Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Μαμακουλιτσα μόλις θυμηθηκα..αυτόν που ειδες να φεύγει με το κοριτσάκι είναι το παιδί που έχει το μαγαζί,το κοριτσάκι είναι φιλων του..είδα κάποια στιγμη μια κοπέλα με ένα κορίτσι να περνάει αλλά δεν θυμάμαι αν ηταν εκείνη τη στιγμή,ουτε θυμάμαι αν υπήρχε και καροτσακι.και συγκεκριμένα σε σκέφτηκα εκείνη τη στιγμη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γιατί είχα καταπιαστη με ένα τετρακοπτερο για να το φτιάξω μαζί με τον άντρα μου για να μπορώ να κάνω λήψεις από ψιλά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια εγω παλι μολις ξυπνησα...????ντρπομαι κοριτσια αλλα τι να κανω με πηρε ο υπνος...Νακανω μια ερωτηση βρε κοριτσια αλλα δεν αφορα τα παιδακια ....θελω τι γνωμη σας για κατι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντρευομαι στις 22 οκτωβρη...ειμαι αρραβωνιασμενη τωρα...αλλα εχω απογοητευτει παρα πολυ...εψαχνα για καποιο ομορφο και οικονομικο κτημα αλλα ολα μου δωσαν τιμες απο 40 και πανω για οκτωβρη μηνα...ελεος στο 2016 ειμαστε με αυτη την οικονομικη κριση...εχτε να προτεινετε κατι?μαλλον θα αρχισω να ψαχνω για αιθουσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!!angela εγω παντρευτηκα πριν 5 μηνες κ εκανα την δεξιωση στο terra verde στν κηφισια!μ αρεσε πολυ..αιθουσα ειναι με μπουφε..εχει τελειο φαγητο..πολυ φαγητο!κ ειναι μεσα στο πρασινο..διπλα εχει κ πισινα για να βγαλετε κ φωτογραφιες!ολοι οι καλεσμενοι ειχα να λενε!αν θες πηγαινε να το δεις!28 ευρω το ατομο..κ το αφεντικο πολυ ξηγημενος!ειχα παει σε ενα γαμο μια φιλης κ μου αρεσε και το κανα κ εγω εκει!☺κι εγω κτημα ηθελα αλλα ηταν στα λεφτα π λες..και δεν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 13 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Παντρευομαι στις 22 οκτωβρη...ειμαι αρραβωνιασμενη τωρα...αλλα εχω απογοητευτει παρα πολυ...εψαχνα για καποιο ομορφο και οικονομικο κτημα αλλα ολα μου δωσαν τιμες απο 40 και πανω για οκτωβρη μηνα...ελεος στο 2016 ειμαστε με αυτη την οικονομικη κριση...εχτε να προτεινετε κατι?μαλλον θα αρχισω να ψαχνω για αιθουσα....

Αυτές της μερες εχει την έκθεση γάμου στο mec θα βρεις κτήμα τα από 20€ έως 50€ το άτομο τα οικονομικά είναι στην Πάρνηθα στο λέω γιατί όταν ψάχναμε εμείς είχαμε δει και εκεί και πανέμορφα κτηματα και αίθουσες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελιοσε η έκθεση στο μεκ αλλά αν πατήσεις έκθεσης γάμου- βάπτισης θα σου βγάλει κάθε πότε έχει και που.. είναι χρήσιμο περνειςς καλύτερες προσφορές σε θέματα τέτοια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κορίτσια σε κτημα τον έκανα το γάμο αλλά ήταν λίγο τσιμπιμενο αλλά από μπουφέ άλλο πράγμα...... έχουν να λένε...!! Από φάει τα πάντα μέχρι και καταρράκτες με σοκολάτα είχαμε..! Αλλά μας πήρε με φιλική τιμή 45€ το άτομο. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τελεια!!!!!!αλλα ναι λιγακι τσιμπημενο!!δν πειραζει ομως το κανατε κ το ευχαριστηθηκατε!!!!☺☺ Νiki οντως στην παρνθηκα εχεις φθηνα κτηματα..αλλα δν εχω ακουσει τα καλυτερα για το φαγητο..angela οπου κ ναι πας θα δοκιμαζεις το φαγητο..χωρις γευσιγνωσια πουθενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δες μια εκει που σου ειπα αλλιως αν θες κτημα απαραιτητα δες προς παρνηθα που λεει κ η niki εχει πολλα κ οικονομικα..εγω ημουν τις αποψεις του μπουφε κ οχι του σερβιριστου..το σερβιριστο ειναι πιο φθηνο ενω ο μπουφες παντα πιο τσιμπημενος..αλλα εχει ποικιλια και διαλεγεις εσυ οτι θες..γνωμη μου!!θελει ψαξιμο μωρε..αλλα ειναι ωραια!θυμαμαι τον εαυτο μου..ειχα τρελαθει!!!αχαχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο silvy μου σου ευχομαι να πανε ολα καλα...σ ευχαριστω πολυ στελλα μου το terra verde ειναι πολυ ομορφο...η τιμη που μου λες ειναι χωρις φ.π.α?νικη μου κι εγω σε κτημα ηθελα αλλα το πιο φθηνο που βρηκα ειναι 37 χωρις φ.π.α...απογοητευτηκα....ομως το verde ειναι ομορφο και εχω βρει και to athens view στο γαλατσι και το μπαλκονι στις κυκλαδεςστο βυρωνα και το fenix στη γλυφαδα ειναι ξενοδοχειο......εγω μενω νοτια προαστια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγω εχω αγχωθει στελλα μου και δεν εχω και πολυ χρονο γιατι ειμαι στην ελβετια τωρα και μιλαω μονο με mail γυρναω τελος του μηνα και μετα φευγουμε παλι τελος απριλη για μυκονο....αστααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai kanenas apo tous dyo sas apo eparxia? An nai skefteite na t kanete ekei. Ta panta ma ta panta einai pio oikonomika. Emeis sto ktima pou kaname t gamo to pio akrivo piato itan 15 eyro t kefali. To fagito apisteyto opws k ola. Edw sto pio kyrilato ksenodoxeio to akrivotero piato itan gyrw sta 20 me 25 eyrw. Gia na min pw gia to stolismo! Akomi k ta nyfika stin eparxia exoun poly xamiloteres times enoikiasis. To diko m t noikiasa 900 eyrw, teleutaias sezon, imoun i prwti p tha to forousa k mesa stin timi k 3 forematakia gia ta paranyfakia! Ksefyga ligo nomizw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααα χαμος!!!ναι χωρις αποδειξη 28 ευρω!!!κι αυτα π ειδες τα ειχα δει και μ αρεσαν!σιλβυ μου καλη επιτυχια ευχομαι!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...