Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

Εμένα ο αντρας μου δεν μιλάει.. και καλά κάνει ξέρω θέλουν να γίνουν παππούδες και γιαγιάδες πολλές φορές μου είπε θα τους το πω να σταματήσουν και εγώ δεν θέλω και με ακούει. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 2 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Εμένα την πεθερά μου δε την παίρνει να πει τπτ γτ και αυτή δυσκολευτηκε και έμεινε στα στα 34 οπότε κάνει τουμπεκι χαχαχαχα 

Χαχαχαχαχ μια χαρα silvy μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εμένα ο αντρας μου δεν μιλάει.. και καλά κάνει ξέρω θέλουν να γίνουν παππούδες και γιαγιάδες πολλές φορές μου είπε θα τους το πω να σταματήσουν και εγώ δεν θέλω και με ακούει. 

Θα γινουν δεν ειπαμε οχι αλλα καμια φορα δεν γινεται αμεσως θελει το χρονο του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε τρελενουν μια ετσι μια αλλιως και μετα απο τοοοσα χρονια εχουν σπασει τα νευρα μου και τωρα απανταω αλλα ευτυχως δεν τους αφηνει και ο αντρας μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπω κορίτσια τι είναι αυτά;;έλεος ρε γαμωτο πια.. 

Εμας μένουν κοντά αλλά γενικά δεν έχουμε πολλά πολλά..εγώ ειδικά δεν πηγαίνω κ συχνα..την Κυριακή όμως κορίτσια εκανε μαλακια ή μάνα του ..εγω πηγα στο τραπεζι κ οταν πηγα δεν ειχαν ερθει ακομα τους ειχα χαιρετησει ολους ακομα κ αυτους που δεν ηξερα.οταν ηρθαν δεν τους..καποια ετσι οπως ημουν με τον αντρα μου στο λαπτοπ κ εβαζε μουσικη ακουω την φωνη της ηταν πιο μακρια γυρναω κ μπροστα σε τοσο κοσμο φωναζει δεν με χαιρετας εσυ,δεν με ειδες;κ τα πήρα στο κρανιο..για μενα αυτα ειναι κομπλεξικα..τι φωναζεις;;

Παω εκει της μιλαω της λεω οτι δεν την ειδα,ουτε ο αντρας μου τους είχε δει κ τι μου λέει ρε κορίτσια;;το ξέρω οτι δε με είδες;; κ γιατί το φώναξε; εκείνη την στιγμη νευριασα αλλά μετα στεναχωρεθηκα και το βράδυ που το ελεγα στον άντρα μου μου λέει εχεις δίκιο γι'αυτο μου λέει για να μην γίνει καμια μαλάκια σε τίποτα γιορτές και τέτοια υα πηγαίνω εγώ για λίγο κ θα φεύγω και θα λέω οτι δούλευεις..εγώ δεν συμφωνώ με αυτό να μαθει να μην βγάζει τα κόμπλεξ της.καλά μου λέει αστην "την περιμένω στη γωνία"..με τροπο θα της την πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Εμένα ο αντρας μου δεν μιλάει.. και καλά κάνει ξέρω θέλουν να γίνουν παππούδες και γιαγιάδες πολλές φορές μου είπε θα τους το πω να σταματήσουν και εγώ δεν θέλω και με ακούει. 

Οκ θελουν δεν ειπαμε το κανουνε απο κακια αλλα δεν μας σκεφτοντε???εγω τις ειχα πει εσυ μην εκφερεις γνωμη γιατι μηλας εκ του ασφαλους εχεις και τα παιδακια σου και ολο το ζορι το τραβαω εγω με τον αντρα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η love30 είπε:

Οκ θελουν δεν ειπαμε το κανουνε απο κακια αλλα δεν μας σκεφτοντε???εγω τις ειχα πει εσυ μην εκφερεις γνωμη γιατι μηλας εκ του ασφαλους εχεις και τα παιδακια σου και ολο το ζορι το τραβαω εγω με τον αντρα μου!!!

Καλά τις είπες.. κορίτσια κι εγώ θα μιλαγα αλλά φάγαμε τον γαμπρό μου για αυτό κάνω την κότα.. καλά κάνετε εγώ μαζί σας αλλά εγώ έχω και ένα εμπόδιο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Πωπω κορίτσια τι είναι αυτά;;έλεος ρε γαμωτο πια.. 

