εγώ λέω να ξεκινήσεις από σήμερα αγαπουλες μη τυχόν έγινε ή ωορρηξία για να την προλάβεις κ να συνεχίσεις κ τις επόμενες μέρες γιατί ποτέ δε ξέρεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μας την έφεραν την μέρα του γάμου λέει η πεθερά μου κι τα να δεις θα τα πληρώσετε εσείς γιατί εμείς δεν έχουμε στο τραπέζι αλλά τα 300 άτομα τα ήθελε..! Από εμένα είχαμε 70 άτομα και αυτή 270.. αλλα δεν πιρα εγώ ιδιση εκείνη την μέρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εμένα μας την έφεραν την μέρα του γάμου λέει η πεθερά μου κι τα να δεις θα τα πληρώσετε εσείς γιατί εμείς δεν έχουμε στο τραπέζι αλλά τα 300 άτομα τα ήθελε..! Από εμένα είχαμε 70 άτομα και αυτή 270.. αλλα δεν πιρα εγώ ιδιση εκείνη την μέρα 

κατσε γτ κατι εχασα ειχε πει θα πληρωσει και στο τραπεζι ειπε δεν εχω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Nikh85 είπε:

2 τα τινά η έκανες ήδη ωορρηξία ή δεν θα κανείς αυτό το μήνα αφού δεν έχεις κ συμπτώματα. Εγώ λέω να ξεκινήσεις από σήμερα αγαπουλες μη τυχόν έγινε ή ωορρηξία για να την προλάβεις κ να συνεχίσεις κ τις επόμενες μέρες γιατί ποτέ δε ξέρεις. 

Είχαμε κανει πριν ε δεν περίμενα ποτε θα δω θετικό τεστ..αλλά θα κάνω τεστακια μέχρι την 20η μέρα μήπως και αλλαζει παλι ο κύκλος και μου κρατήσει μέχρι την 32..αν και πιστεύω δεν θα κάνω αυτόν το μήνα αφού δεν αισθάνομαι κάτι.??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

κατσε γτ κατι εχασα ειχε πει θα πληρωσει και στο τραπεζι ειπε δεν εχω?

Ναι ότι θέλουν τα παιδιά. Θα πληρώσουμε εμείς κτλ. Και έδωσαν μια προκαταβολή στο κέντρο. Τον 100€ αλλά το βράδυ του γάμου ήρθε η κεραμιδα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...