Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Αχ βρε νίκη τι μου κανεις...

Εμένα ρε κορίτσια πέρσι απο τον Φεβρουάριο μέχρι και τον Απρίλιο ηταν κάθε εβδομάδα με πυρετό μέχρι που τον Απρίλιο μπήκαμε στο νοσοκομειο γιατί είχε πάθει κρίση άσθματος κ καθισαμε 10 μέρες.. έχει κληρονομικό άσθμα σε βαριά μορφη και έχει ξανανοσηλευτει για τον ίδιο λογο παλιά.. μας άφησαν να βγούμε μεγ.Σάββατο με το ζόρι. Μέχρι και τον Μάιο έπαιρνε παρα πολλά φάρμακα.και πιστεύω οτι απο  όλο αυτό έχει επηρεαστεί κάτι..μου λες τώρα κι εσύ αυτό με το πυρετό γκουγκλαρα κι εγω κ μου χεις κανει την καρδιά περιβόλι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πριν αγχωθεις ρωτα το γιατρο...γιατι αρρωσταινει συνεχεια το εχετε κοιταξει?παιζει ρολο το ασθμα?δεν ξερω γι αυτο ρωταω...φρουτα και λαχανικα τρωει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντα όταν αρρωσταίνει το περνάει πιο βαριά απο εμας που δεν έχουμε πρόβλημα..τοτε δεν μπορούσε να ξεκουράζεται λογω της δουλειάς,δεν μπορούσε να καθισει σπιτι όπως έκανε παντα..κ για το λογο οτι δεν ξεκουραζόταν κ πήγαινε με πυρετό στη δουλεια κάπνιζε κιόλας κάθε εβδομαδα ηταν χάλια όσπου μπήκε στο νοσοκομειο.απο τοτε που νοσηλεύτηκε δεν έχει ξαναρρωστησει πράγμα σπάνιο για εκεινον παντα αρρώσταινε 2-3 φορες τον χρονο..βέβαια μετά απο αυτό έκοψε και το τσιγάρο.. απλα επαθα σοκ αυτό για το πυρετό.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια γρια σας εκανα ενα μπλογκ και εγραψα τα εσωψυχα μου αν θελετε μπορειτε να το διαβασετε και να κανετε σχολια :) http://sxetikame.blogspot.com

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες!!!Πως ειστε;;;εγω χαλια με ιλιγγους απο χθες...Demistress μου τι ιστορια βρε κοριτσι μου αυτος ειναι ο τυπος που καθεσαι και χαλιεσαι;;;;Αυτος ειναι μεγαλος μ@@#&*ς!!! Δεν νομιζω να κατσεις να ασχοληθεις αλλο μαζι του??Τουλαχιστον εκανες μια καλη πραξη μαζεψες ενα αδεσποτο!!!Το γαϊδουρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Στελλα1986 είπε:

Αχ τελεια!!!!!!αλλα ναι λιγακι τσιμπημενο!!δν πειραζει ομως το κανατε κ το ευχαριστηθηκατε!!!!☺☺ Νiki οντως στην παρνθηκα εχεις φθηνα κτηματα..αλλα δν εχω ακουσει τα καλυτερα για το φαγητο..angela οπου κ ναι πας θα δοκιμαζεις το φαγητο..χωρις γευσιγνωσια πουθενα!!

Αν θέλει μπορεί να πάρει και δικοτης κετεριν στην Πάρνηθα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsia gia to sperma o giatros mou eipe vitamini c. 2 grammaria ti mera k gyri i propoli. Ta dyo teleutaia ta vriskeiz se katastima me viologika. Genikotera o giatros mas to prospathei poly na erthei fysika. K gia t mikrovio mazi me antiviwsi mas edwse riganelaio. Apla thelei na ta pairneis systamatika k vlepoume.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Angela25 είπε:

Μπραβο silvy μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα...σ ευχαριστω πολυ στελλα μου το terra verde ειναι πολυ ομορφο...η τιμη που μου λες ειναι χωρις φ.π.α?νικη μου κι εγω σε κτημα ηθελα αλλα το πιο φθηνο που βρηκα ειναι 37 χωρις φ.π.α...απογοητευτηκα....ομως το verde ειναι ομορφο και εχω βρει και to athens view στο γαλατσι και το μπαλκονι στις κυκλαδεςστο βυρωνα και το fenix στη γλυφαδα ειναι ξενοδοχειο......εγω μενω νοτια προαστια

Στο Γαλάτσι που είναι ωραίο και το είδα είναι και σαν αίθουσα το ζαφιρο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Angela25 είπε:

Κι εγω γλυκια μ μεχρι 35 το πολυ!!εχω βαλει οριο...εγω για κτημα ελεγα σε αιθουσα οχι εξω...εννοειται πως θα χει κρυο 22 οκτωβρη και ειδικα στα κτηματα που εχει και υγρασια...εχεις δικιο σ αυτο με το γρασιδι...εγω εχω ενθουσιαστει και με το fenix  sth γλυφαδα ειναι ξενοδοχειο ελπιζω να μην μου βαλουν περιορισμο για τη μουσικη...αλλιως μετα verde μαλλον  το athens view to φαγητο που μου στειλαν δεν ειναι και κατι τρομερο...το μπαλκονι στις κυκλαδες εχω ακουσει εχει τελειο φαγητο...

