Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Καλησπέρα!

Kanela γιατί να κανείς αποχή γι αυτό το μήνα σου το είπε ο γιατρός? 

Εγώ κορίτσια ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την επόμενη μέρα που έδειξε θετικό το τεστ ωορρηξιας. Εν τω μεταξύ ή '' πραξη'' δε κράτησε ούτε 2 λεπτά! Του λέω τι έγινε βρε άντρα τόσο πολύ σου ελειψα? (Έλειπε σε ταξίδι ένα μηνα,) ε ναι μου λέει μετά από ένα μήνα που είχα να.... Τι του λέω ούτε με τον εαυτό σου δε με απατησες ? Χαχα . όχι μου λέει. Αλλά σκέφτομαι τώρα ότι μετά από ένα μήνα τα σπερματοζωάρια δεν θα έχουν πεθάνει λογικά? Κάτι τέτοιο έχω ακούσει... 

 

 

 Δεν ξερω αν πεθαναν αλλα η μορφη γινετε πυχτη συγκολουντε και δεν!!!!!!!!!!!!ουτε συχνα αλλα και ουτε αρεα κανουν οι επαφες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!!!Καταρχην να ευχηθω σε ολες οσες προσπαθουν να χαρισει ο Θεουλης ενα παιδακι. Θελω την γνωμη σας αν μπορειτε γιατι ειμαι μπερδεμενη... εχω σταθερο κυκλο 27-28 ημερων.  Με τον αντρα μου προσπαθουμε για μωρακι 3 μηνες τωρα και τελευταια περιοδος ηταν στις 13/1. Το Σαββατο που μας περασε 23/1 το βραδυ ειδα στο χαρτι οπως σκουπιστηκα βλεννα ροζ.δυο φορες που πηγα τουαλετα.Κυριακη τπτ παρα μονο παχυρευστα υγρα και σημερα παλι διεκρινα λιγο αιματακι. Σκεφτηκα μηπως ειναι ωορηξιας αλλα ποτε μου στην ωορηξια δεν μου χει συμβει ξανα. Πριν λιγο με πιασαν σουβλιτσες κατω χαμηλα δεξια στην κοιλια.Νιωθω κ λιγο τουμπανο το στηθος μου. Πφφφφ εχω μπερδευτει.τι μπορει να συμβαινει; 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουυυυ εχω ακομα...8-9/2 περιμενω. Αυτο ειναι που με χει σαλταρει τελειως.Και τωρα που γραφω με.πιανουν κατι τραβηγματα χαμηλα δεξια. Δλδ την ροζ βλεννα την ειδα την 11η μερα και την 13η μερα.Που ναι η σημερινη.

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Tweema είπε:

Ναι νίκη κι εγώ το ίδιο πιστεύω αλλά αν εχεις κ την επόμενη μερα επαφη δεν θα είναι καλυτερα;

Ναι θα κάνω μια προσπάθεια αν κ νομίζω ότι πέρασαν οι γόνιμες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Alexnick είπε:

Ουυυυ εχω ακομα...8-9/2 περιμενω. Αυτο ειναι που με χει σαλταρει τελειως.Και τωρα που γραφω με.πιανουν κατι τραβηγματα χαμηλα δεξια. Δλδ την ροζ βλεννα την ειδα την 11η μερα και την 13η μερα.Που ναι η σημερινη.

 

Έτσι όπως τα περιγράφεις μάλλον ωορρηξία είναι. Κάνε αγαπουλες με τον άντρα σου μη τη χάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Καλησπέρα!

Kanela γιατί να κανείς αποχή γι αυτό το μήνα σου το είπε ο γιατρός? 

Εγώ κορίτσια ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την επόμενη μέρα που έδειξε θετικό το τεστ ωορρηξιας. Εν τω μεταξύ ή '' πραξη'' δε κράτησε ούτε 2 λεπτά! Του λέω τι έγινε βρε άντρα τόσο πολύ σου ελειψα? (Έλειπε σε ταξίδι ένα μηνα,) ε ναι μου λέει μετά από ένα μήνα που είχα να.... Τι του λέω ούτε με τον εαυτό σου δε με απατησες ? Χαχα . όχι μου λέει. Αλλά σκέφτομαι τώρα ότι μετά από ένα μήνα τα σπερματοζωάρια δεν θα έχουν πεθάνει λογικά? Κάτι τέτοιο έχω ακούσει... 

 

 

Μας ειπε να μην εχουμε ελευθερες επαφες και ολο αυτο το διαστημα λογω των χλαμυδιων, για οσο καναμε την θεραπεια και μεχρι να επιβεβαιωσουμε οτι καθαρισαμε.... και στο διαστημα των 4 μηνων, ειχαμε ξανακανει θεραπεια.... λιγο οι θεραπειες, λιγο οι εξετασεις, λιγο η περιοδος περασε ο καιρος... και θα το ξεχασουμε το αθλημα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alexnick καλώς ήρθες..πιστεύω οτι είναι ωορρηξια οποτε μην αγχωνεσαι..

Νίκη εγώ κανω της hometest οπου αν δούμε θετικό τεστ σε 24-48 ώρες θα έχουμε ωορρηξία.. εγώ αυτον το μήνα ηταν θετικό στις 1/1 και στις 2/1 αρα εκανα ωορρηξία 3 του μήνα ..ήθελα να κάνω και στις 3 για να δω αν θα βγει αρνητικό αλλά δεν εκανα.αυτη τη φορά λέω να το κάνω έτσι ..πάντως για μένα ελάτε σε επαφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 39 λεπτά, ο/η Alexnick είπε:

Ουυυυ εχω ακομα...8-9/2 περιμενω. Αυτο ειναι που με χει σαλταρει τελειως.Και τωρα που γραφω με.πιανουν κατι τραβηγματα χαμηλα δεξια. Δλδ την ροζ βλεννα την ειδα την 11η μερα και την 13η μερα.Που ναι η σημερινη.

