Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λιγη Βοηθεια Κοριτσια


zoi1983

Recommended Posts

ααα λενακι μου καλα αποτελεσματα να εχετε κοπελα μου!!!!! νταξη και μενα τον νοεμβρη που πρεπει να παμε για επαναληπτικο νομιζω θα με σκασει μεχρι να παμε αλλα τι να κανουμε, η φυση τους ειναι ετσι και τους αγαπαμε ακομη και με την γκρινια τους!

καλα ειμαι λενακ2 μου, με εχει αρχισει απο νωρις παλι η κιουρια στα πονακια, εχω δουλιτσες του σπιτιου και δε λεω να τις αρχισω, κουραστηκα το σκ και δεν την παλευω αλλο 

Σ'ευχαριστω πολλη κοπελα μου...μακαρι να πανε ολα καλα κ για σας!!!τι καλα που θα ητανε να περναμε κ μια ευχαριστη απαντηση ετσι για αλλαγη κ να μην χρειαζοτανε να κανουμε τιποτα αλλο!!!τελος παντων οπως κ να χει πρεπει να το αντιμετωπισουμε κ αυτο θα κανουμε!!!

το τραγικο ειναι οτι εμεις υποτιθεται ειμαστε γκρινιαρες...ναι μωρε τα αγαπαμε τα ατιμα κ ας μας κανουνε την ζωη δυσκολη!!!

εγω εκανα γενικη το σκ με ειχε πιασει ενα χαλι πρεπει να σηκωσα ολο το σπιτι αλλα επρεπε καπου να ξεσπασω την ενταση κ ειπα αυτη την φορα να μην το κανω στον αντρουλη μου...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωη κανε και ενα τεστ να το επιβεβαιωσεις, ενα σπερματοζωαριο να περασει την καταλληλη ωρα ειναι αρκετο! 

αχαχααχ λενακ2 καλα εκανες! γενικη εκανα και εγω, απλα μου μεινανε πλυντηρια, να σκουπισω και να συμαζεψω λιγο, και μονο που σκεφτομαι πλυντηρια δεν μπορω, γιατι αυτο συνεπαγεται και σιδερο πφφφφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εκανα και ο λογος??πρωτον το εχω βγαλει εντελως απο τ μυαλο μου οτι τουλαχιστον για ενα 6μηνο δε προβλεπεται εγκυμοσυνη. και δευτερον πηρα τη γιατρο κ μ ειπε πως με τετοιο σπερμοδιαγραμμα δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα εγκυμοσυνης. να περιμενω λιγες μερες και αν δεν ερθει να παρω πριμολουτ. μπορει να εχω καμια κυστη παλι απο τα σερπαφαρ. θα δουμε

Zωη ακουγεσαι πολλη απογοητευμενη κοπελα μου! απο οτι θυμαμαι ειναι λιγος ο καιρος που προσπαθειτε κ συγνωμη αν κανω λαθος αλλα πρεπει να το δεις λιγο πιο χαλαρα...ξερω ποσο εκνευριστικο ειναι να σου το λενε αυτο γιατι το εχω ακουσει κ γω απειρες φορες!αλλα πραγματικα δεν εχω καμια προθεση να σου κανω υποδειξεις κ γω που το περναω αυτο δυο χρονια οπως  οι αλλες οι κοπελες εδω...μην το αφηνεις να σε παρει απο κατω!ολα θελουν το χρονο τους κ να δεις που κ ο αντρας σου θα το δει αλλιως ειναι  νωρις ακομη γι αυτον.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζωη κανε και ενα τεστ να το επιβεβαιωσεις, ενα σπερματοζωαριο να περασει την καταλληλη ωρα ειναι αρκετο!

αχαχααχ λενακ2 καλα εκανες! γενικη εκανα και εγω, απλα μου μεινανε πλυντηρια, να σκουπισω και να συμαζεψω λιγο, και μονο που σκεφτομαι πλυντηρια δεν μπορω, γιατι αυτο συνεπαγεται και σιδερο πφφφφφφφ

εβαψα κ ενα δωματιο μεσα στο γενικοτερο χαμο εχω να σου πω!!!

τωρα που το σκεφτομαι ειναι πολλη τυχερος ο αντρας μου...φαντασου να μην εκανα δουλειες τι θα γινοτανε!!!:)

θα κανουμε ενα κουραγιο να τελειωσουμε κ τα σιδερωματα κ μετα ειμαστε ενταξει....καλο κουραγιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαψα κ ενα δωματιο μεσα στο γενικοτερο χαμο εχω να σου πω!!!

