Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λιγη Βοηθεια Κοριτσια


zoi1983

Recommended Posts

Καλησπερααααα!!! Η κινητικοτητα αυξανετε με καποια θεραπεια !το σπερμοδιαγραμα το κανατε και τις δυο φορες στην ιδια?γιατι το ενα εργαστυριο με το αλλο εχει καποια αποκληση!!!!

καλημερα!!!

οχι το καναμε σε διαφορετικο..ναι ξερω οτι εχουν καποια αποκληση αλλα τοσο μεγαλη?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

οχι το καναμε σε διαφορετικο..ναι ξερω οτι εχουν καποια αποκληση αλλα τοσο μεγαλη?????????????????

οχι τοσο μεγαλη δεν ειναι σε ρωτησα γιατι ειπες πως δεν ακους και τα καλυτερα και δεν σου γεμησε το ματι!!? υπομονη να δεις τι θα πει ο ουρολογος και βλεπετε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

καλησπερα κοριτσια!!!! ζωη μου ηρεμισε, ολα καλα θα πανε!!!! η κινητικοτητα διορθωνεται οπως ειπε η λαβ, και μας ετσι μας ειπε ο ουρολογος, εχουμε και εμεις θεμα μονο με κινητικοτητα ομως, τα αλλα ολα βγηκαν καλα, λογικα θα σας πει και για καλλιεργεια, τα χλαμυδια δεν εχουν καθολου συμπτωματα ισως γιαυτο το ειπε.... εσυ εχεις κανει καλλιεργεια κολπικου υγρου? αν δεν εχεις εσυ δυσκολο να εχει ο αντρουλης σου.... με την εννοια οτι αν ειχε θα κολλουσες

Επεξεργάστηκε από Cybele
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

οχι το καναμε σε διαφορετικο..ναι ξερω οτι εχουν καποια αποκληση αλλα τοσο μεγαλη?????????????????

καλησπετρα zoi πως εισαι?πηγατε στον γιατρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι τοσο μεγαλη δεν ειναι σε ρωτησα γιατι ειπες πως δεν ακους και τα καλυτερα και δεν σου γεμησε το ματι!!? υπομονη να δεις τι θα πει ο ουρολογος 

καλημερα φιλη!!πηγαμε χθες γιατι τωρα μπηκαμε σε σειρα,,ειχαμε γιορτη τη δευτερα και μετα κατι δουλειες σπιτι..

λοιπον μιση ωρα στον ουρολογο..με τα δυο σπερμοδιαγραμματα...και θα σου πω κατι ο ανθρωπος μας ειπε οτι πιο πολυ εμπιστευεται το πρωτο παρα το δευτερο...οταν τα ελεγα εγω μου φωναζε ο δικος μου.... τελοσπαντων..τωρα θα κανει ενα υπερηχο για κιρσοκιλη εξετασεις αιματος και καλλιεργεια σπερματος για να δουμε αν εχει καποιο μικροβιο...η καλλιεργεια που καναμε τη πρωτη φορα δεν εδειξε τιποτα...τωρα θα δουμε...αν δειξει κιρσοκιλη δε θα κανει επεμβασηθα παμε κατευθειαν για εξωσωμαικη με το νεο ετος.

προς το παρων αλλαξαμε τις βιταμινες και μας ειπε να περιορισουμε τις επαφες...για να δυναμωσει το σπερμα.

τζαμπα τα 80 ευρω που δωσαμε στο δευτερο σπερμοδιαγραμμα 

λες και περισσευουν τετοιες μερες,

αληθεια ποσο πληρωνετε βρε φιλες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλη!!πηγαμε χθες γιατι τωρα μπηκαμε σε σειρα,,ειχαμε γιορτη τη δευτερα και μετα κατι δουλειες σπιτι..

λοιπον μιση ωρα στον ουρολογο..με τα δυο σπερμοδιαγραμματα...και θα σου πω κατι ο ανθρωπος μας ειπε οτι πιο πολυ εμπιστευεται το πρωτο παρα το δευτερο...οταν τα ελεγα εγω μου φωναζε ο δικος μου.... τελοσπαντων..τωρα θα κανει ενα υπερηχο για κιρσοκιλη εξετασεις αιματος και καλλιεργεια σπερματος για να δουμε αν εχει καποιο μικροβιο...η καλλιεργεια που καναμε τη πρωτη φορα δεν εδειξε τιποτα...τωρα θα δουμε...αν δειξει κιρσοκιλη δε θα κανει επεμβασηθα παμε κατευθειαν για εξωσωμαικη με το νεο ετος.

