Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εεε ναι Νικη μου το χω ριξει στις βολτες, γτ να καθομαι να σκαω;; Ανυπομονω για την Τριτη που θα παω στο γιατρο, να δω τι θα μ πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια, θα με τρελάνει ο κύκλος μου εμένα... Ενώ τόσες μέρες είχα απλά πολλά υγρά, σήμερα είδα πάλι αυτά τα λευκά που βλέπουμε μετά την ωορρηξία!! Τι κουλό είναι πάλι κι αυτό, ποιος ξέρει;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά και εγώ κοπέλα μου!! Άσε γιατί μου είπε κάτι μία κοπέλα και με έβαλε σε σκέψεις.. Λέει πως αν έγινε η σύλληψη όταν κάνεις πιπί έχει λέει κάτι ασπράκια που κολυμπάνε στα τσίσα!! Και εγώ τα είχα... Αυτή λέει έτσι κάνει και ξέρει πότε είναι και πότε όχι... Έκανα και τεστ βέβαια, αρνητικό...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πρώτη φορά ακούω κάτι τέτοιο. Δεν νομίζω να ισχύει γενικά, μπορεί να είναι κάποια αντίδρασή του οργανισμού της συγκεκριμένης κοπέλας. Θα περιμένουμε μετά τις 10 του μήνα να μας πεις τα νέα σου. 

Εσύ Νίκη μου τι κάνεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ σήμερα τελειώνω τα primolut και περιμένω για περίοδο. Αν δεν έρθει τις επόμενες 7 ημέρες πάω για β-χοριακή...αλλιώς χαπάκια για ωορρηξία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια μου ολες μαζι περιμενουμε.. Χιχι, λετε να ναι καλο σημαδι;;; Μακαριιιι.. Πωπω κοριτσια μου εγω αυτες τις μερες εχω τρελα νευρα.. Τσαντιζομαι με το παραμικρο... Ριξαμε κ τον τσακωμο μας.. Χαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα δεν πειράζει.. Μονο να μην το κρατάτε.. που και που δεν πειράζει ενας τσακωμός κανει ρην.Αγάπη πιο δυνατή.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Didaki γεια σου.. Ναι ολες μαζι κ δεν περνανε οι ρουφιανες οι μερες.. Τελειωσαν κ τα λεφτα γ βολτες... Χαχαχ!! Θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη, απλα μην το σκεφτεσαι.. Τι ειπα τωρα ε;;; Χαχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Didaki γεια σου.. Ναι ολες μαζι κ δεν περνανε οι ρουφιανες οι μερες.. Τελειωσαν κ τα λεφτα γ βολτες... Χαχαχ!! Θα τα καταφερεις ειμαι σιγουρη, απλα μην το σκεφτεσαι.. Τι ειπα τωρα ε;;; Χαχα!!

χαχαχα πανε τα λεφτά... μια απο τα ίδια και εγω..  

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...