Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λιγη Βοηθεια Κοριτσια


zoi1983

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια!!! 

αυτο με το αγχος ασε, δεν προκειτε να φυγει ποτε εντελως, παντα υπαρχει μια σκεψη στο μυαλο μας! ευχαριστω πολυ για την ευχη Love30 μου, μακαρι για ολες μας ο νεος χρονος να φερει μωρακια!!!!

παντως καλα τα λεει η λενακ2, και μας ο ουρολογος το ιδιο μας ειπε, οτι το σπερμα 95% αντε μην πει 99% φτιαχνει και αντιμετωπιζεται πιο ευκολα, απλα θελει υπομονη.....

Ετσι ειναι ενα προβλημα απο τη μερια του αντρα ειναι ποιο ευκολο  να αντιμευοπιστει!!! Να εχουμε υπομονη και θα ερθουν ολα και μετα θα ειμαστε εδω μεσα παλι να λεμε ποσες ωρες μας αφησανε το βραδυ να κοιμηθουμε !!!!!!χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε ρωτησω επιτροπη εκλεισες ραντεβου????εγω περασα τοτε στη Θεσσαλονικη! Και μετα ειχα παει Αθηνα και δεν περασα γιατι απο το ικα εδω μου δωσανε παλιο χαρτι για να μαζεψω τις εξετασεις!!!!και δεν ηταν εγκυρο!!!!! Αστα δεν εχουμε και γιατρο εδω γιατι θελει γιατρο του ικα να μας δωσει ενα χαρτι δεν μας φτανουνε ολα τα αλλα εχψουμε και αυτα!!!!

καλημερα!!!

ναι εχω περασει επιτροπη απο τον ιουνιο εχω κ τα φαρμακα στο σπιτι απο τοτε!!!ηθελα να τα εχω ετοιμα σε περιπτωση που θα τα χρειαζομασταν.την περασα εδω Λαρισα κοπελα μου κ για να πω την αληθεια μου εκανε εντυπωση οτι ητανε σχετικα ευκολη διαδικασια!οταν λες δεν εκανες σαλπ/φια ενννοεις οτι σου κανανε εξωσωματικη χωρις να εχεις κανει την εξεταση?

κοιτα να δεις σε τι διαδικασιες σε βαζουν κ δεν τους νοιαζει κιολας!μου ελεγε μια κοπελα οτι στην Αθηνα την ειχανε κοψει τρεις φορες για κατι ασχετους λογους κ απλα την τρεχανε περα δωθε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι ειναι ενα προβλημα απο τη μερια του αντρα ειναι ποιο ευκολο  να αντιμευοπιστει!!! Να εχουμε υπομονη και θα ερθουν ολα και μετα θα ειμαστε εδω μεσα παλι να λεμε ποσες ωρες μας αφησανε το βραδυ να κοιμηθουμε !!!!!!χαχα

μακαρι love μου!!! τι ωραια που τα λες! μωρε ας ερθουν και ας βαραμε ολονυχτιες no problem :) 

γεια σας κοριτσια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι love μου!!! τι ωραια που τα λες! μωρε ας ερθουν και ας βαραμε ολονυχτιες no problem :) 

γεια σας κοριτσια!

ετσι ετσι ολονυχτιες και δεν μας νοιαζει καθολου!!!!!?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!!

ναι εχω περασει επιτροπη απο τον ιουνιο εχω κ τα φαρμακα στο σπιτι απο τοτε!!!ηθελα να τα εχω ετοιμα σε περιπτωση που θα τα χρειαζομασταν.την περασα εδω Λαρισα κοπελα μου κ για να πω την αληθεια μου εκανε εντυπωση οτι ητανε σχετικα ευκολη διαδικασια!οταν λες δεν εκανες σαλπ/φια ενννοεις οτι σου κανανε εξωσωματικη χωρις να εχεις κανει την εξεταση?

κοιτα να δεις σε τι διαδικασιες σε βαζουν κ δεν τους νοιαζει κιολας!μου ελεγε μια κοπελα οτι στην Αθηνα την ειχανε κοψει τρεις φορες για κατι ασχετους λογους κ απλα την τρεχανε περα δωθε.

