Μετάβαση σε περιεχόμενο

προσπάθειές για παιδάκι..!


kaposetsi

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1.7k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α εγώ τον άντρα μου τον γνώρισα στην Άρτα εκεί έμεινα  περίπου 1 χρόνο. Δεν είναι από αρτα.  θεσσαλονικη θα ήθελα να εμένα αλλά δεν γίνεται. Αλλά πάω 2 φορες τον χρόνο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Silvy είπε:

Και εγώ Θεσσαλονίκη θα ήθελα να μένω..και τώρα μένεις Άρτα? Μόνο δύο φορές?? Μπράβο πως αντέχεις

Όχι δεν μένω πλέον αρτα έχουμε φύγει εδώ και 3 χρόνια ε αντέχω τι να κάνω 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Angela25 είπε:

Γεια σας κοριτσια ειμαι κι εγω στην προσπαθεια για παιδακι εδω και 5 μηνες!

Δυστυχως τιποτα ακομα...??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Γεια σας κοριτσια ειμαι κι εγω στην προσπαθεια για παιδακι εδω και 5 μηνες!

Καλός ήρθες στην παρέα μας με το καλό να έρθει το παιδάκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω πολυυυυ...ελπιζω πολυ αυτο το μηνα γιατι ημουν πολυ τυχερη πηγα στη γυναικολογο για κατι αλλο και ειδε πως ειχα ενα αυγουλακι και μου πε να προσπαθησουμε....προσπαθησαμε και τωρα περιμενω....καλες οι γονιμες αλλα δεν μπορεις παντα να εισαι σιγουρη για τισ μερες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Angela25 είπε:

Σε ευχαριστω πολυυυυ...ελπιζω πολυ αυτο το μηνα γιατι ημουν πολυ τυχερη πηγα στη γυναικολογο για κατι αλλο και ειδε πως ειχα ενα αυγουλακι και μου πε να προσπαθησουμε....προσπαθησαμε και τωρα περιμενω....καλες οι γονιμες αλλα δεν μπορεις παντα να εισαι σιγουρη για τισ μερες....

Είναι λίγο χρονικό διάστημα.. Μετά από ένα χρόνο να αρχίσεις να ψάχνεται λένε.. Αν δεν υπάρχει πρόβλημα είναι θέμα χρόνου να έρθει το μωράκι. Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι ότι δεν θέλει άγχος καθόλου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

 Ναι το εχω ακουσει...προσπαθω οσο μπορω να μην αγχωνομαι???

Δεν χρειάζεται άγχος το λέω για να το ακούω και εγώ.. Θα έρθει εκεί που δεν το περιμενεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακαριιιιιιιι....σας διαβαζω εδω και 3 μηνες απο εκει που δεν ηξερα και πολλα πραγματα για το θεμα τα εχω μαθει ολα τωρα....χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά έκανες που πιγες εγώ πήγα στους 6 μήνες που πρωσπαθουσαμε και βρήκα τι φταίει αλλά ανγχοθικα και η πάμε με τον άντρα μου θα ξανά πάμε σε γιατρούς το 2016 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Silvy είπε:

Χαχαχαχα καλο είναι αυτό.. Ποσο χρόνων είσαι? 

Ειμαι 25 ο αντρας μου ειναι 36....απλα νομιζα πως θα ηταν πιο ευκολο οι αδερφες μου επιασαν καταλαθος...ο αντρας μου ασχολειται και με γυμναστικη και κανει διατροφη....σας τα λεω γιατι νομιζω παιζιυν σημαντικο ρολο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 λεπτά, ο/η Angela25 είπε:

Ειμαι 25 ο αντρας μου ειναι 36....απλα νομιζα πως θα ηταν πιο ευκολο οι αδερφες μου επιασαν καταλαθος...ο αντρας μου ασχολειται και με γυμναστικη και κανει διατροφη....σας τα λεω γιατι νομιζω παιζιυν σημαντικο ρολο...

Μια χαρά είναι οι ηλικίες σας.. Εννοείται παίζει ρόλο και η φυσική κατάσταση και ειδικά στην γυναίκα.. Προσπάθησε να μην έχεις άγχος και θα έρθει 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Silvy είπε:
στις πριν 2 ώρες, ο/η NikiEmmanouela είπε:

 

Σας ευχαριστω κοριτσια μου δωσατε κουραγιο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ αντζελα είμαι 26 κ ο άντρας μου 39..

Έχω πάρει τεστ ωορρηξιας θα προσπαθήσουμε 3-4 μηνες έτσι και αν δεν ερθει θα κάνουμε εξετάσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 λεπτό, ο/η Tweema είπε:

Εγώ αντζελα είμαι 26 κ ο άντρας μου 39..

Έχω πάρει τεστ ωορρηξιας θα προσπαθήσουμε 3-4 μηνες έτσι και αν δεν ερθει θα κάνουμε εξετάσεις.

Προσπαθείτε καιρό? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι Νικόλ μου τώρα το θυμήθηκα !!!! Με το καλό το κοριτσάκι σου!!! Σ ευχαριστώ πολύ!!
    • Σε τεχνητό κύκλο θα την κάνεις απ' ό,τι καταλαβαίνω ε??Καλή σου επιτυχία!!!!
    • Στο είχε συζητήσει όμως κανείς;;;
    • Μια από τα ίδια.. να ξεκινήσουμε κίνημα;;; 😝🤣🤣🤣🤣🤣
    • Μεγάλη συζήτηση πραγματικά... είναι να σου τύχει σωστός εργοδότης.. όλοι τα ξέρουμε!! Δεν είναι όλοι βέβαια έτσι.. υπάρχουν και εργοδότες που θυμούνται να είναι και άνθρωποι, να τα λέμε και αυτά.. Στον ιδιωτικό τομέα όμως μπορούν να κάνουν ότι θέλουν.. δεν είναι μυστικό..! Δεν προστατευεσαι από πουθενά δυστυχώς.. βέβαια και εδώ στην εγκυμοσύνη προστατεύεται η μέλλουσα μαμά με νόμο και για δύο έτη μετά το τοκετό απαγορεύεται η απόλυση.. αλλά τι να το κάνεις αν σου βγάζουν την πίστη για να σε αναγκάσουν σε παραίτηση.. ή αν δεν εξελιχθεί σε απολύουν και φυσικά σε συνεντεύξεις σχεδόν όλοι ρωτάνε αν έχεις σκοπό να κάνεις παιδί.. έτυχε με έδιωξαν από συνέντευξη γιατί φόραγα τη βέρα μου και λέει εσύ θα θέλεις να κάνεις παιδιά τώρα εγώ ψάχνω ανθρώπους να μπορούν να δουλέψουν 😕... Ο μπαμπάς δεν προστατεύεται από πουθενά.. το μόνο που πέρσι/προπερσι περάσανε με νομοσχέδιο 15νθημερη άδεια τοκετού στο μπαμπά και καλά για να εξισορροπήσουν την διάκριση μεταξύ φύλων μισθολογικά, τώρα κλαίμε!! 😂😂 Τίμιο πάντως να σε ενημερώνουν και μάλιστα να θέλουν να βοηθήσουν με recruiters να βρεις κάτι άλλο..! Εδώ που έχουν μάλιστα το δικαίωμα να σε απολύσουν με ενημέρωση και έτσι δεν υποχρεούνται να σου καταβάλουν την αποζημίωση, το αποφεύγουν γιατί φοβούνται μη τους κάνεις "κακό" στην επιχείρηση μέχρι να φύγεις!! 🤣🤣🤣🤣 Ας έχουμε την υγεία μας όμως, να καταφέρουμε να έχουμε υγιή παιδάκια στην αγκαλιά μας και ας το βρουν μπροστά τους όλοι αυτοί..!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...