Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια!! Τι κάνετε?? Συγνώμη που χάθηκα αλλά η ψυχολογία δεν ήταν και στα καλά της αυτές τις μέρες!! Λοιπόν, έκανα χθες (27η μέρα) χοριακή και ήταν 2,3 αρνητική... Στεναχωρήθηκα ναι μεν αλλά... Πάμε τον άλλο μήνα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κ απο εμενα!!σε καταλαβαινω revelator γιατι κ εγς μετα απο μια εγχειριση που εκανα ξεκινησα προσπαθειες για παιδι κ οταν μου ηρθε περιοδος απογοητευτικα πολυ.εκλαιγα ολη μερα!ελεγα δεν θα μπορεσω ποτε να κανω.μακαρι καποια στιγμη να ερθει κ σε μενα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι δυσκολο οταν ειδικα το θελεισ πολυ κ προσπαθεις καιρο!!αλλα βρες με κατι να ασχολεισαι!!!απλα να απολαβανεις αυτο που κανεισ!!!να μην εχεις το μυαλο σου οτι το κανεις με το μονο σκοπο να μεινεις εγκυοσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το "μη στεναχωριέσαι" μια κουβέντα είναι! Το ξέρω ότι έχετε δίκιο και τζάμπα χαλιέμαι αλλά.. Είναι αυτό το "αλλά" που μας τρώει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γι' αυτό δεν γράφουμε όλες εδώ...γι' αυτό το αλλά...

Όλες προσπαθούμε, απογοητευόμαστε, ξανά προσπαθούμε, κάνουμε θεραπείες, εξετάσεις, υπομονη, αλλά ρε κορίτσια αξίζουν όλα αυτά τον κόπο για να γίνουμε μανούλες...οπότε μην το βάζετε κάτω και συνεχίστε μέχρι όλες να ανακοινώσουμε τα ευχάριστα νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!! Εγω καλα ειμαι!! Ειχα ενα θεμα χθες με το εντερο μου και ποναγα πολυ αλλα τωρα καλυτερα!! Αυριο περιμενω την ακατανομαστη!! Σνιφ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μακάρι να μην σου έρθει...!!!! Περαστικά σου..!! Εγω κορίτσια σημερα ειμαι κομμάτια όλη την μερα κυμαμαι ξυπνάω Άννα 3 ώρες και μετα απο 10 λεπτα ξανά κοιμάμαι..!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κουκλιτσες μου. Καλά είστε; Εγώ χάθηκα γιατί έχω αλλαγές στην δουλειά και γύρισε και ο αντρουλης μου από ταξίδι και χαλαρωνουμε παρεουλα. Εγώ αποφάσισα ν μην πάω πάλι για ένεση και να πάρω μια δεύτερη γνώμη και στην τελική χαλαρά γιατί δεν προσπαθούμε και πολύ καιρό 7 μήνες και όχι με στόχους και εντατικά. Γι λετε; Μου είπαν τον Γαβαρη στο Έλενας και τον Άρη Τσιγκρη;...για πείτε γνώμες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχει κάποια να μου προτινει έναν καλο γιατρό στο Έλενας; Θέλω να πάρω μια δεύτερη γνώμη και αν χρειαζόταν να κάνω αυτές της ενέσεις. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...