Ξανα εχει επιτροπη Λαρισα????γιατι την ειχανε ακυρωσει και ειχε μονο Αθηνα!!!! Ειναι ακομα οπως παλια επρεπε μεσα σε 6 μηνες να κανεις την πρωτη προσπαθια!!!!! Ναι κοριτσι μου τρεις  φορες εξωσωματικη χωρις σαλπιγγογραφια!!!!!εαν εχει ακομα Λαρισα σε παρακαλω γραψε μου το τηλ για να παρω και να μου στειλουν τη χρειαζετε γιατι εδω θα εχουν χαρτια απο δεκαετια πριν!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανα εχει επιτροπη Λαρισα????γιατι την ειχανε ακυρωσει και ειχε μονο Αθηνα!!!! Ειναι ακομα οπως παλια επρεπε μεσα σε 6 μηνες να κανεις την πρωτη προσπαθια!!!!! Ναι κοριτσι μου τρεις  φορες εξωσωματικη χωρις σαλπιγγογραφια!!!!!εαν εχει ακομα Λαρισα σε παρακαλω γραψε μου το τηλ για να παρω και να μου στειλουν τη χρειαζετε γιατι εδω θα εχουν χαρτια απο δεκαετια πριν!!!!!!

τι να πω love30 ...μου κανει τρομερη εντυπωση ποσο αχρηστοι ειναι μερικοι γιατροι!!!

Το τηλ τους ειναι 2410531942 και 539936 ειναι Κυπρου 12 τα γραφεια τους εκει που ειναι τα γραφεια του εοππυ στην Λαρισα. εαν δεν βγαλεις ακρη απο το τηλ.να μου πεις να περασω να ρωτησω οτι χρειαζεσαι , νομιζω εχει ενα χρονο που λειτουργει εδω.Εγω οταν ειχα παρει τηλ μου κλεισανε επιτροπη μετα απο δεκα μερες κ η κυρια που ειναι εκει υπευθυνη ειναι αρκετα εξυπηρετικη!πραγματικα στο λεω αν χρειαστεις κατι να μου πεις.

δεν μου ειπανε κατι για εξι μηνες, η βεβαιωση ισχυει για ενα χρονο και ειναιι για δυο προσπαθειες που πρεπει να εχουν αποσταση τεσσερις μηνες η μια απο την αλλη.Εγω που πηρα απο το φαρμακειο τα φαρμακα ιουνιο τωρα μπορω να παρω κ τα επομενα,ασχετα που δεν τα εχω χρησιμοποιησει ακομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

τι να πω love30 ...μου κανει τρομερη εντυπωση ποσο αχρηστοι ειναι μερικοι γιατροι!!!

Το τηλ τους ειναι 2410531942 και 539936 ειναι Κυπρου 12 τα γραφεια τους εκει που ειναι τα γραφεια του εοππυ στην Λαρισα. εαν δεν βγαλεις ακρη απο το τηλ.να μου πεις να περασω να ρωτησω οτι χρειαζεσαι , νομιζω εχει ενα χρονο που λειτουργει εδω.Εγω οταν ειχα παρει τηλ μου κλεισανε επιτροπη μετα απο δεκα μερες κ η κυρια που ειναι εκει υπευθυνη ειναι αρκετα εξυπηρετικη!πραγματικα στο λεω αν χρειαστεις κατι να μου πεις.

δεν μου ειπανε κατι για εξι μηνες, η βεβαιωση ισχυει για ενα χρονο και ειναιι για δυο προσπαθειες που πρεπει να εχουν αποσταση τεσσερις μηνες η μια απο την αλλη.Εγω που πηρα απο το φαρμακειο τα φαρμακα ιουνιο τωρα μπορω να παρω κ τα επομενα,ασχετα που δεν τα εχω χρησιμοποιησει ακομα.

Σε ευχαριστω παααααααααρρρααα πολη  ειχα κλεισει παλια για την Λαρισα και μετα με πηρανε και μου ειπανε οτι ειναι μονο Αθηνα !!!πραγματικα μου ευτιαξες την διαθεση γιατι δεν ξερεις τι τραβηξα με την επιτροπη!!!!Τι να σου πω με καταυποχρεωσες και μονο που μου το ειπες να πας απο'κει !!!χιλια  χιλια χιλια ευχαριστω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μπορει καποια κοπελα να μου λυσει μια απορια?

κλεισαμε ραντεβου σε ενα μικροβιολογικογια το σπερμοδιαγραμμα και μας ειπε να παμε το δειγμα μεσημερι

εμεις μενουμε και μιση ωρα μακρια απο εκει βρε κοριτσια.ξερω πως θελει να το πας αμεσα. κ αυτη επεμενε πως δεν επιρεαζεται μεσα σε μιση ωρα.τι λετε εσεις//?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ζωη !!!!! εμας η μικροβιολογος μας ειπε το πολυ σε εικοσι λεπτα, δε ξερω τα 30 μου φαινονται πολλα..... 

ασε  ασε cybele και μενα πολλα μου φαινονται σκεψου οτι μενουμε σε αλλη πολη και πρεπει να ειμαστε εκει σε μιση ωρα!!!

μας ελεγε να μαζεψει το δειγμα σπιτι για να μην ειναι αγχωμενος επειμενει σε αυτο γιατι το επιρεαζει αλλα το μεσημερι ????

και μολις ρωτησα γιατι μας ειπε πως ετσι πρεπει να εξεταζεται αφου εχουνπερασει καποιες ωρες αφου εχει ξυπνησει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και το μεσημερι καπως μου φαινεται ζωη μου, εμας πρωι ζητησε, στο μονο που συμφωνω ειναι οτι σπιτι ειναι πιο ευκολο το δειγμα, δεν εχει αλλο μικροβιολογικο κοντα σας; με ουρολογο μιλησατε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ ναι ο ουρολογος μασ εστειλε εκει και ο δikοσ μου δεν ακουει κανεναν ξερω τ μικροβιολογικο γιατι καποια εκανε σπερμοδιαγραμμα εκει κ δεν ηταν σωστο.δεν ειναι και απο τ καλυτερα. την εξεταση την κανουμε στη πολη που εμενα εγω

εδω που μενουμε δε γινετε γιατι ειναι πολυ μικρη πολη και ολα μαθαινονται.

και αν πω και καμια κουβεντα θα σκοτωθουμε παλι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παραξενο μου φαινεται, στη θεση σου θα επαιρνα τηλ τον ουρολογο να τον ρωτησω για μεσημερι και για το μισαωρο, και μετα θα πηγαιναμε, δεν υπαρχει λογος να σκοτωνεσαι ζωη μου, θελει εκει ας το κανει εκει να το δει ο ουρολογος 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααχ ναι ο ουρολογος μασ εστειλε εκει και ο δikοσ μου δεν ακουει κανεναν ξερω τ μικροβιολογικο γιατι καποια εκανε σπερμοδιαγραμμα εκει κ δεν ηταν σωστο.δεν ειναι και απο τ καλυτερα. την εξεταση την κανουμε στη πολη που εμενα εγω

εδω που μενουμε δε γινετε γιατι ειναι πολυ μικρη πολη και ολα μαθαινονται.

και αν πω και καμια κουβεντα θα σκοτωθουμε παλι

καλημερα! zoi κάνε αυτο που πρεπει να κανετε για εσς...μην ασχολειστε με τους αλλους....βρειτε ενα καλο μικροβιολογικο γτ αν τα αποτελεσματα δν ειναι σωστα θα σας απογοητευσει.. χρησιμοποιησε αυτο σαν επιχειρημα.. αν βγουν θετικα πχ κ δν ειναι ετσι..θα προσπαθειτε τσαμπα κ θα χασετε χρονο...κ αν ειναι αρνητικα κ ειναι λάθος..θα απογοητευτει κ ο ιδιος χωρις ουσιαστικα να υπαρχει λόγος..συν του οτι αφου ξερεις πως δν ειναι καλο...θα μεινεις με την απορια αν τα αποτελεσματα ειναι σωστα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τον πηραμε και ειπε δεν εχει προβλημα.

δε ξερω cybele μας εχει επηρεασει πολυ το θεμα ολο γκρινια συνεχεια λεει δεν το στηριζω δεν καταλαβαινω τιποτα και ουτε τον πιεσα μονος τουξεκινησε να παμε στο γιατρο . την παρασκευη που περασε ειχαμε ραντεβου στο μικροβιολογικο στις 3. ηρθε σπιτι στις 2 μεσα στα νευρα και τη γκρινια  τσακωθηκαμε και δε πηγαμε πουθενα. δε θελω ετσι. ολα απο αγγαρεια.

απλα δε σκεφτεται οτι περναει ο καιρος  κ οτι εχουμε πολυ δρομο μπροστα μας.

αυτο με στενοχωρει. κ πιστεψε με δε του λεω και τιποτα!!τουλαχιστον παιρνει τις βιταμινες που εδωσε ο ουρολογος και δε μου κανει ναζια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσα επιχειρηματα ακομη???

οτι και να πω λεει δεν τον καταλαβαινω..απλα με πιανουν τανευρα μου που βλεπει το μικροβιολογο σαν θεο επειδη τον συστησε ο ουρολογος.αυτος τη δουλεια του κανει και εννοειτε θα μας στειλει σε καποιον γνωστο του.δε το βλεπει??????δεν ειμαι καχυποπτη ουτε στριμμενη, αυτη ειναι η πραγμτηκοτητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποσα επιχειρηματα ακομη???

οτι και να πω λεει δεν τον καταλαβαινω..απλα με πιανουν τανευρα μου που βλεπει το μικροβιολογο σαν θεο επειδη τον συστησε ο ουρολογος.αυτος τη δουλεια του κανει και εννοειτε θα μας στειλει σε καποιον γνωστο του.δε το βλεπει??????δεν ειμαι καχυποπτη ουτε στριμμενη, αυτη ειναι η πραγμτηκοτητα.

καλημερα! zoi κάνε αυτο που πρεπει να κανετε για εσς...μην ασχολειστε με τους αλλους....βρειτε ενα καλο μικροβιολογικο γτ αν τα αποτελεσματα δν ειναι σωστα θα σας απογοητευσει.. χρησιμοποιησε αυτο σαν επιχειρημα.. αν βγουν θετικα πχ κ δν ειναι ετσι..θα προσπαθειτε τσαμπα κ θα χασετε χρονο...κ αν ειναι αρνητικα κ ειναι λάθος..θα απογοητευτει κ ο ιδιος χωρις ουσιαστικα να υπαρχει λόγος..συν του οτι αφου ξερεις πως δν ειναι καλο...θα μεινεις με την απορια αν τα αποτελεσματα ειναι κυριακη μου 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το ξερω  ζοι μου.. για αυτο σου λέω...πες του κ αυτο...θελει να ειναι πάντα με την απορια μηπως κανει λάθος το μικροβιολογικο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...καλη βδομαδα !!!

love30  ελπιζω αυτη την φορα να μην σε ταλαιπωρησουν παλι στην επιτροπη να πανε ολα καλα κ πραγματικα στο ξαναλεω οτι χρειαστεις αφου ειμαι εδω κ μπορω να μου πεις!εμεις σημερα θα παμε να με δει παλι κ μενα η γιατρος!θελει να κανουμε καποιες εξετασεις για μενα κ σπερμ/μα ο αντρουλης μου να δουμε αν εχει αλλαξει τιποτα!

Ζωη κ εμεις εκει που το καναμε πρωτη φορα μετα απο μιση ωρα το πηγαμε αλλα το καναμε πρωι γιατι ετσι μας ειπε ο γιατρος βεβαια μπορει κ να μην εχει σημασια η ωρα,συμφωνω κ γω με την Κυριακη αλλα αν ειναι να εχεις θεματα να το κανετε τωρα εκει κ αναλογα με τα αποτελεσματα βλεπεις κ κανεις!ειναι δυσκολη διαδικασια για αυτους κοπελα μου κ μια κουβεντα που θα του πεις εσυ ειναι αφορμη για να ξεσπαει το αγχος του...εμεις εχουμε καμια βδομαδα που το συζηταμε κ ολο κ πιο πισω το παει αλλα δεν επιμενω παραπανω!

Cybele τι κανεις κοπελα μου?ολα καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...καλη βδομαδα !!!

love30  ελπιζω αυτη την φορα να μην σε ταλαιπωρησουν παλι στην επιτροπη να πανε ολα καλα κ πραγματικα στο ξαναλεω οτι χρειαστεις αφου ειμαι εδω κ μπορω να μου πεις!εμεις σημερα θα παμε να με δει παλι κ μενα η γιατρος!θελει να κανουμε καποιες εξετασεις για μενα κ σπερμ/μα ο αντρουλης μου να δουμε αν εχει αλλαξει τιποτα!

Ζωη κ εμεις εκει που το καναμε πρωτη φορα μετα απο μιση ωρα το πηγαμε αλλα το καναμε πρωι γιατι ετσι μας ειπε ο γιατρος βεβαια μπορει κ να μην εχει σημασια η ωρα,συμφωνω κ γω με την Κυριακη αλλα αν ειναι να εχεις θεματα να το κανετε τωρα εκει κ αναλογα με τα αποτελεσματα βλεπεις κ κανεις!ειναι δυσκολη διαδικασια για αυτους κοπελα μου κ μια κουβεντα που θα του πεις εσυ ειναι αφορμη για να ξεσπαει το αγχος του...εμεις εχουμε καμια βδομαδα που το συζηταμε κ ολο κ πιο πισω το παει αλλα δεν επιμενω παραπανω!

Cybele τι κανεις κοπελα μου?ολα καλα?

και καλα κανεις. γλυτωνεις τη γκρινια που εχω εγω στο σπιτι. δεν αντεχω αυτη την ναβολη..αλλα λεμε και αλλα κανουμε!!! τεσπα! με ενα τοσομικρο σπερμοδιαγραμμα πιστεψε με θα ειχες τρελαθει. και να φανταστεις ειμαι πολυ ψυχραιμη ακομη

και σα να μη φτανει αυτο εχω κ μια βδομαδα καθυστερηση

εχω πρηστει και ποναω.περιοδος πουθενα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια...καλη βδομαδα !!!

love30  ελπιζω αυτη την φορα να μην σε ταλαιπωρησουν παλι στην επιτροπη να πανε ολα καλα κ πραγματικα στο ξαναλεω οτι χρειαστεις αφου ειμαι εδω κ μπορω να μου πεις!εμεις σημερα θα παμε να με δει παλι κ μενα η γιατρος!θελει να κανουμε καποιες εξετασεις για μενα κ σπερμ/μα ο αντρουλης μου να δουμε αν εχει αλλαξει τιποτα!

Ζωη κ εμεις εκει που το καναμε πρωτη φορα μετα απο μιση ωρα το πηγαμε αλλα το καναμε πρωι γιατι ετσι μας ειπε ο γιατρος βεβαια μπορει κ να μην εχει σημασια η ωρα,συμφωνω κ γω με την Κυριακη αλλα αν ειναι να εχεις θεματα να το κανετε τωρα εκει κ αναλογα με τα αποτελεσματα βλεπεις κ κανεις!ειναι δυσκολη διαδικασια για αυτους κοπελα μου κ μια κουβεντα που θα του πεις εσυ ειναι αφορμη για να ξεσπαει το αγχος του...εμεις εχουμε καμια βδομαδα που το συζηταμε κ ολο κ πιο πισω το παει αλλα δεν επιμενω παραπανω!

Cybele τι κανεις κοπελα μου?ολα καλα?

ααα λενακι μου καλα αποτελεσματα να εχετε κοπελα μου!!!!! νταξη και μενα τον νοεμβρη που πρεπει να παμε για επαναληπτικο νομιζω θα με σκασει μεχρι να παμε αλλα τι να κανουμε, η φυση τους ειναι ετσι και τους αγαπαμε ακομη και με την γκρινια τους!

καλα ειμαι λενακ2 μου, με εχει αρχισει απο νωρις παλι η κιουρια στα πονακια, εχω δουλιτσες του σπιτιου και δε λεω να τις αρχισω, κουραστηκα το σκ και δεν την παλευω αλλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και καλα κανεις. γλυτωνεις τη γκρινια που εχω εγω στο σπιτι. δεν αντεχω αυτη την ναβολη..αλλα λεμε και αλλα κανουμε!!! τεσπα! με ενα τοσομικρο σπερμοδιαγραμμα πιστεψε με θα ειχες τρελαθει. και να φανταστεις ειμαι πολυ ψυχραιμη ακομη

και σα να μη φτανει αυτο εχω κ μια βδομαδα καθυστερηση

εχω πρηστει και ποναω.περιοδος πουθενα..