Εμας μένουν κοντά αλλά γενικά δεν έχουμε πολλά πολλά..εγώ ειδικά δεν πηγαίνω κ συχνα..την Κυριακή όμως κορίτσια εκανε μαλακια ή μάνα του ..εγω πηγα στο τραπεζι κ οταν πηγα δεν ειχαν ερθει ακομα τους ειχα χαιρετησει ολους ακομα κ αυτους που δεν ηξερα.οταν ηρθαν δεν τους..καποια ετσι οπως ημουν με τον αντρα μου στο λαπτοπ κ εβαζε μουσικη ακουω την φωνη της ηταν πιο μακρια γυρναω κ μπροστα σε τοσο κοσμο φωναζει δεν με χαιρετας εσυ,δεν με ειδες;κ τα πήρα στο κρανιο..για μενα αυτα ειναι κομπλεξικα..τι φωναζεις;;

Παω εκει της μιλαω της λεω οτι δεν την ειδα,ουτε ο αντρας μου τους είχε δει κ τι μου λέει ρε κορίτσια;;το ξέρω οτι δε με είδες;; κ γιατί το φώναξε; εκείνη την στιγμη νευριασα αλλά μετα στεναχωρεθηκα και το βράδυ που το ελεγα στον άντρα μου μου λέει εχεις δίκιο γι'αυτο μου λέει για να μην γίνει καμια μαλάκια σε τίποτα γιορτές και τέτοια υα πηγαίνω εγώ για λίγο κ θα φεύγω και θα λέω οτι δούλευεις..εγώ δεν συμφωνώ με αυτό να μαθει να μην βγάζει τα κόμπλεξ της.καλά μου λέει αστην "την περιμένω στη γωνία"..με τροπο θα της την πει.

Αυτό το έχει η πεθερά μου.. αν δε χερετισουμε τον γαμπρό μου. (Που πάντα τον αποφεύγουμε) απλά σε κάνει ρεζίλι.. και θέλεις να άνοιξει η γη να σε καταποι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά εννοείται οτι δεν γίνεται κουβέντα για παιδι ειδικα σε μένα...τώρα σε εκείνον δεν ξέρω κ ουτε θέλω να μάθω!! Ξενερωσα παρα πολύ γιατι κ αλλες φορές έχει πει μαλακιες και έχω κανει τον μαλακά..εκείνη νομίζει οτι όλοι πρεπει να ασχολούνται μαζί της.ο πατέρας του δε είναι αγιος άνθρωπος.. 

Κορίτσια πάω στη δουλειά, θα μπω πιο μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Καλά τις είπες.. κορίτσια κι εγώ θα μιλαγα αλλά φάγαμε τον γαμπρό μου για αυτό κάνω την κότα.. καλά κάνετε εγώ μαζί σας αλλά εγώ έχω και ένα εμπόδιο 

Δεν καταλαβα αυτο με τον γαμπρο σου...συγνωμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Αυτό το έχει η πεθερά μου.. αν δε χερετισουμε τον γαμπρό μου. (Που πάντα τον αποφεύγουμε) απλά σε κάνει ρεζίλι.. και θέλεις να άνοιξει η γη να σε καταποι  ποιον γαμπρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Καλά εννοείται οτι δεν γίνεται κουβέντα για παιδι ειδικα σε μένα...τώρα σε εκείνον δεν ξέρω κ ουτε θέλω να μάθω!! Ξενερωσα παρα πολύ γιατι κ αλλες φορές έχει πει μαλακιες και έχω κανει τον μαλακά..εκείνη νομίζει οτι όλοι πρεπει να ασχολούνται μαζί της.ο πατέρας του δε είναι αγιος άνθρωπος.. 

Κορίτσια πάω στη δουλειά, θα μπω πιο μετα.

Καλά πάντα η πεθερι είναι άγιος και εμένα άγιος είναι...! Καλή δουλειά 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Πω πω αστα να πανε....θελουν να ανακατευοναται ρε παιδια δεν ζουν αλλιως....

Δεν ανακατευετε τωρα παλια μονο σε αυτο !!!αυτο μας ελειπε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη δουλιτσα....εγω παντως εχω και τους 2...και νακατευοναται και σε αλλα εκτος παιδιου....αλλα τους το κοβω τον αερα...βεβαια συνεχιζουν δεν πτοουνται...χαχαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Δεν καταλαβα αυτο με τον γαμπρο σου...συγνωμη...

Όχι απλά αν μιλήσουμε μας περιμένει στην γωνία ο αντρας μου έχει φάει το ξύλο.. και τον φωβαμε.. αν πεις κάτι για την μαμά του δεν σε σώζει.. για αυτό και ο αντρας μου είπε πλέον αυτός την ζωή του και εμείς τιν δικιά μας..! Και έτσι έγινε μόνο σε τραπέζια σπίτι τους σιναντιομαστε και πάντα και η γονείς μου μαζί 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Όχι απλά αν μιλήσουμε μας περιμένει στην γωνία ο αντρας μου έχει φάει το ξύλο.. και τον φωβαμε.. αν πεις κάτι για την μαμά του δεν σε σώζει.. για αυτό και ο αντρας μου είπε πλέον αυτός την ζωή του και εμείς τιν δικιά μας..! Και έτσι έγινε μόνο σε τραπέζια σπίτι τους σιναντιομαστε και πάντα και η γονείς μου μαζί 

