Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Απολαυσε το σ-κ χωρις να το σκεφτεσαι -οσο μπορεις-και απο Δευτερα χαλαρα κανε ενα τεστακι. Εγω εχω τρελαθει να εχω ταβηγματα κυριως δεξια απ οπου εκανα ωορρηξια αλλα το ιδιο ακριβως ενιωθα και τον προηγουμενο μηνα  οποτε..δε το βλεπω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!κ εγω στην προσπαθεια βρισκομαι.αυτες οι μερες ηταν οι γονιμες κ εκανα προσπαθειεσ.περιοδο περιμενω στισ 2 του μηνα απλα το περιεργο ειναι οτι το στηθος μου εχει πρηστει απο τωρα οπωσ οταν περιμενω να αδιαθετησω.λετε να ειναι σημαδι η ειναι πολυ νωρισ ακομα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Είμαι νέα στο φόρουμ και αλλά σας διαβάζω πολύ συχνά και μου κρατάτε παρέα τις ώρες αγωνίας που περνάω κάθε μήνα όπως όλες μας με την ελπίδα ότι ότι κάθε φορά είναι και η τυχερή. Με τον αρραβωνιαστικό μου έχουμε ξεκινήσει προσπάθειες από το Γενάρη του 2014 (χαλαρά όποτε τύχει και ας μην είναι οι γόνιμες απλά ήταν ελεύθερες οι επαφές) αλλά μόλις πριν από δύο μήνες έκανα εξέταση και είδα ότι έχω υποθυροειδισμό χασιμότο τον οποίο και ρύθμισα οπότε οι προσπάθειες ξεκινάνε εκ νέου με νέα δεδομένα. ΄Εχω κύκλο περίπου 32 ημερών και σήμερα είναι κανονικά να αδιαθετήσω.. για να δούμε.. δεν έχω κανένα σύμπτωμα..  έχω μόνο κάτι πονάκια αριστερά και δεξιά χαμηλά αλλά αυτά τα είχα και πριν δύο εβδομάδες. ο γιατρός μου είπε ότι αν δεν έρθει σήμερα η περίοδος να πάω την Τρίτη να μου γράψει χοριακή.. Λέτε;;;; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλος ηρθες στην παρεα μας σε καταλαβενω και εμενα μου βρικαν θηριώδη..! ΕΕγω τον ρύθμισα και χαλασε η περίοδος μου..!! Μακαρι κοπελα μου..!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια!!!κ εγω στην προσπαθεια βρισκομαι.αυτες οι μερες ηταν οι γονιμες κ εκανα προσπαθειεσ.περιοδο περιμενω στισ 2 του μηνα απλα το περιεργο ειναι οτι το στηθος μου εχει πρηστει απο τωρα οπωσ οταν περιμενω να αδιαθετησω.λετε να ειναι σημαδι η ειναι πολυ νωρισ ακομα?

Γεια σου κ απο μενα Κατερινα! περιμενουμε την ιδια μερα να αδιαθετησουμε....το νιωθω κ εγω αυτο που λες,αν και πιστευω οτι ειναι απλα ενοχλησεις της ωορηξιας η απλα ιδεα μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ναντια μου δεν το εχω νιωσει ξανα τοσο νωρις πριν την περιοδο κ γι'αυτο μου φανηκε περιεργο!εχω απογοητευτει!!αφου σκεφτομαι αν δεν μεινω αυτο τον μηνα να παω για σπερματεγχυση!!!ενω δεν εχω καποιο προβλημα ουτε εγω ουτε ο αντρας μου δεν μπορω να μεινω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ναντια μου δεν το εχω νιωσει ξανα τοσο νωρις πριν την περιοδο κ γι'αυτο μου φανηκε περιεργο!εχω απογοητευτει!!αφου σκεφτομαι αν δεν μεινω αυτο τον μηνα να παω για σπερματεγχυση!!!ενω δεν εχω καποιο προβλημα ουτε εγω ουτε ο αντρας μου δεν μπορω να μεινω

εγω ναντια μου δεν το εχω νιωσει ξανα τοσο νωρις πριν την περιοδο κ γι'αυτο μου φανηκε περιεργο!εχω απογοητευτει!!αφου σκεφτομαι αν δεν μεινω αυτο τον μηνα να παω για σπερματεγχυση!!!ενω δεν εχω καποιο προβλημα ουτε εγω ουτε ο αντρας μου δεν μπορω να μεινω

εγω ναντια μου δεν το εχω νιωσει ξανα τοσο νωρις πριν την περιοδο κ γι'αυτο μου φανηκε περιεργο!εχω απογοητευτει!!αφου σκεφτομαι αν δεν μεινω αυτο τον μηνα να παω για σπερματεγχυση!!!ενω δεν εχω καποιο προβλημα ουτε εγω ουτε ο αντρας μου δεν μπορω να μεινω

εγω ναντια μου δεν το εχω νιωσει ξανα τοσο νωρις πριν την περιοδο κ γι'αυτο μου φανηκε περιεργο!εχω απογοητευτει!!αφου σκεφτομαι αν δεν μεινω αυτο τον μηνα να παω για σπερματεγχυση!!!ενω δεν εχω καποιο προβλημα ουτε εγω ουτε ο αντρας μου δεν μπορω να μεινω

Κατερινα μου προσπαθήτε καιρο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...