Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Δυστυχως ειμαστε και οι 2 απο αθηνα...αυτο με την επαρχια το ξερω κι εγω...η κουνιαδα μου νοικιασε με 800 νυφικο και δωρο τα παρανυφακια....ευχαριστω πολυ κοριτσια για τις απαντησεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Στελλα1986 είπε:

Ααααα χαμος!!!ναι χωρις αποδειξη 28 ευρω!!!κι αυτα π ειδες τα ειχα δει και μ αρεσαν!σιλβυ μου καλη επιτυχια ευχομαι!!!!!

Ειχες παει απο κοντα σ αυτα που σου ειπα?γιατι τα απερριψες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι απλα τα ειχα δει στο ιντερνετ..!απλα ειδα σχολια για το οτι ειναι ρισκο να το κνς εξω γτ δν ξερεις τι καιρο θα εχει εκεινους τους μηνες..σεπτεμβρης-οκτωβρης ειναι λιγο περιεργοι μηνες απο θεμα βροχης η κρυου..εγω σεπτεμβρη 5 παντρευτηκα κ ειχε καυσωνα..η φιλη μου 27 τ μηνα κ εβρεχε καταρρακτωδως..βεβαια ποτε δν το ξερεις τι θα γινει αλλα οκτωβρης λιγο ρισκο..οποτε αρχισα να κοιταω αιθουσες σε ωραιο μερος τουλαχιστον..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ενω εκοβα τις φλεβες μου για κτημα...!!μια τελικα με χαλαγε η τιμη μια το κρυο..μια που στα φθηνα κτηματα κατω ειχε γρασιδι με χωμα κ θα μπαιναν τα τακουνια τ κοσμου μεσα αχαχαχα!μ το χαν πει κι αυτο..αλλα στο athens view νομιζω εχει σκεπαστρο..μονο εκει θα πηγαινα να το ψαξω εκτος του terra verde..υπαρχουν παντου πανεμορφα..απλα γω πανω απο 30 τ ανωτερο δν μπορουσα να δωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω γλυκια μ μεχρι 35 το πολυ!!εχω βαλει οριο...εγω για κτημα ελεγα σε αιθουσα οχι εξω...εννοειται πως θα χει κρυο 22 οκτωβρη και ειδικα στα κτηματα που εχει και υγρασια...εχεις δικιο σ αυτο με το γρασιδι...εγω εχω ενθουσιαστει και με το fenix  sth γλυφαδα ειναι ξενοδοχειο ελπιζω να μην μου βαλουν περιορισμο για τη μουσικη...αλλιως μετα verde μαλλον  το athens view to φαγητο που μου στειλαν δεν ειναι και κατι τρομερο...το μπαλκονι στις κυκλαδες εχω ακουσει εχει τελειο φαγητο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλι μενω ηλιουπολη αλλα ο γαμος θα γινει στο πατρικο μου στο χαιδαρι...τι να κανω θα τους ταλαιπωρησω λιγο αλλα στα δυτικα δεν εχει κατι αξιολογο οποτε θα τραβηχτουμε...σ ενα forum παντως που βρηκα για νυφες το ρωτησα σαν προβλημαρισμο και μου ειπαν ολες οτι τους τραβηξαν μακρια τους καλεσμενους...οποτε ησυχασα λιγο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 32 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Silvy mou eyxomai ola kala na pane! K meis an de doume veltiwsi pros ta kei tha pame! Prospathise oles tis meres na eisai xalari gt xreiazetai toso sti syllipsi oso k stin emfyteysi.

Σε ευχαριστω πολυυυυ προσπαθώ να μην το σκέφτομαι και να είμαι χαλαρή 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααασ κορίτσια... εγώ μόλις ξυπνησα και δεν ντρέπομαι καθόλου..???  και μπορώ οτι ακόμα δεν έχω ξεκουραστεί..