Αυτό στην Γλυφάδα έχει παντρευτεί η ξαδέρφη μου και το έκαναν εκεί πολύ ωραίο τότε είχαν περιορισμό 12 το βράδυ έπεφτε λίγο η μουσική 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις καναμε την βαφτιση της μικρης μας στο Χαϊδαρι στο Κατι αλλο.Εξαιρετικο φαγητο σερβις ζωντανη μουσικη και 18€ το ατομο απεριοριστα αναψυκτικα κρασι μπυρα.Δες και εκει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Κορίτσια μόλις έκανα την σπερματεγχυση!!! Πήγαμε πολύ καλά με κινητικότητα σπερματος 95%..τωρα αναμονή 14  μέρες... 

Με το καλό. . Όλα καλά θα πάνε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εμεις καναμε την βαφτιση της μικρης μας στο Χαϊδαρι στο Κατι αλλο.Εξαιρετικο φαγητο σερβις ζωντανη μουσικη και 18€ το ατομο απεριοριστα αναψυκτικα κρασι μπυρα.Δες και εκει..

Αυτο το γνωρίζω κι εγω και έχει παρα πολύ καλό φαγητο!!κ είμαι και περίεργη με τα φαγητά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις παμε χρονια εκει ειναι πολυ ωραιο μαγαζι και ζεστο σαν ατμοσφαιρα εμας μας αρεσει πολυ Tweemaki μου!!!Να κανονισουμε να παμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Demistress μην ασχολεισαι καθόλου με αυτον τον "ανθρωπο"..τελικά όταν υπάρχει έρωτας δεν βλέπεις τίποτα μπροστα σου!! 

Δεν αξίζει για μένα ούτε σαν άνθρωπος!με υπομονή και θάρρος κατάφερε να βάλεις ενα χ πίσω σου και να πας μπροστά!! Ο κάθενας αξίζει κάτι καλυτερο!!μικρή κοπέλα είσαι πίστεψε το και θα ερθει το καλυτερο για σένα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εμεις παμε χρονια εκει ειναι πολυ ωραιο μαγαζι και ζεστο σαν ατμοσφαιρα εμας μας αρεσει πολυ Tweemaki μου!!!Να κανονισουμε να παμε..

Ναι κορίτσια οπότε θέλετε!! 

Επίσης παρα πολύ καλό φαγητό ωραίο μαγαζί και πολύ καλό προσωπικό είναι το αρχοντικόν στο μπουρναζι και έχει ανοίξει και στην Αρτέμιδα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια θα με πιασουν τα νεύρα μου..15η μέρα και ακόμα δεν έχω δει τεστ θετικό.. θα δείτε δεν θα κάνω ωορρηξία αυτον το μήνα και θα νευριασω.και πριν δυο μέρες ξεκίνησα να έχω πονακια αλλά σήμερα τίποτα.αμάν πια!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια χίλια συγνωμη για την αναστάτωση. Αλλά για να λέει ή Στέλλα ότι κ οι δύο οι φίλοι της με πυρετό κ έγινε ή εγκυμοσύνη μάλλον δεν θα επηρεάζει τόσο πολύ ο πυρετός. 

Για το θεμα του γάμου λέγαμε ναπαντρευτουμε φέτος αλλά φέρνουν αντιρηση τα πεθερικά μη κάνουμε έξοδα. Ούτε αρραβώνες δε καναμε με ένα πολιτικό γάμο είμαστε. Ενώ στον άλλον τους γιο κ αρραβώνες κ γο με 500 άτομα. 500 ήρθαν αλλά ήταν καλεσμένοι κ παραπάνω. Άλλοι παιδιά άλλοι αποπαιδια. Εσείς αρραβώνες κάνατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema ποτέ ξεκίνησε τα τεστ? Μήπως πέρασαν οι γόνιμες? Εγώ έτσι την πατησα το Δεκέμβρη κ τώρα τα κάνω με το που τελειώσει ή περιοδος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...