Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υπάρχει περίπτωση εγκυμοσύνης;;


ina30

Recommended Posts

Γεια σας! Θα ήθελα την γνώμη σας εάν έχει συμβεί σε κάποια κάτι αντίστοιχο. Τελευταία περίοδο είχα στις 5 του μήνα, εδώ κ μια βδομάδα και παραπάνω έχω έντονα πόνο περιόδου. Σήμερα είχα έναν πρωτοφανή πόνο κάτω χαμηλά στην κοιλιά καθώς κ κάτι σαν σφίξιμο τριγύρω μέχρι την μέση. Επίσης έχω κ έκκριση υγρών όπου σήμερα ήταν κίτρινα,  (συγγνώμη για την περιγραφή)..Υπάρχει πιθανότητα εγκυμοσυνης με τέτοια συμπτώματα; 

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων...!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα..Θα πρεπει να περιμενεις μεχρι να εχεις 2-3 μερες καθυστερηση για να κανεις ενα τεστ..Πιο πριν λιγο δυσκολο!!Τωρα αυτο για τα κιτρινα υγρα δεν το εχω ξανακουσει σε εγκυμοσυνη αλλα εαν εχουν ασχημη μυρωδια θα πρεπει να κανεις μια καλλιεργεια γιατι μπορει να ναι κανενα μικροβιακι..Οτι και να λεμε μονο η καθυστερηση ειναι η αποδειξη και εχεις μερουλες ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Ξέχασα να γράψω πως ο κύκλος μου είναι 26 ημερών σταθερός .. Οπότε σε οχτώ ημέρες είναι να έρθει η περίοδος. Και πάλι ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Ξέχασα να γράψω πως ο κύκλος μου είναι 26 ημερών σταθερός .. Οπότε σε οχτώ ημέρες είναι να έρθει η περίοδος. Και πάλι ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Ξέχασα να γράψω πως ο κύκλος μου είναι 26 ημερών σταθερός .. Οπότε σε οχτώ ημέρες είναι να έρθει η περίοδος. Και πάλι ευχαριστώ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και απότι εεμένα.  Θέλω ναρωτήσω κκαι εγώ κάτι. Είναι να αδιαθαετισω σε 8 μέρες αλλά έχω 1,5 βδομάδα ξύλινες καουρα  υπνηλία και πολύ συχνοουρια λέτε να είμαι έγκυος?  Είχα ελεύθερη επαφή με το σύζυγό μου αλλά δεν είχε ολοκληρώσει μέσα μου.  Μπορώ να κάνω από τώρα τεστ? 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!! Ξέχασα να γράψω πως ο κύκλος μου είναι 26 ημερών σταθερός .. Οπότε σε οχτώ ημέρες είναι να έρθει η περίοδος. Και πάλι ευχαριστώ!!

Καλημερα!!!Εχεις ακομα μερουλες μην αγχωνεσαι και μην το σκεφτεσαι..Περιμενε μια δυο μερες καθυστερησης και τοτε κανε τεστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας και απότι εεμένα.  Θέλω ναρωτήσω κκαι εγώ κάτι. Είναι να αδιαθαετισω σε 8 μέρες αλλά έχω 1,5 βδομάδα ξύλινες καουρα  υπνηλία και πολύ συχνοουρια λέτε να είμαι έγκυος?  Είχα ελεύθερη επαφή με το σύζυγό μου αλλά δεν είχε ολοκληρώσει μέσα μου.  Μπορώ να κάνω από τώρα τεστ? 

Καλημερα!!!Οι πιθανοτητες να εχεις μεινει απο διεκεκομμενη επαφη ειναι ελαχιστες αλλα οχι ανυπαρκτες!!!Παντως εγω δυο χρονια πριν μεινω εγκυος με τον αντρα μου αυτη την μεθοδο  χρησιμοποιουσαμε και δεν ειμεινα ποτε...Τωρα αν εχεις υποψιες περιμενε την ημερα που ειναι να σου ερθει η περιοδος και τοτε κανε τεστ!!!Πιο πριν δεν ειναι αξιοπιστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera .......!!!!!egw koritsia ekana 6 meres prin thn periodo kai evgale thetiko vevaia phra ayto poy deixnei nwritera,.....!!!!!den pisteya oti einai axiopista alla telika einai me pisane...

poio test phres dhladh?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritcia geia sas!! Thelw tn voitheia sas ce kati pu me apasxolei tn teleutaio kairo! Gia na mn sas kourazw me polles polles leptomeriec   tha sas ta pw periliptika!! 

Ton prohgoumeno mhna prin tn periodo irtha ce epafh me tn antra m amecwc meta apo kana duo merec arxice na prizete to ctithoc m kai lew tha ein epidei tha adiatheticw de dinw chmacia.. adiathetica kanonika alla dn efuge to prikcimo antitheta egine polu para polu entono exw pleon gurw apo tc thilec m tria can cpirakia exw ponakia periodou ana diastimata alla afanth!! Mia mera me epiace megalh kraba ct ctomaxi alla me afhce proxthec omwc kcupnhca apo ponouc pali ct ctomaxi tautoxrona me tn koilia cukwtheika kai me elouce kruoc idrwtac kai katelikca na eim agkalia me tn toualeta. . Kai teloc xthec ekei pu kathomai ecthanomai katw xamila can na exw katapiei petaloudec! Ta coutien mu oute cizuthch travaw apo tn mia travaw apo tn allh lec kai thelw megalutero noumeroo!! Kai trww oolh meraa.. Help koritcia.ti borei na ein?? Aaa h koilia m megalwnei anekcelenkta

Επεξεργάστηκε από olgaki 95
gia metafora
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι νέα στο φόρουμ. Για να μην σας κουράζω θα σας τα πω με λιγα λόγια. Προσπαθούμε με τον άντρα μου εδώ και κανά χρονο. (είμαι 31) Το καλοκαίρι είχα μια βιοχημική αποβολή (ετσι για την ιστορία). Τελευταία περίοδος ήρθε στις 5/11 (σταθερος κυκλος 28 μερες) ειχαμε επαφες την 9η 13η 15η και 17η μέρα.  Την 23ή μέρα είχα  λίγες σταγόνες ροζ αίμα (μια φορά μόνο) την 24η μέρα με έπιασαν κάτι πρωτόγνωροι σφάκτες χαμηλά (πολύ πόνο) κατά τα άλλα έχω συμπτώματα περιόδου αλλά η κοιλιά μου πονάει  περισσότερο από τις άλλες φορές και η μέση μου επίσης. Σήμερα το μεσημέρι παρατήρησα λίγο καφέ με υγρά πηχτούτσικα (sorry για την περιγραφή) τα οποία έως τώρα δεν ξαναεμφανίστικαν. Θερμοκρασία.. μετρήθηκα τις 3 τελευταιες μέρες 36,9...37,1..και σήμερα 36,5. Από όρεξη... έως την Κυριακή που μας πέρασε ήθελα να φάω τον τόπο.Χτες και σήμερα δεν πεινάω τοοοσο πολύ. Λέτε να είμαι? Μέχρι χτες ήμουν πολύ αισιόδοξη...σήμερα αυτά τα καφέ μου τα χάλασαν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...