Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα κορίτσια. Τι να κάνει κ το παιδακι σαμπως ποσα να καταλαβαίνει? Αργότερα σίγουρα θα καταλαβει πολλά. Το πιο σοκαριστικό για μένα που άκουσα κ που δυστυχώς διαβασα είναι για το παιδοκτονο περσι το καλοκαίρι έγινε αυτό με το κοριτσάκι την Άννυ αν θυμάστε. Δεν έχουν καρδιά αυτοί οι άνθρωποι? Δεν μπορώ να το καταλάβω να σκοτώνουν το ίδιο τους το παιδι? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά και αυτό που το πας.. καλά το μικρό τι να καταλάβει ο αδερφός του που ήταν μπροστά τιν ώρα που το έκανε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απο τοτε που μαθευτηκε για την Αννυ και μετα εγινε γνωστο οτι η γιαγια της του πατερα η μανα μενει εδω Ρεντη στην εκκλησια κοντα εχω φοβηθει πολυ.Δεν ξερεις τι γινεται την επομενη ωρα.Ειναι αδικο να δινει ο Θεος παιδια εκει που ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια εγώ πιστεύω οτι τρελενεται το μυαλό δεν μπορω να πιστέψω κάτι άλλο..με όλα αυτά που συμβαίνουν γύρω μας σκέφτομαι αν κάποια στιγμη κάνω εγώ κάτι παρόμοιο,αναριωτιεμαι..

Δεν τους δίκαιολογω εννοείται!! Αλλά στην άκρη του μυαλού λέω αν..πιστεύω πάντως πως κάποιοι σαλταρουν για να τα κάνουν αυτά δεν εξηγείται αλλιώς! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις εδω ειχαμε καποιους γνωστους μια οικογενεια.Ο αντρας της κοπελας αρρωστησε με καρκινο ηταν ετοιμος να πεθανει την κοπελα ειχα πολυ καιρο να την δω.Την πετυχαινω οταν εκλειναν τα σχολεια για καλοκαιρι ειχε μεινει η μιση.Τι εγινε κοριτσι μου της λεω ολα καλα;;Ολα καλα μου λεει. ο αντρας σου πως ειναι;;Χωρισαμε μου ειπε τρελαθηκα!!Τελικα αυτο που εμαθα με εκανε να πιστεψω οτι ο Θεος παιρνει μονο τους καλους και αφηνει να ζουν τα καθηκια!Ασελγουσε στα δυο τους αγορακια επανειλημενα το ειπε ο μεγαλος στην μαμα του πριν φυγει για δουλεια γιατι καθε φορα τα παιδακια κλαιγανε οταν πηγαινε η μαμα στη δουλεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πο πο ανατριχιασα βρε μαμακουλιτσα μολις το διαβασα....κριμα τα παιδακια ασχημο πραμα....γι αυτο παμε καταδιαολου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σίγουρα αν υπαρχουν τραύματα απο την παιδικη ηλικία είναι πολύ πιθανόν μετα να συμβαίνουν κάτι τέτοια αλλά πιστεύω ότι υπαρχουν και άλλοι που τρελάινονται στη συνέχεια. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αστα ειναι τοσο τρομοκρατημενα τα παιδακια που το καλοκαιρι ηταν στις κουνιες επαιζαν μπαλα και τους εφευγε και κλαιγανε και πηγαινε η μαμα τους να την πιασει.Εχουν φευγει πλεον απο δω δεν ξερει κανεις που μενουν και καλα κανουν βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καληνυχτα κοριτσια μου!Ας μας εχει ολους ο Θεος καλα και θα φτιαξουν τα πραγματα για ολους μας.Καλο ξημερωμα φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...