Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα, 

Σημερα ηταν να παω στο γιατρο να κανω επανελεγχο για χλαμυδια και τεστ γονιμοτητας και δεν ξερω τι αλλο, και μου το ακυρωσε λογω απεργιας. Ελεος πια.... ολο εμποδια μπαινουν...... θα χασω κι αυτον τον μηνα προσπαθειων... 4 μηνες αποχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωχωχ εγω ειχα παλια εναν πονο χαμηλα στον αστραγαλο απο την μεσα την μερια και τωρα με ξαναεπιασε και προχθες εκλαιγα απο τον πονο!!!!εσενα σε ποιο συμειο σε ποναει?απο κουραση ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα!

Kanela γιατί να κανείς αποχή γι αυτό το μήνα σου το είπε ο γιατρός? 

Εγώ κορίτσια ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την επόμενη μέρα που έδειξε θετικό το τεστ ωορρηξιας. Εν τω μεταξύ ή '' πραξη'' δε κράτησε ούτε 2 λεπτά! Του λέω τι έγινε βρε άντρα τόσο πολύ σου ελειψα? (Έλειπε σε ταξίδι ένα μηνα,) ε ναι μου λέει μετά από ένα μήνα που είχα να.... Τι του λέω ούτε με τον εαυτό σου δε με απατησες ? Χαχα . όχι μου λέει. Αλλά σκέφτομαι τώρα ότι μετά από ένα μήνα τα σπερματοζωάρια δεν θα έχουν πεθάνει λογικά? Κάτι τέτοιο έχω ακούσει... 

 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Nikh85 είπε:

Καλησπέρα!

Kanela γιατί να κανείς αποχή γι αυτό το μήνα σου το είπε ο γιατρός? 

Εγώ κορίτσια ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την επόμενη μέρα που έδειξε θετικό το τεστ ωορρηξιας. Εν τω μεταξύ ή '' πραξη'' δε κράτησε ούτε 2 λεπτά! Του λέω τι έγινε βρε άντρα τόσο πολύ σου ελειψα? (Έλειπε σε ταξίδι ένα μηνα,) ε ναι μου λέει μετά από ένα μήνα που είχα να.... Τι του λέω ούτε με τον εαυτό σου δε με απατησες ? Χαχα . όχι μου λέει. Αλλά σκέφτομαι τώρα ότι μετά από ένα μήνα τα σπερματοζωάρια δεν θα έχουν πεθάνει λογικά? Κάτι τέτοιο έχω ακούσει... 

 

 

Νομίζω ότι πάνω από πέντε μέρες δεν ζουν σπερματοζωαρια δεν είμαι σίγουρη όμως 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια..πως είστε;; 

Νίκη νομιζω πως κ στα τεστ ωορρηξιας γράφει οτι τις ημέρες που θα έρθεις σε επαφες όταν δεις θετικό τεστ δεν θα πρεπει να εχεις αποχή απο 10 μέρες και πανω..δεν γνωρίζω κάτι παραπανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Nikh85 είπε:

Καλησπέρα!

Kanela γιατί να κανείς αποχή γι αυτό το μήνα σου το είπε ο γιατρός? 

Εγώ κορίτσια ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου την επόμενη μέρα που έδειξε θετικό το τεστ ωορρηξιας. Εν τω μεταξύ ή '' πραξη'' δε κράτησε ούτε 2 λεπτά! Του λέω τι έγινε βρε άντρα τόσο πολύ σου ελειψα? (Έλειπε σε ταξίδι ένα μηνα,) ε ναι μου λέει μετά από ένα μήνα που είχα να.... Τι του λέω ούτε με τον εαυτό σου δε με απατησες ? Χαχα . όχι μου λέει. Αλλά σκέφτομαι τώρα ότι μετά από ένα μήνα τα σπερματοζωάρια δεν θα έχουν πεθάνει λογικά? Κάτι τέτοιο έχω ακούσει... 

 

 

 Δεν ξερω αν πεθαναν αλλα η μορφη γινετε πυχτη συγκολουντε και δεν!!!!!!!!!!!!ουτε συχνα αλλα και ουτε αρεα κανουν οι επαφες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η Tweema είπε:

Καλησπερα κορίτσια..πως είστε;; 

Νίκη νομιζω πως κ στα τεστ ωορρηξιας γράφει οτι τις ημέρες που θα έρθεις σε επαφες όταν δεις θετικό τεστ δεν θα πρεπει να εχεις αποχή απο 10 μέρες και πανω..δεν γνωρίζω κάτι παραπανω..

Ναι tweema το έχω διαβάσει. Για να το γραφει φαντάζομαι ότι κάτι θα παθαίνουν η θα πεθαίνουν ή θα δεν θα είναι ικανά για γονιμοποίηση μάλλον. Εμείς που είχαμε κ αποχή 30 μέρες... Αστα να πάνε. 

Silvy εννοώ το σπέρμα που μένει πολλες μέρες στους χμ ορχεις όταν δλδ έχει πολλές μέρες να εκσπερματωσει ο άντρας..

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Γεια σας κοριτσια....μολις μου ηρθε η περιοδος και μενα....ειμαι πολυ στεναχωρημενη....

Δεν πειράζει τον επόμενο μήνα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 λεπτά, ο/η NikiEmmanouela είπε:

Πόσο καιρό προσπαθείτε..; (συγνωμη αλλά δεν θυμάμαι μην με παρεξιγιτε κορίτσια)

Γεια σου τι κανεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...