Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Κοριτσια εγω την ωορρηξια την καταλαβαινω πολυ εντονα.Εχω εντονους πονους 2-3 μερες και καταλαβαινω και απο ποια ωοθηκη γινεται.Εσεις??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντως και εγω που την καταλαβαινω νομιζα πως στους πρωτους πονους που ενιωθα, ειχα ωορρηξια.Γιαυτον το λογο πηρα αυτον το μηνα τεστακια να το τσεκαρω απο περιεργεια και προς εκπληξη μου τελικα θετικο βγηκε την 3η μερα πονων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω ακομα 30 του μηνα περιμενω.Αφου αυτες ηταν τωρα οι γονιμες μου.Το τεστ εδειξε θετικο προχθες και διαβαζοντας τις οδηγιες λεει ,οτι το πρωτο θετικο που θα δεις, σημαινει οτι σε 24-48 ωρες θα γινει ωορρηξια, αρα..χθες(που το ενιωσα και παααρα πολυ εντονα)..αντε να δουμεε!Μακαρι ν αυπηρχε ενα τεστ που θα ξεραμε καπακια την επομενη μερα τι εγινε χαχααχα αλλα..:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεις αρκετες μερες καθυστερηση ε??Λες??Μακαρι..ο μεγαλυτερος σου κυκλος ποιος ειναι?τωαρ εισαι πανω απ τον μεγαλυτερο κυκλο??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παντα με συγκρατημενη αισιοδοξια..εννοειται..Αλλα δικαιουμαστε μωρε να εχουμε ελπιδες..αλλωστε στο ξανα ειπα..ειμαι γουρλου!!χιιχχι Ολα να ερθουν οπως τα θελουμε ολες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοτιτσιαααααααα!!!!!!!ελπιζω και εύχομαι να έχετε όλες πολυ πολυ γλυκά νεα !!!!νικη σε έχω στο μυαλό μου κ ολο μπαίνω κ διαβάζω τιποτα ακομα η περιοδος 'σου  !!!!!!!!! ?????????

εγω ειμαι καλα δόξα το θεό ελπιζω να συνεχίσω έτσι 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...