Σιλβυ μου μπράβο!!άντε να εχεις και ευχάριστα σε δυο βδομαδουλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι οι περισσοτεροι το κανουν μακρια!σιγα π θα σε νοιαξει!απλα εγω εχω εδω πολλους παππουδες μεγαααλους κ θα ταν κριμα να μη μπορεσουν..και για να μην αργησω απο την εκκλησια προς το τραπεζι κ περιμενουν πολυ..στο ειπα ειναι δυσκολι να βρεις καλο φαγητο κ αρκετο!στο verde να δεις τι εχει ο μπουφες πλουσιος αστο..κ ειναι ολα παντανοστιμα..αφου μ ελεγαν πρωτη φορα τρωμε σε γαμο τοσο ωραιο φαγητο!!απλα δν ειναι η αιθουσα η καταλληλη αμα εχεις πανω απο 200 ατομα..θα στριμωχτουν και θα χασεις πολυ πιστα..εγω ειχα 150 κ ειμασταν τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επισης dj βρηκα εγω γτ ο δικος τους δεν μου πολυαρεσε π χα παει σε προηγουμενο γαμο..αμα θες εχεις το δικαιωμα να φερεις δικο σου dj..αμα πας θα στα πει ο Νικος το αφεντικο..ειναι πολυ χυμα ατομο!!:):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμεις 150 ειμαστε...ειναι καλος ο dj σου?θα μου στειλεις σε inbox ταστοιχεια του...εχω κι εγω εναν φιλο αλλα ναπαρωκι αλλη μια γνωμη...απ ολα επαιξε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σιλβυ καλή επιτυχία. Κοριτσι Α άσχετο με το θεμα διαβασα ότι ο πυρετός κάνει μεγάλη ζημιά στο σπέρμα ακόμα κ για τους επομενους 6 μήνες. Άλλο πάλι κ τούτο! Εμένα που είχε ο άντρας μου αρχές του μήνα πυρετό μας βλέπω να προσπαθούμε απ τον Ιούλιο κ μετά. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα τα βρω και θα στα στειλω!!καλο παιδι κ επαιξε τα παντα!μου τον συστησαν!βεβαια εγω του ειχα κανει ολοκληρο προγραμμα..πιο πολυ διασκεδασαμε με φωτορυθμικα π ειχε φερει και 80s..χαμος!απλα θα του πεις κι εσυ πως το θες το ολο θεμα..εχει χροοονια εμπειρια σε γαμους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικη αληθεια?κ μενα το ιδιο ο αντρας μου!!αχ τους τα χαλασε τα σπερματοζωαριακια τους!αν κ εγω στη γυναικολογο π της ειπα οτι ειχαμε πυρετο κ οι δυο..μου λεει δν εχει σημασια..δν αλλαζει κατι..τι να πω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νίκη δεν το έχω ξανακουσει αυτό..αλλά βρε κορίτσι μου το θεωρώ υπερβολή...για μένα μην μπαινεις στη διαδικασία να σκέφτεσαι τέτοια πραγματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Στελλα1986 είπε:

Θα τα βρω και θα στα στειλω!!καλο παιδι κ επαιξε τα παντα!μου τον συστησαν!βεβαια εγω του ειχα κανει ολοκληρο προγραμμα..πιο πολυ διασκεδασαμε με φωτορυθμικα π ειχε φερει και 80s..χαμος!απλα θα του πεις κι εσυ πως το θες το ολο θεμα..εχει χροοονια εμπειρια σε γαμους!

Αχ κι εμενα μ αρεσουν τα 80'ς πολυ πλακα...σ ευχαριστω πολυ μου εδωσες πολυ χρησιμες πληροφοριες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Silvy είπε:

Κορίτσια τΑιστε τους άντρες σας καρύδια με μέλι βοήθεια παραπολυ πράγματικα 

Αυτό κορίτσια το έχω ακούσει κι εγώ και μάλιστα έχουν και περισσότερη όρεξη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τιποτα angela, χαρα μου!!!λοιπον ξεκιναω να τον μπουκωνω καρυδακι και μελακι!!?ισχυει ειναι πολυ αφροδισιακο και κανει πολυ καλο στην κινητικοτητα του σπερματος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 19 λεπτά, ο/η Στελλα1986 είπε:

Νικη αληθεια?κ μενα το ιδιο ο αντρας μου!!αχ τους τα χαλασε τα σπερματοζωαριακια τους!αν κ εγω στη γυναικολογο π της ειπα οτι ειχαμε πυρετο κ οι δυο..μου λεει δν εχει σημασια..δν αλλαζει κατι..τι να πω..

Αχ ναι βρε Στέλλα μάλλον ισχύει. Γκουγκλαρω στο ίντερνετ κ υπάρχουν πολλά άρθρα γι αυτό κ μάλιστα από γυναικολόγος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το διαβασα αλλα λεει παρατεταμενος πυρετος απο 38.5...η δικια μου μου λεει..ενταξει..υπερβολες μην διαβαζεις τπτ!τωρα αντε να βρεις ακρη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...