Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Και εγω παω για καφεδακι.. ? χαλαρη ειμαι Νικουλα μου, νταξει αγχωθηκα λιγο να πω την αληθεια αλλα οκ.. Τιποτα δε θα χω κ να δεις τζαμπα λεφτα θα χαλασω... Χαχα.. Εκλεισα ραντεβου, την αλλη Τριτη.. