Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Diwni το έλεγα κ πριν 2-3 μέρες εμένα το οτι θα πρέπει να κάνουμε εξετάσεις με αγχωνει μονο και μς την ιδέα..να κάνουμε εξετάσεις να μας βρουν τίποτα και να μπούμε σε όλη αυτήν την διαδικασία.. τρελενομαι..

Ας περάσουν 3-4 μηνες παρακολουθώντας την ωορρηξία μου με τα τεστακια και μετα θα τα κάνουμε όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω περασα απο μπροστα φορουσα μαυρο μπουφαν και ειχα και το καροτσι με την μικρη σε κοιταξα αλλα λεω κι αν δεν ειναι η Tweema μην ξεφτιλιστω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θυμάμαι καθόλου τώρα..

Βρε κορίτσια αν θελετε να συναντηθουμε απο βδομάδα..μαμακουλιτσα μου εμείς είμαστε και  κοντά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβως απο κάτω απο τημ απάντηση υπάρχει ενα θετικό πρασινο βελάκι και ενα αρνητικό κοκκινο βελάκι..αυτό βάζεις..

Αλλά βρε κορίτσια μόλις μπήκα στο προφιλ παρατήρησα οτι λέει οτι ψηφισα αρνητικά ενω παταω παντα το πρασινο..μάλλον έχει φαει σκαλωμα...έτσι πιστεύω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εκεινη την ωρα εφευγε και ενας κυριος με ενα κοριτσακι..Να συναντηθουμε βρε κοριτσια!!Ντροπη μας βρε Tweema τοσο καιρο και να μην εχουμε βρεθει ακομα!!!Μενουμε και κοντα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εκεινη την ωρα εφευγε και ενας κυριος με ενα κοριτσακι..Να συναντηθουμε βρε κοριτσια!!Ντροπη μας βρε Tweema τοσο καιρο και να μην εχουμε βρεθει ακομα!!!Μενουμε και κοντα..

Έχω κολλήσει τώρα..λοιπόν εγώ θα σας στείλω την Κυριακή το απόγευμα όταν πάω στην δουλεια ποτε έχω ρεπό..και αν μπορούμε οποίες θέλουν να συναντηθουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti na pw re koritsiaa! an den yparxei provlima sto emvryo krima. Alloi na paleyoun xronia k alloi na min ektimoun to dwro tis zwhs. Ftaiei k to systima. An ypirxan organismoi opou oi kopeles aytes tha borousan na apeythynthoun k na ta dwsoun se zeygaria pou theloun paidi isws na meiwnotan o arithmos. Twra k oses ta gennane ta egkataleipoune, kataligoyn se idrimata k oi diadikasies argoun para polu. Ola tha itan diaforetika an epelegan to zeygari prin kan na gennisoun k epairne to paidi amesws. Den kserw an sas edwsa na t katalavete.Evlepa mia ekpompi apo tin Ameriki opou kopeles pou itan egkyes kai den ithelan na t megalwsoun alla oute na t riksoun apeythinontan se ena organismo, evlepan diafora zeygaria k epelege se poio tha dwsei t mwro tis.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειναι Ελλαδα και δεν γινονται αυτα μεγαλο λαθος βεβαια!!!Εβλεπα παλια τους πρωταγωνιστες του Θοδωρακη και ειχε ενα μωρακι απο τα πολλα εγκαταλελημενο απο τους "γονεις" του επειδη κυοφορουσε η "μαμα" διδυμα κρατησαν τον γερο και παρατησαν τον μωρακι που γεννηθηκε με συνδρομο νταουν ή η αλλη γεννηθηκε το μωρακι της με λαγοχειλο δηλαδη παραμορφωμενο το πανω χειλακι του ζητησε απο τον γιατρο να του κανουν πλαστικη φυσικα ο γιατρος της ειπε δεν γινεται αυτο τωρα αλλα μετα απο καποια χρονια.Της "κυριας" δεν της αρεσε αυτο και το παρατησε.Θελουν να λεγονται και γονεις μετα..Αφου δεν εχουν καρδια αισθηματα και συνειδηση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Μαμακουλιτσα είπε:

Εδω ειναι Ελλαδα και δεν γινονται αυτα μεγαλο λαθος βεβαια!!!Εβλεπα παλια τους πρωταγωνιστες του Θοδωρακη και ειχε ενα μωρακι απο τα πολλα εγκαταλελημενο απο τους "γονεις" του επειδη κυοφορουσε η "μαμα" διδυμα κρατησαν τον γερο και παρατησαν τον μωρακι που γεννηθηκε με συνδρομο νταουν ή η αλλη γεννηθηκε το μωρακι της με λαγοχειλο δηλαδη παραμορφωμενο το πανω χειλακι του ζητησε απο τον γιατρο να του κανουν πλαστικη φυσικα ο γιατρος της ειπε δεν γινεται αυτο τωρα αλλα μετα απο καποια χρονια.Της "κυριας" δεν της αρεσε αυτο και το παρατησε.Θελουν να λεγονται και γονεις μετα..Αφου δεν εχουν καρδια αισθηματα και συνειδηση!

Ημαρτον!!ειναι κρίμα όλα αυτά που συμβαίνουν!! Πετάνε τα παιδιά τους έτσι! Δεν έχουν καρδιά ρε γαμωτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μολις μπηκα κοριτσια...εχω πελαγωσει σημερα....πφφφ...κριμα να ριχνουν και να παρατανε τα παιδακια τους..στεναχωριεμαι...,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...