τωρα που το σκεφτομαι ειναι πολλη τυχερος ο αντρας μου...φαντασου να μην εκανα δουλειες τι θα γινοτανε!!!:)

θα κανουμε ενα κουραγιο να τελειωσουμε κ τα σιδερωματα κ μετα ειμαστε ενταξει....καλο κουραγιο!!!

ετσι! ευχαριστω λενακ2 μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zωη ακουγεσαι πολλη απογοητευμενη κοπελα μου! απο οτι θυμαμαι ειναι λιγος ο καιρος που προσπαθειτε κ συγνωμη αν κανω λαθος αλλα πρεπει να το δεις λιγο πιο χαλαρα...ξερω ποσο εκνευριστικο ειναι να σου το λενε αυτο γιατι το εχω ακουσει κ γω απειρες φορες!αλλα πραγματικα δεν εχω καμια προθεση να σου κανω υποδειξεις κ γω που το περναω αυτο δυο χρονια οπως  οι αλλες οι κοπελες εδω...μην το αφηνεις να σε παρει απο κατω!ολα θελουν το χρονο τους κ να δεις που κ ο αντρας σου θα το δει αλλιως ειναι  νωρις ακομη γι αυτον.

ειμαστε μαζι 7 χρονια ηταν κεραυνοβολος ερωτας που λεμε..

και απο πολυ νωρις αρχησαμε ελευθερες επαφες...κ χωρις να το σχεδιαζουμε για παιδι..παντα ελευθερα.. χωριζαμε τα ξαναβρισκαμε και παλι ελευθερα 

καναμε ενα διαλλειμα για αρκετο καιρο και αφου γυρισα στη πολη μου τα βρηκαμε παλι αρραβωνιαστηκαμε και σε λιγο καιρο θα παντρευτουμε..

που θελω να καταληξω??οτι 7 χρονια ελευθερες επαφες και νομιζα οτι φταει που εχω πολυκυστικες. δεν ειχα σκεφτει καν οτι εχει καποιο προβλημα. το θεωρουσα δικο μου και ετρεχα στους γιατρους. και αυτος ενασπερμοδιαγραμμα εχει να κανει και μου βγαζει τη ψυχη. αγχωνομαι που δεν τον βλεπω να προσπαθει.

συγνωμη που σε ζαλησα και σενα μεσημεριατικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...καλη βδομαδα !!!

love30  ελπιζω αυτη την φορα να μην σε ταλαιπωρησουν παλι στην επιτροπη να πανε ολα καλα κ πραγματικα στο ξαναλεω οτι χρειαστεις αφου ειμαι εδω κ μπορω να μου πεις!εμεις σημερα θα παμε να με δει παλι κ μενα η γιατρος!θελει να κανουμε καποιες εξετασεις για μενα κ σπερμ/μα ο αντρουλης μου να δουμε αν εχει αλλαξει τιποτα!

Ζωη κ εμεις εκει που το καναμε πρωτη φορα μετα απο μιση ωρα το πηγαμε αλλα το καναμε πρωι γιατι ετσι μας ειπε ο γιατρος βεβαια μπορει κ να μην εχει σημασια η ωρα,συμφωνω κ γω με την Κυριακη αλλα αν ειναι να εχεις θεματα να το κανετε τωρα εκει κ αναλογα με τα αποτελεσματα βλεπεις κ κανεις!ειναι δυσκολη διαδικασια για αυτους κοπελα μου κ μια κουβεντα που θα του πεις εσυ ειναι αφορμη για να ξεσπαει το αγχος του...εμεις εχουμε καμια βδομαδα που το συζηταμε κ ολο κ πιο πισω το παει αλλα δεν επιμενω παραπανω!

Cybele τι κανεις κοπελα μου?ολα καλα?

Ευχαριστω και παλι!!!λεω να ξαααανα ξεκηνισω απο τον αλλο μηνα!!!!! Περιμενουμε να μας πεις νεα σου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπορει καποια κοπελα να μου λυσει μια απορια?

κλεισαμε ραντεβου σε ενα μικροβιολογικογια το σπερμοδιαγραμμα και μας ειπε να παμε το δειγμα μεσημερι

εμεις μενουμε και μιση ωρα μακρια απο εκει βρε κοριτσια.ξερω πως θελει να το πας αμεσα. κ αυτη επεμενε πως δεν επιρεαζεται μεσα σε μιση ωρα.τι λετε εσεις//?

επειδη και εμεις καναμε αρκετα κανενας δεν μας ειπε για μεσημερι καταρχην πρεπει να το μετρησουν την ποσοτητα ανα καποιες ωρες αυτοι θα μεινουν ως τα μεσανυχτα να το κοιτανε????? Εντυπωση μου κανει εμας μεχρι να τους το λεμε ποιο νωρις την προηγουμενη ημερα δηλαδη θελανε!!!!ψαξ'το λιγο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε μαζι 7 χρονια ηταν κεραυνοβολος ερωτας που λεμε..

και απο πολυ νωρις αρχησαμε ελευθερες επαφες...κ χωρις να το σχεδιαζουμε για παιδι..παντα ελευθερα.. χωριζαμε τα ξαναβρισκαμε και παλι ελευθερα 

καναμε ενα διαλλειμα για αρκετο καιρο και αφου γυρισα στη πολη μου τα βρηκαμε παλι αρραβωνιαστηκαμε και σε λιγο καιρο θα παντρευτουμε..

που θελω να καταληξω??οτι 7 χρονια ελευθερες επαφες και νομιζα οτι φταει που εχω πολυκυστικες. δεν ειχα σκεφτει καν οτι εχει καποιο προβλημα. το θεωρουσα δικο μου και ετρεχα στους γιατρους. και αυτος ενασπερμοδιαγραμμα εχει να κανει και μου βγαζει τη ψυχη. αγχωνομαι που δεν τον βλεπω να προσπαθει.

συγνωμη που σε ζαλησα και σενα μεσημεριατικα

κοπελα μου το ειπα και σε αλλη κοπελα μην σκεφτεσε τα χρονια ποιυ περασανε γιατι εσυ χαλιεσε εμεις προσπαθουμε πανω απο 10 δεν λεω απογοιτευεσε αλλα δεν βγαινει τιποτα ηρεμησε κανε τις ετοιμασιες του γαμου σου και απολαυσετες και τοτε θα δεις θα ερθει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε μαζι 7 χρονια ηταν κεραυνοβολος ερωτας που λεμε..

και απο πολυ νωρις αρχησαμε ελευθερες επαφες...κ χωρις να το σχεδιαζουμε για παιδι..παντα ελευθερα.. χωριζαμε τα ξαναβρισκαμε και παλι ελευθερα 

καναμε ενα διαλλειμα για αρκετο καιρο και αφου γυρισα στη πολη μου τα βρηκαμε παλι αρραβωνιαστηκαμε και σε λιγο καιρο θα παντρευτουμε..

που θελω να καταληξω??οτι 7 χρονια ελευθερες επαφες και νομιζα οτι φταει που εχω πολυκυστικες. δεν ειχα σκεφτει καν οτι εχει καποιο προβλημα. το θεωρουσα δικο μου και ετρεχα στους γιατρους. και αυτος ενασπερμοδιαγραμμα εχει να κανει και μου βγαζει τη ψυχη. αγχωνομαι που δεν τον βλεπω να προσπαθει.

συγνωμη που σε ζαλησα και σενα μεσημεριατικα

καλημερα!!!

Το καταλαβαινω κοπελα μου κ φυσικα εννοειτε οτι δεν με ζαλιζεις,εμεις ετσι κ αλλιως εδω μιλαμε για να πουμε αυτα που μας απασχολουν κ μαλλον δεν θελουμε να συζητησουμε με τους δικους μας ανθρωπους!δηλαδη τωρα μαζι με το θεμα του μωρου εχεις να ετοιμασεις κ τον γαμο σας?πολλα μαζεμενα εχεις Ζωη μου εγω δεν ξερω για σενα αλλα πριν το γαμο ειχα τοσα τρεχαματα γιατι φυσικα η νυφη τα κανει ολα που δεν θα ειχα το κουραγιο να ασχοληθω κ με αυτο!!!

εχθες που πηγα στη γιατρο μου κανονιζαμε κ μεις ποτε θα κανουμε το σπερ/μα κ την ρωτησα για το μεσημερι μου ειπε οτι γινετε ,αλλα απο αποψη χρονου  επειδη το ελεχγουν για καποιες ωρες ,συνηθως το κανουνε πρωϊ για να εχουν το περιθωριο μετα.δεν μπορει κ αυτη εκει αν δεν γινοτανε  παντως θα σας το λεγανε ...θελω να πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenak2 ετσι και εγω ετοιμαζομε να βαψουμε να ανανεωθουμε για χειμωνα και να αλαξουμε διαθεση!!!!να ξεφυγει λιγο το μυαλο!!!

καλημερα love30!

ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα τελεια!!!δηλαδη νοεμβριο θα την κανετε?κ μεις μαλλον για τοτε θελει να με ξαναδει ακομα μια φορα να κανω κ καποιες εξετασεις ακομα κ μετα!χθες μια χαρα με βρηκε ευτυχως,βεβαια ειχα τοσες πολλες ερωτησεις για ολα αυτα που εχω διαβασει κ ακουσει που την ζαλισα λιγο :) αλλα δεν πειραζει!!!πηγα με σημειωσεις κανονικα....οτι απορια ειχα την λυσαμε!

ναι κοπελα μου να μην τις εχουμε τις δουλειες για μετα κ να αλλαξει κ η διαθεση λιγο!εχει κ καλο καιρο σημερα οποτε οταν τελειωσω απο την δουλεια επιστροφη στο εργο!αληθεια εσυ δουλευεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα love30!

ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα τελεια!!!δηλαδη νοεμβριο θα την κανετε?κ μεις μαλλον για τοτε θελει να με ξαναδει ακομα μια φορα να κανω κ καποιες εξετασεις ακομα κ μετα!χθες μια χαρα με βρηκε ευτυχως,βεβαια ειχα τοσες πολλες ερωτησεις για ολα αυτα που εχω διαβασει κ ακουσει που την ζαλισα λιγο :) αλλα δεν πειραζει!!!πηγα με σημειωσεις κανονικα....οτι απορια ειχα την λυσαμε!

ναι κοπελα μου να μην τις εχουμε τις δουλειες για μετα κ να αλλαξει κ η διαθεση λιγο!εχει κ καλο καιρο σημερα οποτε οταν τελειωσω απο την δουλεια επιστροφη στο εργο!αληθεια εσυ δουλευεις?

Τον αλλο μηνα θα παμε σε αλλο γιατρο να ξεκηνησουμε ξανα απο το μηδεν αλλος γιατρος αλλες εξετασεις απο την αρχη!!!!!!!!!δουλευα σε super market και εδω και ενα χρονο περιπου ανεργηηηηη!!!!εσυ δφουλευεις ε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαστε μαζι 7 χρονια ηταν κεραυνοβολος ερωτας που λεμε..

και απο πολυ νωρις αρχησαμε ελευθερες επαφες...κ χωρις να το σχεδιαζουμε για παιδι..παντα ελευθερα.. χωριζαμε τα ξαναβρισκαμε και παλι ελευθερα 

καναμε ενα διαλλειμα για αρκετο καιρο και αφου γυρισα στη πολη μου τα βρηκαμε παλι αρραβωνιαστηκαμε και σε λιγο καιρο θα παντρευτουμε..

που θελω να καταληξω??οτι 7 χρονια ελευθερες επαφες και νομιζα οτι φταει που εχω πολυκυστικες. δεν ειχα σκεφτει καν οτι εχει καποιο προβλημα. το θεωρουσα δικο μου και ετρεχα στους γιατρους. και αυτος ενασπερμοδιαγραμμα εχει να κανει και μου βγαζει τη ψυχη. αγχωνομαι που δεν τον βλεπω να προσπαθει.

συγνωμη που σε ζαλησα και σενα μεσημεριατικα

zoi  τι κανεις????  Πως εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλα ειμαι φιλη μου ειχα κατι θεματακια με το ιντερνετ αλλα τωρα ενταξει

πηγαμε για το σπερμοδιαγραμμα στο μισαωρο τελικα φτασαμε.μας ειπε οτι ειναι ενταξει...

μας ζητησε την τριτη μερα αποχης να το παμε. εγω ηξερα οτι θελεις τουλαχιστον 3 μερες αποχης γεματες..

αυριο το απογευμα θα παρουμε τα αποτελεσματα..θα παμε ουρολογο και μετα γυναικολογο..αντε να δουμε...

εσυ τι κανεις?

