Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα!!! 

Κανέλα δε ξεχνιέται το άθλημα θα το ξαναθυμηθεις! 

Love30 η ελπίδα πεθαίνει τελευταία θα δείξει στις 8 του μηνός. 

Στέλλα έχεις πετύχει τις γόνιμες μέρες στάνταρντ κ έχεις 25 τις 100πιθανοτητες για εγκυμοσύνη! 

Tweema της hometest κάνω κ γω. Βγαίνει την πρώτη μέρα θετικό το βράδυ της ίδιας μέρας αρχίζει να ξεβαφει κ τη δεύτερη μέρα αρνητικό. Κάνετε κ τις 3 μέρες σεξ όπως γράφει? Γιατί υπάρχει κ ή άποψη μέρα παρά μέρα για να δυναμώνει το σπέρμα. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα νίκη..κοιτά εγώ αυτήν την φορά εκανα δυο μέρες πριν και δυο μέρες μετα το τεστ λογω κάποιου γεγονοτος που έγινε και δεν υπήρχε όρεξη για τίποτα..τώρα αυτή την φορά λέω να κάνουμε και τις τρεις μέρες και οτι γίνει.

Εγώ πάντως δυο συνεχομενες μέρες ηταν μπαμ θετικό..εγώ τα χρησιμοποιώ το μεσημέρι..σήμερα σκεφτόμουν να τα ξεκίνησω παλι είμαι στην 11η μέρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κοριτσια!!ειμαι η Στελλα και ειμαι 29 χρονων!ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα!!!πρωτη φορα μπαινω σε φορουμ!παρακολουθω καιρο τις συζητησεις σας και μ'αρεσουν πολυ..ηθελα απλα να σας πω κι εγω 2 πραγματακια!καταρχην ειμαι στον πρωτο μηνα προσπαθειων..τελευταια περιοδος ηταν 31/12 κ εχω κυκλο 30 ημερων σχετικα σταθερο μια 2 μερες μπρος πισω καμια φορα..ειχαμε επαφες στις 11,12,13,14,15,16,17 και 20{ λυσσα πια!) Μετα εμαθα οτι καλυτερα αν 2 μερες..τεσπα..εδω και 3-4 μερες εχω σουβλιτσες μικρες χαμηλα στην κοιλια και το πιο εντονο απο ολα ειναι ο πονος χαμηλα στη λεκανη..οτι και να κανω ποναει και κουραζομαι πολυ γρηγορα ενω δν κανω και τπτ ιδιαιτερο..ολο ξαπλα κ υπνος..στηθος ενταξει λιγο ευαισθητο..αλλα τπτ τρελο..περιμενω περιοδο 31-1 εκει..πως τα βλεπετε τα πραγματ

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tweema είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!καλως σας βρηκα!!!☺απο οτι βλεπω ολες τα ιδια νιωθουμε!!?αντε να δουμε τι θα δουμε!!!αλλιως παμε για τον  επομενο!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κοριτσια!!ειμαι η Στελλα και ειμαι 29 χρονων!ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα!!!πρωτη φορα μπαινω σε φορουμ!παρακολουθω καιρο τις συζητησεις σας και μ'αρεσουν πολυ..ηθελα απλα να σας πω κι εγω 2 πραγματακια!καταρχην ειμαι στον πρωτο μηνα προσπαθειων..τελευταια περιοδος ηταν 31/12 κ εχω κυκλο 30 ημερων σχετικα σταθερο μια 2 μερες μπρος πισω καμια φορα..ειχαμε επαφες στις 11,12,13,14,15,16,17 και 20{ λυσσα πια!) Μετα εμαθα οτι καλυτερα αν 2 μερες..τεσπα..εδω και 3-4 μερες εχω σουβλιτσες μικρες χαμηλα στην κοιλια και το πιο εντονο απο ολα ειναι ο πονος χαμηλα στη λεκανη..οτι και να κανω ποναει και κουραζομαι πολυ γρηγορα ενω δν κανω και τπτ ιδιαιτερο..ολο ξαπλα κ υπνος..στηθος ενταξει λιγο ευαισθητο..αλλα τπτ τρελο..περιμενω περιοδο 31-1 εκει..πως τα βλεπετε τα πραγματ

στις πριν 8 ώρες, ο/η Tweema είπε:

καλημερα κοριτσια!!!!!καλως σας βρηκα!!!☺απο οτι βλεπω ολες τα ιδια νιωθουμε!!?αντε να δουμε τι θα δουμε!!!αλλιως παμε για τον  επομενο!!

Αχ κοριτσια τι εκανα και μου βγηκε αυτο π εγραψα χθες???κ τωρα π εγραψα παλι μ βγηκε οτι το το εγραψε η tweema κ οχι εγω! Εκανα χαζομαρα???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι αυτο μ εκανε!!!το εσβησα κ μετα καταλαθος πηρε η μπαλα κ τη δικη σ απαντηση? κτλβα τι παιζει οκ!!!εγω υπνο του δικαιου!σε λιγο παω για μαγειρεμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε? Λοιπόν εγώ ξύπνησα και έχω που που κάτι πόνους χαμηλά.. Περίοδος μου ήρθε στις 15/1 λέτε  να είμαι στις γονιμες? Δεν το καταλαβαίνω ποτέ 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!φυσιολογικα εχεις μπει στις γονιμες μερες ναι!!τν πονο κατω δεξια η αριστερα τον σηματοδοτει η ωορρηξια αλλα δεν μπορεις να σαι σιγουρη !παρε ενα τεστ ωορρηξιας αφου εισαι κοντα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχεις αρχισει να μπαινεις στις γονιμες.. υπολογισε απο την επομενη περιοδο σου 14 μερες πριν για να τις βρεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω κοριτσια αδιαθετησα χτες...αλλα αιματακι στη σερβιετα δεν βλεπω απο χτες που ειδα λιγο....υποφερω ομως απ τους πονους....???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Καλημέρα κορίτσια..!!! Πως είστε..? Εγώ περιμένω ώρα σε ώρα να ξανά γίνω θεια...

Αχουυυυυυυυ τελειαααααααα!σε κσταλαβαινωωωω 5 εχω ζωη να εχουνε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...