Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angela25 είπε:

Οντως ρε κοριτσια...μαλλον το εκανε για τη γυνακκα του πιο πολυ φανταζομαι...αλλα κ παλι...εχεισ δικιο στελλα...

Κορίτσια όσο και να το κάνει για εκείνη σε 10 χρόνια  (καλά να ειναι)  πως θα τον φωνάζει που θα είναι 94.? Αυτό τώρα 27/2 θα κάνει ανοικτό γάμο στο καβουρι με κουμαρα την Μάρθα Καραγιάννη. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ θεε μου...δεν παμε καλα..ξεμωραθηκαν ολοι..αλλα η χειροτερη ειναι αυτη που παντρευτηκε τοσο μεγαλο ανθρωπο..ουτε παππους της..δεν τα μπορω εγω αυτα..τα θεωρω ρεζιλικια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάλε έχετε γίνει κι εσείς νυχτοπουλια..χαχαχαχα

Εγώ μόλις ηρθα σπίτι ευτυχώς δεν σχολασα και τόσο αργά..την Κυριακή σχολασα στις 6 κ είχα φρικαρει πόνουσαν τα παντα.

Αυτό για το Βουτσά το διάβασα κι εγώ σήμερα.. κρίμα θα είναι για το παιδάκι που όσο να 'ναι δεν θα μπορέσει να γνωρίσει και να χαρεί τον μπαμπά του όσο πρεπει γιατί είναι αρκετά μεγάλος ο άνθρωπος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 20 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Καλημέρα love τι κάνεις? 

Καλα δουλειες στο σπιτι δουλευω απογευμα και προσπαθω να προλαβω!!!!!εσυ πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου silvy μου..!!3 μερες ως την περιοδο..η μεση μου κομματια κ η πλατη μου..μιλαμε για αναπηρια πολλες μερες τωρα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Ωχ αν εχεις και πονο πλατη μεση και περιμενεις .....καλη δυναμη.?

Εγώ ξεκουραζομαι είμαι πτώμα από την δουλειά εχθές.. Εν τω μεταξύ πήγα και στον γιατρό γτ όπως σας είπα ξεκίνησα για σπερματεγχυση..ειδαμε ότι θα κάνω ωορηξια και απο τις δύο μεριές και έχω, έξι αυγουλακια.. Δεν θέλω να χαίρομαι για να μην απογοητευτω στο τέλος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 λεπτά, ο/η love30 είπε:

Με το καλο καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!!!τι δουλεια κανεις αν επιτρεπετε? Θα πρεπει να παρεις αδεια?

Σε καφέ δουλεύω αλλά όχι κάθε μέρα.. Ο γιατρός είπε ότι δεν υπάρχει πρόβλημα για την δουλειά αν και δεν νομίζω να δουλεύω εκείνες τις μέρες.. Αχ μακάρι να είμαι τυχερή ρε κορίτσια 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 17 λεπτά, ο/η love30 είπε:
στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Κι εγω σερβιτορα ειμαι σε ξενοδοχεια αλλα ειναι ζορικη δουλεια(γενικα το σερβις)...

Με το καλο καλα αποτελεσματα να εχεις!!!!!!τι δουλεια κανεις αν επιτρεπετε? Θα πρεπει να παρεις αδεια?

Κωλο δουλειά είναι αλλά τι να κανεις 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Αστε βρε κοριτσια τον εκοψα για να ελαττωσω το τσιγαρο.....κ μ αρεσει ο ατιμος πολυ....

Άσε και εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω καφές  και τσιγάρο πάνε μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...