Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Κανονικά κορίτσια τα ζευγαρια δεν πρεπει να αφηνουν τους γονεις να μπαίνουν ανάμεσα.. και ειδικά να χωρίζουν.ευτυχώς Παναγία μου ή μαμά μου που δεν είναι έτσι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Και μενα η μαμα μου πολυ διακριτικη..ειμαστε βασικα σα φιλες..οπως εχω τις κολλητες μου..κ μενουν κ απο κατω οι γονεις μ..ναι πρεπει να κραταμε γενικα το οριο γτ καποιες πεθερες παιρνουν θαρρος παραπανω απο οσο πρεπει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα λέει κάντε ένα παιδάκι όσω μπορώ. Έχω μεγάλο μπαμπά με καρδιά και εγώ θέλω να προλάβει ένα παιδάκι...! Και η μαμά μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια!!!αντε να αρχισουμε να ακουμε καλα νεα σιγα σιγα απο την καθεμια..το ευχομαι για ολες μεσα απο τν καρδια μ!!ειστε πολυ ωραια παρεα!!κ καλα κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

 

Ναι Νίκη κ γω από πεθερά . Είναι καλή γυναίκα αλλά βιάζεται να της κάνουμε εγγόνι θαρρείς κ είναι κανένα φαι να το βάλουμε στο φούρνο να γίνει. Μέχρι που ρωτάει πόσες φορές το κάνουμε!!!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Nikh85 είπε:

Ναι Νίκη κ γω από πεθερά . Είναι καλή γυναίκα αλλά βιάζεται να της κάνουμε εγγόνι θαρρείς κ είναι κανένα φαι να το βάλουμε στο φούρνο να γίνει. Μέχρι που ρωτάει πόσες φορές το κάνουμε!!!!

 

και εμένα είναι πολύ καλή αλλά με θέμα τα παιδιά όντως λες και είναι φαΐ εγώ δεν έχω μάθημα αν έχει ρωτήσει πόσες φορές 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

 

Αν είναι σαν τη δικιά μου στάνταρτ έχει ρωτήσει το γιο της. Τι να κάνουμε υπομονή. Πάντως ψιλοπεθεροπληκτες είμαστε λίγο πολύ όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tweema μου πολυ τρεξιμο αυτες τις μερες!!!Πηγα εκανα υπερηχο μου βρηκαν μια κυστη στο δεξι στηθος και ενα ογκακι 1,9 εκ. Μου ειπε ο γιατρος να κανω επαναληπτικο υπερηχο σε 2 μηνες και τοτε θα δουμε σε τι μεγεθος ειναι..Εσυ πως εισαι;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...