Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Ποσο καιρο προσπαθεις κανελα μου;;;

Απο τον μαιο του 14, Απρίλιο του 15 είχα συλλάβει αλλα στον μηνα απέβαλα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Tweema είπε:

Κανέλα μου εγώ πιστεύω οτι μόλις καθαρίσεις απο τα χλαμύδια μετα θα σου είναι πιο ευκολο.

Λες??? κι εγω εκει βασίζομαι..... Οτι μόλις καθαρίσω θα τα καταφερω.... Και μετα την αποχή των 3 μηνών με τον άντρα μου, δεν μπορει.... Κατι θα γινει.... 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τοτε δεν θα χρειαστεις σαλπιγγογραφια γιατι η μια σαλπιγγα ειναι στανταρ ανοιχτη!!σπερματοδιαγραμμα εκανε προσφατα ο αντρουλης σου;;σου το λεω με σιγουρια γιατι αυτο απαντησε σε εμενα ο γιατρος ...εγω ειχα αποβολη το 2008!!ξεκινα απο εναν απλο ελεγχο και ολα θα γινουν απο την ωρα που ηδη υπηρξε μια σύλληψη! !!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Minaki! είπε:

Τοτε δεν θα χρειαστεις σαλπιγγογραφια γιατι η μια σαλπιγγα ειναι στανταρ ανοιχτη!!σπερματοδιαγραμμα εκανε προσφατα ο αντρουλης σου;;σου το λεω με σιγουρια γιατι αυτο απαντησε σε εμενα ο γιατρος ...εγω ειχα αποβολη το 2008!!ξεκινα απο εναν απλο ελεγχο και ολα θα γινουν απο την ωρα που ηδη υπηρξε μια σύλληψη! !!!?

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!!!!!!! Ναι εχει κάνει κι εκείνος τις εξετασουλες του!!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Ναι κορίτσι μου έτσι πιστεύω οτι παιζει ρολο.

Άσε που λένε οτι αφού εμεινες μια φορά στάνταρ θα ξαναμεινεις

Μακάρι!!! Ονειρεύομαι μια φουσκωμένη κοιλιτσα καθε μερα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα ειναι ολα οκ με τον αντρουλη σου.. Και αφου βεβαιωθείτε οτι τα χλαμυδια εξαφανιστηκαν δεν θα χρειαστείτε τιποτα κοπελα μου αρκει να πιστέψεις πως αφου τα κατάφερες μια φορα θα τα ξανακαταφερετε αρκει να αδειάσεις το μυαλο σου απο ολα αυτα και να ηρεμήσεις...απο προσωπικη εμπειρια στο λεω...εγω ειπα τον φεβρουαριο θα παω για τον καθιερωμενο ελεγχο και θα τον πω απλα οτι ξεκίνησα θα πηγαινα το ταξιδι μου θα περνουσα καλα τα χριστουγεννα και μετα βλεπουμε το εβγαλα εντελως!!ουτε την ημερομηνία που περιμενα περίοδο θυμωμουν δεν ανοιξα το μπλοκ μου να δω και ουπς ηρθε το μικρο μου.....και με χιλια ορμονικα προβληματα!!?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια!!δεν είναι και πολύ υψηλά τα ποσοστά επιτυχίας της σπερματεγχυσης.απλα είπα να το δοκιμάσω μήπως και σταθώ τυχερη! Ήθελα να σας ρωτήσω εγώ δε έχω κάνει ορμονικο έλεγχο ποτέ. Το θεωρείται απαραίτητο? Λέτε να παίζει κάτι στις ορμόνες μου που να εμποδίζει την σύλληψη? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 12 ώρες, ο/η Kanela είπε:

Ναι φυσικά θα το κανω, γιατι το μονο που θελω ειναι ενα παιδακι, απλα εχω απογοητευτεί λιγο, ξεκίνησα εξετασεις τον Νοέμβριο και ακομα εχω ανηφόρα..... Και δεν ξερω και για ποσο καιρο ακομα....

Έχω κάνει δύο φορές σαλπιγγογραφια. Πρέπει να την κάνεις συγκεκριμένη ημερομηνία παίρνεις τηλ και σου λένε πότε να πας.. Εγώ δεν πόνεσε πολύ μόνο στην αρχή λίγο.. Δεν κρατάει πολύ αντε πέντε λεπτά σου βάζω! Δεν είναι τπτ μην αγχώνεσαι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!δεν είναι και πολύ υψηλά τα ποσοστά επιτυχίας της σπερματεγχυσης.απλα είπα να το δοκιμάσω μήπως και σταθώ τυχερη! Ήθελα να σας ρωτήσω εγώ δε έχω κάνει ορμονικο έλεγχο ποτέ. Το θεωρείται απαραίτητο? Λέτε να παίζει κάτι στις ορμόνες μου που να εμποδίζει την σύλληψη? 

Καλημέρα. Δεν σου είπε ο γιατρός σου να κάνεις; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Silvy είπε:

Όχι δεν μου έχει πει τπτ

Εμένα από της εξέτασης ορμονολογικον βρήκε τον θυροηδι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άμα έχεις θυροειδη δεν το καταλαβαίνεις? Γτ εμένα έχει η νύφη μου και από μικρή το ήξερε γτ δεν είχε ποτέ σταθερό κυκλο.. Εγώ έχω σταθερό κυκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 14 λεπτά, ο/η Silvy είπε:

Άμα έχεις θυροειδη δεν το καταλαβαίνεις? Γτ εμένα έχει η νύφη μου και από μικρή το ήξερε γτ δεν είχε ποτέ σταθερό κυκλο.. Εγώ έχω σταθερό κυκλο 

Όχι γιατί είμαι στα φυσιολογικά λίγο αυξημένο για παιδάκι δλδ θέλει για παιδάκι 2000 και εγώ έχω 3000 ενώ το φυσιολογικο είναι από 2000 μέχρι 5000 να είναι η τιμές. Μέσο ορμονολογικον εξετάσεων το βρήκα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου τις γράφει ο γυναικολόγο γιατί κάνουν κάπου στα 200 € χωρίς να γραφτούν ενώ αν στα γράψει είναι 90€ και γίνονται σε συγκεκριμένο χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Σου τις γράφει ο γυναικολόγο γιατί κάνουν κάπου στα 200 € χωρίς να γραφτούν ενώ αν στα γράψει είναι 90€ και γίνονται σε συγκεκριμένο χρόνο 

Εγώ έχω πάει σε τρεις και κανένας δεν μου ειπε τπτ!! Την Παρασκευή έχω ραντεβού για υπερυχο οπότε θα τον ρωτήσω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...