Καταλαβα κριμα ειναι βρε παιδια ξερεται ποσα ζευγαρια χωριζουν εξαιτιας πεθερικων?η κοπελα που μου φτιαχνει τα νυια τα ιδια μου ελεγε κι εκεινη εξαιτιας τους χωρισε....μακρια απο μας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπο κοριτσια χαμος μετα πεθερικα!!!εγω στη δουλεια κλασσικα παντα απογευμα!!εμενα κλασσικα ο πεθερος μ αγιος!!η πεθερα μου πολυ διακριτικη δν λεει τπτ ποτε..μονο με το καλο κ ενα παιδακι οποτε τσουγκραμε σε κανα τραπεζι..ο δικος μ ειναι με τους γονεις του πολυ κοντα..δν εχουμε πει τπτ για παιδι οτι προσπαθουμε..οταν γινει θα μιλησουμε..του χω πει να μη λεει..επισης ο πεθερος ειναι πολυ μεγαλος σε ηλικια κ ο αντρας μ μου λεει γρηγορα να κανουμε να προλαβει να δει εγγονακι!εχει αγχωθει πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ευχαριστώ κορίτσια για τις απαντήσεις σας θα δω τι θα κάνω ίσως την παρω τηλ την Τετάρτη να τα στείλω να δει 
    • 2 φιλες μου π είχανε πάρει τις βόλεψε πολύ η φωλιά, εγώ τότε είχα πολλά έξοδα κ ζούσαμε σε ένα μικρό διαμέρισμα κ δεν είχαμε πολύ χώρο όποτε βολεύτηκα με το πορτ μπεμπέ κοιμόταν εκεί  για αυτό τώρα σκέφτομαι για την φωλιά αν κ μου είπανε να πάρω κάποια τύπου 40-50 ευρώ δε χρειάζεται κάτι ακριβό… καροτσι εννοώ κανονικό με 4 τροχούς γιατί ο δικός μου κοιμάται κιολας στο καρότσι αν πάμε κάπου όποτε ψάχνω κάποιο καλό… γιατί τώρα το άλλο μας καρότσι θα πάει στην μικρή… αυτό π λες έχουμε μας πήρανε δώρο οι νονοί του τον πάμε βόλτα κ σου αρέσει π είναι σαν ποδήλατο λες;    κρεβάτι θα του πάρω χαμηλό ναι από ικεα δε δινω πολλά λεφτά γιατί μετά από λίγα χρόνια θα ξανά αλλάξουμε κ τότε ναι να πάρω κάτι πιο ακριβό 
    • αχ κορίτσι μου, διαβάζω το μήνυμά σου και η καρδιά μου πονάει. Πρόσφατα βίωσα αποβολή στην αρχή της εγκυμοσύνης δεν μπορώ καν να φανταστώ πώς είναι να χάνεις το μωρό σου στις 35 εβδομάδες.  Είναι τόσο λογικό όλο αυτό που νιώθεις.. πάρε το χρόνο σου κάνε ό,τι καλύτερο μπορείς για την ψυχική σου ηρεμία και φυσικά είναι παρήγορο το ότι έχεις ήδη ένα κοριτσάκι αλλά σε καμία περίπτωση δεν αντικαθιστά το μωρό που έφυγε, το καταλαβαίνω. Ο πόνος θα μαλακώσει κάποια στιγμή, θέλει χρόνο, και είναι εντάξει να σου δώσεις αυτό τον χρόνο ενώ ταυτόχρονα φροντίζεις το παιδί σου. Τι σου είπαν οι γιατροί, γιατί μπορεί να έγινε αυτό; 
    • Καλησπέρα κορίτσια ήθελα να γράψω κάπου να πω τον πόνου πριν 15 μέρες έχασα το μωρό μου ήμουν έγκυος 35 εβδομάδων είχα μια τέλεια εγκυμοσύνη όλα καλά οι εξετάσεις εξαιρετικά όλες και ξαφνικα ένα βράδυ άρχισα να έχω πόνους ελαφρούς μετά από λίγο δυνατούς μαζί με αίμα στο εσώρουχο μου πήγα νοσοκομείο γρήγορα και εκεί μου λένε το μωρό σου δεν εχει παλμό είναι νεκρό με έβαλαν για καισαρική εκείνη έσβησαν όλα ....νιώθω πως έχει σταματήσει ο χρόνος με πιάνουν συνέχεια κλάματα πονάω μέσα μου έχω και ένα κοριτσάκι το πρώτο μου παιδί αυτό που παιδί που πρέπει να σταθώ δυνατή μου λένε όλοι αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω το μωρό που είχα στη κοιλιά μου τόσους μήνες.. συγνώμη αν κούρασε το μνμ ήθελα να τα πω κάπου
    • Κορίτσι μου καλώς ήρθες!! Με το καλό το μωράκι σου!! Για την αποκόλληση μην στεναχωριέσαι δεν είναι τίποτα! Από ότι ξέρω το παθαίνουν αρκετές γυναίκες! Ξεκούραση και προγεστερόνη θέλει και όλα θα πάνε καλά!! Αφού έχετε ακούσει και καρδούλα δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας!! Είσαι ακόμα δοκιμαστικό μέλος και τα μηνύματα σου αργούν να φανούν! Αν περάσεις τις 20 δημοσιεύσεις τότε θα φαίνονται κατευθείαν! Συνέχισε να γράφεις για να βγεις από δοκιμαστικό μέλος και να μεγαλώσει η παρέα του Φεβρουαρίου 💓🥰🥰♥️♥️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...