Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι 27 χρόνων και ο άντρας μου 34 και προσπαθούμε κ μεις από το Σεπτέμβριο του 2014. Χαίρομαι πολύ που ανακάλυψα αυτό το φόρουμ αν και εύχομαι σε όλες ο τίτλος αυτος σύντομα να μην αντιστοιχεί στην κατάσταση σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 18 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι 27 χρόνων και ο άντρας μου 34 και προσπαθούμε κ μεις από το Σεπτέμβριο του 2014. Χαίρομαι πολύ που ανακάλυψα αυτό το φόρουμ αν και εύχομαι σε όλες ο τίτλος αυτος σύντομα να μην αντιστοιχεί στην κατάσταση σας!

Καλως ήρθες και σύντομα μανούλα,!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια γιατί και γω τελευταία έχω μείνει! Φίλες, ξαδεφες,συνάδελφοί όλοι μας πρόλαβαν! Τι να κάνω όμως? Υπομονή όπως μου λέει και ο γιατρός!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ηρθες!!!κι εγω φρεσκια ειμαι..!στο ευχομαι γρηγορα!!ναι καλα ειναι angela! Αισθητικος ειμαι αλλα αυτο βρηκα και ειμαι ευγνωμων..!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς πριν ένα χρόνο είχα αγχωθει παρά πολύ κ στεναχωριομουν ακόμη περισσότερο. Το καλοκαίρι χαλάρωσαν πολύ αλλά εδώ και σχεδόν δύο μήνες που το ψάχνουμε με έχει πιάσει μια ανυπομονησία! Είναι στιγμές που λέω όταν είναι να ρθει θα ρθει κ άλλες που ανυπομονω! Δεν είναι εύκολο να μην το σκέφτομαι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαινουμε ολες ετσι νοιωθουμε απλα προσπαθησε να ξεχνιεσαι κανοντας πραγματα με τον συντροφο σου  και να ευχαριστιεστε τις επαφες σας και θα ερθει...απο ιατρικης αποψεως ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α κοριτσια ο γαμπρος μου μου εδωσε και μια συμβουλη να μεθυσω τον αντρα μου ενα βραδυ ετσι λεει θα πιασετε σιγουρα...μαλλον μιλαει εκ πειρας...αχαχαχχααχ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τον άντρα μου περνάμε παρά πολύ καλά γενικότερη! Σαν ζευγάρι το συζητάμε αλλά δεν μας έχει πάρει από κάτω. Εγώ μέχρι τώρα έχω κάνει ορμονολογικη, ήταν μια χαρά, σαλπιγγογραφια εξαιρετική όπως είπε και ο γιατρός. Έλεγχο προγεστερόνης επίσης φυσιολογικός. Αυτό τ μήνα παρακολούθησαν την ωορρηξία κ ο γιατρός μ είπε πως κανονικα πρέπει να αδιαθετησω τ Σάββατο στις 30 αλλά εγώ αδιαθετησω σήμερα κ έχω αγχωθει λίγο. Αύριο θα πάω στο γιατρό να δω τι θα μ πει. Ο άντρας μ έκανε σπερμοδιαγραμμα κ καλλιέργεια κ βρήκαμε πως έχει ένα μικρόβιο π επειρεαζει την κινητικότητα. Πήρε αγωγή κ από βδομάδα θα τ επαναλάβουμε να δούνε αν έφυγε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Apo serres. Sigoura to agxos epireazei genikotera ti zwh kai tin ygeia mas alla pisteyw pws kamia apo emas den exei kleistei sto spiti tis na klaie ti moira tis. Eimaste nea koritsia k pisteyw pws oles vgainoume eksw, pername kala me tous filous mas, xairomaste ti zwh mas alla exoume k mia agwnia kathe telos tou kyklou mas. De borw na akouw apo kathe asxeto na m leei to agxos ftaei. K asxeto ennow a) aytous pou epiasan ton prwto mina kai b ) aytous pou de ton skeftontai kan gia paidi. Osoi de etyxe na vlepoun ton kairo na pernaei k na mi ginetai tpt de kseroun. Kai stin teliki borei na exw k kp thema k na mi thelw na t moirastw mazi tous. Ase pou kserw kopeles pou enai genikotera agxwdis k exoun agxos akomi k gia to ti tha mageirepsoun kai exoun apo dyo paidia. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εφόσον δεν έχετε κάποιο θέμα από υγεία πιστεύω είναι θέμα χρόνου να έρθει το μωράκι απλά δεν έχει έρθει η ώρα ακόμα.. Υπομονή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Exoume ena themataki me to sperma. Pire agwgi o antras mou kai o giatros eipe borei na mas talaipowrisei ligo gia na fygei. Apo vdomada tha epanalavoume tis eksetaseis. Logw antiviwsis o giatros eipe na prosexoume ayto to mina. To thema einai na min to valoume katw! Arga i grigora se oles tha erthei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, πηρα τεστ το predictor early που δειχνει 6 μερες πριν την πρωτη μερα της καθυστερησης..θα το κανω αυριο μαλλον..ειναι της νεας γενιας μου ειπε η φαρμακοποιος..αντε να δουμε γτ αυτος ο πονος στη λεκανη μου ειπαν οτι στην περιπτωση εγκυμοσυνης εμφανιζεται απο τις αρχες κ ειναι λογω της αυξησης της προγεστερονης...τωρα θα δειξει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...