Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΝΑΓΚΗ ΓΙΑ GONAL


joy1979

Recommended Posts

Καλημερα σας,ξεκιναμε τον αγωνα μας παλι απο την αρχη και η βοηθεια σας μας ειναι πολυτιμη.Χρειαζόμαστε λοιπον φαρμακα Gonal Αν σας εχουν μεινη παρακαλω στειλτε μου π.μ.χρειαζομαι πανω απο 2000 μοναδες Την πρωτη μας φορα εκανα διεγερση με Gonal και εμεινα εγκυος ....
αλλα δυστυχως ολα τελειωσαν στον 3 μηνα και εχασα  το μωρακι μου........
Ο πονος ητανε αβασταχτος,τα λογια δεν μπορουν να περιγραψουν την απωλεια,το απολυτο κενο,
Και τωρα ξανα στον αγωνα απο την αρχη με ελπιδα στην επιτυχια,για την δευτερη προσπαθεια οχι μονο για μας αλλα για ολα τα ζευγαρια που προσπαθουν.αν αναρωτιεσται γιατι δεν παω στην επιτροπη....δυστυχως απο το 2009 που ειχα μια περιπετεια υγειας....οι καρκινικοι δεικτες αυξημενοι οποτε καθε ειδους ορμονικη θεραπεια ..στην περιπτωση μου δεν ενδεικνεται.Εγω ομως θελω να χαρισω στον αντρα μου και σε μενα αυτο το θαυμα....ελπιζω στη βοηθεια σας.....
Καπου μας περιμενη το μωρο μας-καλη δυναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα. Διαθέτω κάποια gonal. Πως μπορώ να επικοινωνήσω μαζί σου;

Επικοινώνησε μαζί μου στο nicol_pe@hotmail.com.

 

Επεξεργάστηκε από nicoleman
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα σου στειλω σε ευχαριστω που με βοηθας στην προσπαθεια μου ,εκανες την αρχη...γιατι οι μοναδες που χρειαζομαι δεν ειναι λιγες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

joy1979 ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.

Έχω ρωτήσει μία κοπέλα που κάτι πρέπει να της έχει μείνει στο σπίτι αλλά ήθελα να σε ρωτήσω αν έχεις ρίξει μία ματιά και στις αναρτήσεις εδώ, υπάρχουν πολλές κοπέλες που έχουν να δώσουν.

Για ότι νεότερο έχω θα σε ενημερώσω.

Καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ πολυ....που δινετε μορφη στην προσπάθεια μου......ναι εχω ελέγξει τις αναρτήσεις ....και η nicolleman εκανε ηδη την αρχη...ναναι καλα....θα περιμενω νεα σας...σας ευχαριστώ και παλι....ελπιζω αυτη τη φορά ναναι και η Τελευταία.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου εμεινε και την εδωσα σε σε ενα ζευγαρι που δεν μπορουσε να την αγορασει.μην σταματας το ονειρο που εχεις ξεκινησει.σου ευχομαι να πανε ολα καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...