Zωη μου κ εμας κοπελα μου ητανε τελειως αποθαρρυντικο γι αυτο κ καναμε μεσα σε δυο βδομαδες την επεμβαση αλλα ειναι κ θεμα πως στο παρουσιαζει ο γιατρος σου εμας μας ειπε κατευθειαν ετσι εχουν τα πραγματα φυσιολογικα ετσι κ αλλιως ειναι πολυ δυσκολο να συμβει οποτε μαλλον το εχουμε παρει κ αποφαση.μην αγχωνεσαι  εσυ να κρατας την ψυχραιμια σου κ να δεις ολα θα γινουν!μηπως ειναι για καλο που δεν σου εχει ερθει ακομα?εκανες τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Zωη μου κ εμας κοπελα μου ητανε τελειως αποθαρρυντικο γι αυτο κ καναμε μεσα σε δυο βδομαδες την επεμβαση αλλα ειναι κ θεμα πως στο παρουσιαζει ο γιατρος σου εμας μας ειπε κατευθειαν ετσι εχουν τα πραγματα φυσιολογικα ετσι κ αλλιως ειναι πολυ δυσκολο να συμβει οποτε μαλλον το εχουμε παρει κ αποφαση.μην αγχωνεσαι  εσυ να κρατας την ψυχραιμια σου κ να δεις ολα θα γινουν!μηπως ειναι για καλο που δεν σου εχει ερθει ακομα?εκανες τεστ?

δεν εκανα και ο λογος??πρωτον το εχω βγαλει εντελως απο τ μυαλο μου οτι τουλαχιστον για ενα 6μηνο δε προβλεπεται εγκυμοσυνη. και δευτερον πηρα τη γιατρο κ μ ειπε πως με τετοιο σπερμοδιαγραμμα δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα εγκυμοσυνης. να περιμενω λιγες μερες και αν δεν ερθει να παρω πριμολουτ. μπορει να εχω καμια κυστη παλι απο τα σερπαφαρ. θα δουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Τι κάνετε ρε κορίτσια; Εμένα με έχει φάει η αϋπνία τις τελευταίες μέρες από τους πόνους στη λεκάνη..δεν ξέρω πώς να κάτσω πια..και δε φτάνει αυτό θέλουν να μου φέρουν τώρα να κρατήσω και τα μικρά του αδερφού μου για πόσες ώρες για να πάνε για φαγητό. Μα καμία ενσυναίσθηση; Γκρρρ τα νεύρα μου..
    • Κορίτσια αποφάσισα να αλλάξω γιατρό. Ή τουλάχιστον να πάρω δεύτερη γνώμη. Τα PI της μητριαίας αρτηρίας είναι πάνω από 2..δν ξέρω. Έχω αγχωθεί με την απάθεια του γιατρού και ότι είναι τόσο απρόσιτος.  Θέλω να ξέρω ότι έχω κάνει ό,τι μπορώ για να προλάβω τις πιθανότητες. Έστω ασπιρίνη προληπτικά.. δεν ξέρω. Ακόμη και το μέτρο στο αλάτι εγώ του το ρώτησα.. καμία οδηγία.. απλά "συνεχίζουμε κανονικά".
    • Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου!! Ευτυχώς με τον άντρα μου έχουμε πολύ καλή επικοινωνία σαν ζευγάρι και η απόφαση για το δεύτερο μωράκι, πάρθηκε επειτα από πολλή συζήτηση και ανάλυση της υπάρχουσας και ενδεχόμενης μελλοντικής μας κατάστασης. Οπότε είμαι χαρούμενη που ξέρω ότι αυτό το μωράκι το θέλουμε εμείς οι δυο πάρα πολύ (όσο και να αγχωνόμαστε). Απλά, ξέρεις... Ίσως είναι και οι ορμόνες... απλά θα ήθελα ένα πιο υποστηρικτικό περιβάλλον, ειδικά όταν γνωρίζουν τι έχω περάσει. Τελοσπαντων, είμαι με κομμένη ανάσα μεχρι την Τρίτη 🙏🙏  Θα περιμένω και τα δικά σου νέα, θυμάμαι ότι έχεις ραντεβού να δεις το μικρουλι σου και εσύ την Τρίτη 🙏  Σε άλλα νέα, η μπέμπα σήμερα είπε πρώτη φορά μπαμπά, πολλές φορές κιόλας και συγκινήθηκα τόσο πολύ... Αχχχ τι ευτυχία που προσφέρουν αυτά τα μικρά πλάσματα, ξεχνάς αμέσως όλη την κούραση. Κάντε κουράγιο αγαπημένες μου, σε μερικούς μήνες θα έρθουν τα θαυματακια μας,και τότε ούτε που θα θυμόμαστε τις δύσκολες αυτές στιγμές του άγχους και του φόβου ♥️♥️  
    • Να μην αγχώνεσαι καθόλου!!! Έτοιμη είναι όταν αισθανθεί σίγουρη θα περπατήσει κ μόνη της!!!😍😍😍 Μεγαλώνουν πολύ γρήγορα!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...