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kαλα ειμαι φιλη μου ειχα κατι θεματακια με το ιντερνετ αλλα τωρα ενταξει

πηγαμε για το σπερμοδιαγραμμα στο μισαωρο τελικα φτασαμε.μας ειπε οτι ειναι ενταξει...

μας ζητησε την τριτη μερα αποχης να το παμε. εγω ηξερα οτι θελεις τουλαχιστον 3 μερες αποχης γεματες..

αυριο το απογευμα θα παρουμε τα αποτελεσματα..θα παμε ουρολογο και μετα γυναικολογο..αντε να δουμε...

εσυ τι κανεις?

 

καλα αποτελεσματα να εχετε!!για την αποχη τρεις μερες θυμαμε αλλα στις ωρες δεν παιζει ρολο...εγω τιποτα τον αλλο μηνα θα παω σε αλλο γιατρο και ποσο το σκεφτομε οοοολες τις εξετασεις απο την αρχη παλι ουφ!!!!!!!!!τωρα ασχολουμε με το σπιτακι μου αυτες τις μερες θα βαψουμε αυριο και καταλαβαινεις..............ο συζηγος οκ το αποδεχτηκε ολο αυτο??απο το ανχος ηταν πιεσμενος!!

Επεξεργάστηκε από love30
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα αποτελεσματα να εχετε!!για την αποχη τρεις μερες θυμαμε αλλα στις ωρες δεν παιζει ρολο...εγω τιποτα τον αλλο μηνα θα παω σε αλλο γιατρο και ποσο το σκεφτομε οοοολες τις εξετασεις απο την αρχη παλι ουφ!!!!!!!!!τωρα ασχολουμε με το σπιτακι μου αυτες τις μερες θα βαψουμε αυριο και καταλαβαινεις..............ο συζηγος οκ το αποδεχτηκε ολο αυτο??απο το ανχος ηταν πιεσμενος!!

καλημερα love!!!

βαψιμο ε? εμεις τελειωσαμε και την αυλη ευτυχως και 2 μερες επλενα!!!αστα να πανε!!

ολες τις εξεασεις απο την αρχη ε? υπομονη!!!!εμεις θα παμε το απογευμα για τα αποτελεσματα

με ρωτησες αν το αποδεχτηκε ε??ναι..μπορουσε να κανει κ αλλιως??στενοχωριεμαι απλα που δεν τον βλεπω να ενδιαφερεται και ουτε καν να συζητησουμε τι θα κανουμε...

τεσπα...ας παρουμε τα αποελεσματα σημερα να τα παμε στο γιατρο και βλεπουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα love!!!

βαψιμο ε? εμεις τελειωσαμε και την αυλη ευτυχως και 2 μερες επλενα!!!αστα να πανε!!

ολες τις εξεασεις απο την αρχη ε? υπομονη!!!!εμεις θα παμε το απογευμα για τα αποτελεσματα

με ρωτησες αν το αποδεχτηκε ε??ναι..μπορουσε να κανει κ αλλιως??στενοχωριεμαι απλα που δεν τον βλεπω να ενδιαφερεται και ουτε καν να συζητησουμε τι θα κανουμε...

τεσπα...ας παρουμε τα αποελεσματα σημερα να τα παμε στο γιατρο και βλεπουμε...

Γεια σου zoi βαψιμο καθαρισμα αστα απο 2 δωματια βαψαμε ολο το σπιτι και τελειομο δεν εχει!!!!! Ολες τις εξετασεις απο την αρχη ετσι εκανα σε οσους πηγα ο καθε ενας ελεγε και κατι παραπανω να κανουμε !!!!καλα αποτελεσματα!!!!να ξερεις τον ενδιαφερει και πολη μαλιστα θα δει τι θα πει ο γιατρος και μετα θα δεις θα το συζητησει!!!!οι αντρες μπενουν στην διαδικασια να σκεφτοντε πως ειμαστε εμεις τι σκεφτομαστε τι να μας πουνε για το ολο θεμα και αλλα τετοια απλα δεν αναλιουν τα πραγματα οσο εμεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη και εμεις καναμε αρκετα κανενας δεν μας ειπε για μεσημερι καταρχην πρεπει να το μετρησουν την ποσοτητα ανα καποιες ωρες αυτοι θα μεινουν ως τα μεσανυχτα να το κοιτανε????? Εντυπωση μου κανει εμας μεχρι να τους το λεμε ποιο νωρις την προηγουμενη ημερα δηλαδη θελανε!!!!ψαξ'το λιγο!!!