προς το παρων αλλαξαμε τις βιταμινες και μας ειπε να περιορισουμε τις επαφες...για να δυναμωσει το σπερμα.

τζαμπα τα 80 ευρω που δωσαμε στο δευτερο σπερμοδιαγραμμα 

λες και περισσευουν τετοιες μερες,

αληθεια ποσο πληρωνετε βρε φιλες???

80!!! 20 πληρωναμε εμεις!!!!!!!!δεν πειραζει το ακουσε και ο αντρας σου για το εργαστυρτιο και ετσι το πηρε αποφαση!!!!ειναι ποιο θετικος τωρα σε καποια πραγματα??? Χρονια πολλα για τη γιορτη που ειπες ευχομε το 2016 να σου ερθει το μωρακι!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

20???? το πρωτο που καναμε μαζι με καλλιεργεια εκανε 40..τα μισα λεφτα!!σε ευχαριστω πολυ το ιδιο ευχομαι και σε σενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααα καναμε χθες τον υπερηχο για κιρσοκηλη

και μας ειπαν πως ειναι παρα μα παρα πολυ μικρη και δεν επιρεαζει τη γονιμοτητα.

τωρα θα κανουμε καιτις εξετασεις αιματος και καλλιεργεια και βλεπουμε!!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

καλισπερα φιλεσ!!! εχω πολυ καιρο να μπω λογο που ετοιμαζω το γαμο..πολυ τρεξιμο τελικα

λοιπον βγηκαν οι εξετασεις...ορμονολογικες πολυ καλες....για κιρσοκηλη σας ειχα πει οτι εχει μικρου βαθμου που δεν επιρεαζει

κα ιτο σπερμοδιαγραμμα ολικος αριθμος 49.600.000 και στα 100ml 16.000.000

μας ειπε οτι ειμαστε οριακα..αλλα ειναι καλο ομικροβιολογος

οσο για τη καλλιεργεια....πεντακαθαρη...ουτε χλαμυδια που ελεγ η αλλη η βλαμμενη

λοιπον κοριτσια εσεις πως το βλεπετε??????

  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλισπερα φιλεσ!!! εχω πολυ καιρο να μπω λογο που ετοιμαζω το γαμο..πολυ τρεξιμο τελικα

λοιπον βγηκαν οι εξετασεις...ορμονολογικες πολυ καλες....για κιρσοκηλη σας ειχα πει οτι εχει μικρου βαθμου που δεν επιρεαζει

κα ιτο σπερμοδιαγραμμα ολικος αριθμος 49.600.000 και στα 100ml 16.000.000

μας ειπε οτι ειμαστε οριακα..αλλα ειναι καλο ομικροβιολογος

οσο για τη καλλιεργεια....πεντακαθαρη...ουτε χλαμυδια που ελεγ η αλλη η βλαμμενη

λοιπον κοριτσια εσεις πως το βλεπετε??????

  

μια χαρα ειναι σας ειπε να πατε σε ουρολογο η οχι??παντως καλα ειναι ο ανθρωπος  θα τον αρρωστενε χωρις λογο η αλλη!!!! Ποτε παντρευεσε?η ωρα η καλη και γρυγορα να μας πεις ευχαριστα!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα ειναι σας ειπε να πατε σε ουρολογο η οχι??παντως καλα ειναι ο ανθρωπος  θα τον αρρωστενε χωρις λογο η αλλη!!!! Ποτε παντρευεσε?η ωρα η καλη και γρυγορα να μας πεις ευχαριστα!!!?

καλημερααααα 20 φεβρουαριου παντρευομαι το αποφασησαμε πριν λιγες μερες

ειχαμε πει μετα το πασχα αλλα καλυτερα να τελειωνουμε..

ναι θα παμε και στον ουρολογο και βλεπουμε...

σε ευχαριστω παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα καλα αποτελεσματα και στον ουρολογο !!!!καλες ετοιμασιες καο να γινουνε ολα οπως τα ονειρευεσε στο γαμο σου!!!!!??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...