Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καιεγω στο εύχομαι να βγει θετικό..!! Εγω κοροτσια με αυτήν την βροχή. Δεν βγενω με την καμία εξω μεσα στην εβδομάδα θα ρο κανω...!! Καλημέρα κορίτσια..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα!!Υποτιθεται οτι τα τεστ εγκυμοσυνης-αυτα που ειναι απ την πρωτη μερα καθυστερησης -ανιχνευουν την ορμονη χοριακη γοναδοτροπινη απο τα 25ml. Τωρα,τα υπολοιπα ,οπως αυτο στο οποιο αναφερεσαι την ανιχνευουν απο τα 10 ml. Γιαυτο και λενε απ την 5η μερα συλληψης.Βεβαια, αυτο ειναι σχετικο διοτι μπορει να εχεις καθυστερημενη συλληψη οποτε να μην προλαβει να ανιχνευτει στα ουρα.Η προσωπικη μου γνωμη ειναι ,αν εχεις αυτα τα υπερευαισθητα να το κανεις και μια  μερα πριν την αναμενομενη περιοδο.Και αχνη να ναι η γραμμη παλι θετικο θεωρειται!Ελπιζω καπως να σε διαφωτισα!!Καλη επιτυχια και καλα αποτελεσματαα:):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιοδος επρεπε να μου εχει ερθει το αργοτερο μεχρι χτες.
Τι να πω πια...
Εντωμεταξυ εχω λιγα υγρακια κατω, οχι ποιος ξερει τι, αλλα καθε λιγο και λιγακι τρεχω στο μπανιο μη τυχον και μου ηρθε η ακατανομαστη.Με καταλαβαινετε ελπιζω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαινω απολυτα!!Εγω στη θεση σου θα εκανα το τεστακι..Αν εισαι -που το ευχομαι ολοψυχαα-θα δειξει.Οσο για τα υγρα..εγω εκτος απ τα κλασσικα υγρα ωορρηξιας απο την επομενη κιολας μερα εχω ενα καρο υγρα,πονακια τραβηγματα και συνεχεια τρεχω στην τουαλετα!Φοβερη συχνοουρια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα!!Ναι απ οσο ξερω και εγω ειναι πολυ καλο δειγμα..αλλα εγω δε ξεσηκωνομαι γιατι και τον περασμενο μηνα που ηταν και η πρωτη προσπαθεια ειχα και παλι πολλα τραβηγματα αλλα..δεν πειραζει..θα δουμε αυτον το μηνα με αισιοδοξια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια ειχα γονιμες μερες την προηγουμενη βδομαδα.εχθες δυο φορες εκει που καθομουν ενιωσα εναν εντονο πονο αριστερα για μερικα δευτερολεπτα κ μετα με αφησε.μετα απο λιγη ξανα στο ιδιο σημειο ο ιδιος παλι για καποια δευτερολεπτα.κ ενω περιμενω στισ 2 οκτωβρη περιοδο το στηθος εχει πριστει παρα πολυ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εξακολουθει να ειναι αφαντη!
Απο τη μια χαιρομαι απο την αλλη σκεφτομαι πως μπαααα, οπου να ναι θα μου ερθει.
Το στηθος μου ποτε ποτε ποναει, οχι οπως πριν την περιοδο ομως.
Εχω πονακια οπως οταν μας ερχεται η περιοδος, αλλα με τη διαφορα πως δεν ερχεται.
Σε ενα σαιτ διαβασα πως ειναι συμπτωματα ολα αυτα και πήρα τα πάνω μου.
Γενικά ειμαι 50-50, τη μια σκεφτομαι "μπααα, δεν ειμαι" την άλλη λέω πως μπορεί ο Αγιος να έκανε το θαυματάκι του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...