Μετάβαση σε περιεχόμενο

απο cofia


lena

Recommended Posts

ειμαι 16 χρονων και νομιζω οτι ειμαι εγκυος.προσφατα εχασα ενα αγαπημενο προσωπο της οικογενειας μου. αν ειμαι τι θα κανω;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκεια μου λυπαμαι καταρχην για το προσωπο που εχασες....ποιον εχασες...δεν μας λες ομως τιποτα,δηλαδη αν εχεις μια σχεση σταθερη,αν εγινε καταλαθοςκτλ....εισαι και πολυ μικρη....περιμενε να δεις πρωτα αν εισαι...χρονια πολλα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

ειμαι 16 χρονων και νομιζω οτι ειμαι εγκυος.προσφατα εχασα ενα αγαπημενο προσωπο της οικογενειας μου. αν ειμαι τι θα κανω;

Κοπελιά μας βάζεις δύσκολα...

Αν είσαι έγκυος τότε θα πρέπει να δεις την κατάσταση με ψυχραιμία αλλά και να ζητήσεις την βοήθεια αγαπημένων κι έμπιστων προσώπων. Αυτοί θα σε βοηθήσουν ουσιαστικά.

Αν δεν έχεις τέτοια πρόσωπα στην ζωή σου τότε μια καλή λύση είναι να απευθυνθείς στον Σύλλογο Προστασίας Αγέννητου Παιδιού ή σε κάποια κοινωνική λειτουργό.

Λύσεις υπάρχουν χωρίς να απαιτηθούν χρήματα.

Καλή δύναμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκειά μου, ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ! Το 2009 να φέρει μόνο χαρές στη ζωή σου!

Λυπάμαι πολύ για το πρόσωπο που έχασες!

Θα συμφωνήσω με τη yolanda!

Θα σου ευχηθώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ!

Και από δω και πέρα κοριτσάκι μου να προσέχεις πιο πολύ!!!

Γράψε μας τα νέα σου, όταν σιγουρευτείς για το εάν είσαι ή όχι!

Καλή δύναμη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cOFIA γεια σου και απο μένα και χρόνια πολλά!Το καλήτερο που έχεις να κάνεις είναι να πάρεις ένα δικό σου πρόσωπο κατα προτίμηση μεγαλύτερης ηλικίας απο σένα(μια θεια σου μια ξαδέρφη)και να πάτε σε ένα γυναικολόγο να δει αμα όντως εισαι έγκυος.Απο κει και πέρα θα δεις τι θα κάνεις.Δεν μας λές αν έχεις σταθερή σχέση κ.α.Συλληπητήρια και για το πρόσωπο που έχασες..όλα μεσα στη ζωή είναι..Καλο κουράγιο και έλπιζω τα καλήτερα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...