καλησπερα θελει πρωινες ωρες κ 20 λεπτα το πολυ να το εχεις παει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα θελει πρωινες ωρες κ 20 λεπτα το πολυ να το εχεις παει

γεια σου αυτο ηξερα και εγω ετσι τα καναμε αλωστε και εμεις απλα μου εκανε εντυπωση οτι της ειπανε το μεσυμερι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αυτο ηξερα και εγω ετσι τα καναμε αλωστε και εμεις απλα μου εκανε εντυπωση οτι της ειπανε το μεσυμερι!!!!

οχι θελει πρωι γιατι στην ουσια οι εξετασεις ειναι τρεις παιρνουν το σπερμα κ το κανουν στα 3 εξετασεις κ θελει αποχη σιγουρα 3 μερες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το πηγαμε στις 10 το πρωι και καναμε μιση ωρα σχεδον να φτασουμε! μας ειπε οτι ειναι ενταξει.

δε μου γεμιζει καθολου το ματι εμενα παντως αυτη....δεν λενε και τα καλυτερα στην πολη μου γι αυτη...και οχι δε με επηρεαζει αυτο!!

τελοσπαντων πηραμε τα αποτελεσματα.....το πρωτο σπερμοδιαγραμμα  σας ειχα πει ηαν χαλια...κατι χιλιαδες οχι εκαομμυρια..

αυτο το σπερμοδιαγραμμα εδειξε 11 εκατομμυρια ...μεγαλη η αποκληση ε??? εμεινα καγκελο!

το προβλημα ειναι στη κινητικοτητα νας ειπε... και κατη για τερατοσπερμια δεν εχω ιδεα τι ειναι...

και παμε στο αλλο...την πρωτη φορα καναμε και καλλιεργεια και βγηκε αρνητικη...

τωρα αυτη μας ειπε οτι βλεπει τα πυοσφαιρια ανεβασμενα και υπαρχει καποια μολυνση..πιθανων χλαμυδια..πως λες κατι τετοιο χωρις να κανει καλλιεργεια??? κοριτσια ημουν χωρις ον αντρα μου κ της απαντησα χλαμυδια λιγι δυσκολο πιθανων ειναι καποιο αλλο και μου λεει μμ..δε νομιζω...

αυτα τα νεα μου...τουλαχιστον τα σπερμαοζωαρια ειναι 11.000.000 και οχι μερικες χιλιαδες!!!

απο τριτη θα παμε στον ουρολογο και μετα βλεπουμε...

να ρωτησω τωρα και και...πως μπορει να αυξηθει η κινητικοτητα του???? αν ξερει καποια ας μου πει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια το πηγαμε στις 10 το πρωι και καναμε μιση ωρα σχεδον να φτασουμε! μας ειπε οτι ειναι ενταξει.

δε μου γεμιζει καθολου το ματι εμενα παντως αυτη....δεν λενε και τα καλυτερα στην πολη μου γι αυτη...και οχι δε με επηρεαζει αυτο!!

τελοσπαντων πηραμε τα αποτελεσματα.....το πρωτο σπερμοδιαγραμμα  σας ειχα πει ηαν χαλια...κατι χιλιαδες οχι εκαομμυρια..

αυτο το σπερμοδιαγραμμα εδειξε 11 εκατομμυρια ...μεγαλη η αποκληση ε??? εμεινα καγκελο!

το προβλημα ειναι στη κινητικοτητα νας ειπε... και κατη για τερατοσπερμια δεν εχω ιδεα τι ειναι...

και παμε στο αλλο...την πρωτη φορα καναμε και καλλιεργεια και βγηκε αρνητικη...

τωρα αυτη μας ειπε οτι βλεπει τα πυοσφαιρια ανεβασμενα και υπαρχει καποια μολυνση..πιθανων χλαμυδια..πως λες κατι τετοιο χωρις να κανει καλλιεργεια??? κοριτσια ημουν χωρις ον αντρα μου κ της απαντησα χλαμυδια λιγι δυσκολο πιθανων ειναι καποιο αλλο και μου λεει μμ..δε νομιζω...

αυτα τα νεα μου...τουλαχιστον τα σπερμαοζωαρια ειναι 11.000.000 και οχι μερικες χιλιαδες!!!