 

Μήπως ίσε  στις γονιμες 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κοριτσια!!ειμαι η Στελλα και ειμαι 29 χρονων!ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα!!!πρωτη φορα μπαινω σε φορουμ!παρακολουθω καιρο τις συζητησεις σας και μ'αρεσουν πολυ..ηθελα απλα να σας πω κι εγω 2 πραγματακια!καταρχην ειμαι στον πρωτο μηνα προσπαθειων..τελευταια περιοδος ηταν 31/12 κ εχω κυκλο 30 ημερων σχετικα σταθερο μια 2 μερες μπρος πισω καμια φορα..ειχαμε επαφες στις 11,12,13,14,15,16,17 και 20{ λυσσα πια!) Μετα εμαθα οτι καλυτερα αν 2 μερες..τεσπα..εδω και 3-4 μερες εχω σουβλιτσες μικρες χαμηλα στην κοιλια και το πιο εντονο απο ολα ειναι ο πονος χαμηλα στη λεκανη..οτι και να κανω ποναει και κουραζομαι πολυ γρηγορα ενω δν κανω και τπτ ιδιαιτερο..ολο ξαπλα κ υπνος..στηθος ενταξει λιγο ευαισθητο..αλλα τπτ τρελο..περιμενω περιοδο 31-1 εκει..πως τα βλεπετε τα πραγματα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περιμενω απαντηση σας!!!!μια προφανως φυσιολογικη ωρα γτ τετοια ωρα ολες λογικο να κοιμαστε!!φιλια κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου στελλα και καλώς ήρθες!!!

Νομιζω οτι απο τις μέρες που προσπαθησατε έχετε παρα πολλές πιθανότητες!!τώρα για τα συμπτώματα όλα είναι σχετικα..μια βδομαδουλα υπομονή!!

Σου εύχομαι να εισαι και μην τα σκέφτεσαι για  μην αγχωνεσαι..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 Γεια σας κοριτσια!!ειμαι η Στελλα και ειμαι 29 χρονων!ευχομαι σε ολες το καλυτερο και συντομα!!!πρωτη φορα μπαινω σε φορουμ!παρακολουθω καιρο τις συζητησεις σας και μ'αρεσουν πολυ..ηθελα απλα να σας πω κι εγω 2 πραγματακια!καταρχην ειμαι στον πρωτο μηνα προσπαθειων..τελευταια περιοδος ηταν 31/12 κ εχω κυκλο 30 ημερων σχετικα σταθερο μια 2 μερες μπρος πισω καμια φορα..ειχαμε επαφες στις 11,12,13,14,15,16,17 και 20{ λυσσα πια!) Μετα εμαθα οτι καλυτερα αν 2 μερες..τεσπα..εδω και 3-4 μερες εχω σουβλιτσες μικρες χαμηλα στην κοιλια και το πιο εντονο απο ολα ειναι ο πονος χαμηλα στη λεκανη..οτι και να κανω ποναει και κουραζομαι πολυ γρηγορα ενω δν κανω και τπτ ιδιαιτερο..ολο ξαπλα κ υπνος..στηθος ενταξει λιγο ευαισθητο..αλλα τπτ τρελο..περιμενω περιοδο 31-1 εκει..πως τα βλεπετε τα πραγματ

στις πριν 21 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Γεια σου στελλα και καλώς ήρθες!!!

Νομιζω οτι απο τις μέρες που προσπαθησατε έχετε παρα πολλές πιθανότητες!!τώρα για τα συμπτώματα όλα είναι σχετικα..μια βδομαδουλα υπομονή!!

Σου εύχομαι να εισαι και μην τα σκέφτεσαι για  μην αγχωνεσαι..

 

Σ'ευχαριστω παρα πολυ!!και σενα το ευχομαι!!!Εχεις δικιο στο να μην αγχωνομαι!εντωμεταξυ ειπαμε να ξεκινησουμε χαλαρα οποτε μας ερχεται να γινεται ελευθερα και οτι γινει..ε απο τοτε που εγινε οτι εγινε εκεινες τις  μερες ολο ψαχνω απο δω και απο κει..διαβαζω διαφορα!!δν εχω σταματησει..οχι απαραιτητα με αγχος..απο περιεργεια..κοντευω να γινω γυναικολογος !ολα τα εχω μαθει χεχε!κ ολο διαφορα νιωθω..τι να πω!θα δειξει!!☺

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι ακριβως είναι ρε γαμωτο...περιγραφείς ακριβως τα ίδια που εκανα κι εγώ όταν είπαμε να ξεκινήσουμε χαλαρά..

Να ξέρεις οτι σχεδόν κάθε μήνα πλεον έχω και κάτι καινουριο απο σύμπτωμα..με έχει τρελάνει .ή περίοδος..

Μακάρι να σας ερθει τώρα που μόλις ξεκινησατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλός ήρθες στην παρέα μας Στέλλα.! Αυτό το καθημερινό το είχα κι εγώ... μέχρι που μας είπε ο γιατρός ανά δύο μέρες..! Σου το εύχομαι να έρθει σύντομα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...