απο τριτη θα παμε στον ουρολογο και μετα βλεπουμε...

να ρωτησω τωρα και και...πως μπορει να αυξηθει η κινητικοτητα του???? αν ξερει καποια ας μου πει.

Καλησπερααααα!!! Η κινητικοτητα αυξανετε με καποια θεραπεια !το σπερμοδιαγραμα το κανατε και τις δυο φορες στην ιδια?γιατι το ενα εργαστυριο με το αλλο εχει καποια αποκληση!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @Maria98 θα συμφωνήσω απόλυτα με την @Elk να κάνει εξετάσεις αλλά Σ εξειδικευμένο κέντρο. Το σπερμοδιαγραμμα σ ένα απλό μικροβιολογικό δεν το βγάζουν σωστά. Από τη στιγμή που θέλει ο άνθρωπος να ελεγχθεί γιατί να μην το κάνει;;; Μόνο καλό είναι!!!    Πως είστε κορίτσια μου; Εγώ ακόμα παιδεύομαι με τη γαστρεντερίτιδα κ περιμένω να βγει η καλλιέργεια αύριο. Έχω ανακτήσει δυνάμεις αλλά οι διάρροιες συνεχίζονται😢😢😢. Μη σου τύχει… Τεσπα… Στα δικά μας τώρα, σήμερα θετικό τεστακι ωορρηξίας δε νομίζω να κοκκινίσει περισσότερο.. Είχαμε κ μια επαφή πριν λίγο άντε να δούμε… Για κάτι παραπάνω δε με βλέπω στην κατάσταση που είμαι😞😞😞   
    • Χμ.. είχατε πολύ καλές βλαστοκύστες και τώρα και την πρώτη φορά. Όχι ότι και στις ενδιάμεσες προσπάθειες δεν υπήρχαν καλές προοπτικές. Φαίνεται ότι σε κάθε προσπάθειά σου, κάτι άλλο ευθύνεται. Γιατί και κύηση είχες, και βιοχημικές και μηδενικές χοριακές. Ίσως πράγματι να υπάρχει κάτι στα ωάρια, που οδηγησε στις παλίνδρομες. Άρα, προεμφυτευτικός. Ίσως δεν έγινε σωστά η ΕΤ. Ή μήπως σου δίνει κάποιο φάρμακο που δρα ανασταλτικά στην ετ; Κάποιες φορές τα αιμοδιαλυτικά που δίνουν προληπτικά προκαλούν αποβολές. Δεν ξέρω αν σου έδωσε κάτι τέτοιο, το λέω γιατί μπορεί να υπάρχουν παράγοντες στο αίμα που δεν έχουν ελεγχθεί. Ή κάποιο σύνδρομο; Πού έκανες προσπάθεια; Στο Έλενα; Φαίνεται ότι σε παρακολουθεί καλο τιμ γιατρών και πράγματι τα έχετε ψάξει όλα. Είχα κι εγώ δύο αποτυχημένες ετ στα 41, με άριστες βλαστοκύστες, πέντε συνολικά, όλες 4ΑΑ, 4ΑΒ και 5ΑΒ. Η μία έδωσε βιοχημική με χοριακή στο 45 και η άλλη στη γκριζα ζώνη, ούτε θετική ούτε αρνητική. Καμία δεν προχώρησε. Σ' εμένα το έριξε στην ποιότητα των ωαρίων μου. Παρόλο που αυτά τα ωάρια πάντα φτιάχνουν βλαστοκύστες με πολύ καλές διαιρέσεις. Τι να πω... ότι δεν πιστεύω πια σε ποιότητα βλαστοκύστεων; Είναι να σε θέλει η προσπάθεια... Εύχομαι να γυρίσει και σε σένα και να πετύχεις με τις υπόλοιπες που έχεις!❤️
    • Ναι αυτά τα τεστ με τον σταυρό είναι για να γίνουν με καθυστέρηση. Γιαυτό έκανα σήμερα αυτό που δείχνει 6 ημέρες νωρίτερα. Σκέφτηκα ότι κάτι θα έδειχνε 🤔
    • Θα προσπαθήσω να κρατηθώ μέχρι την Τρίτη 😉 Αντε να δούμε τι θα δούμε 👀
    • Γενικά ναι. Αλλά φέτος που είναι σε έξαρση είναι επικίνδυνο για τα νεογέννητα.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...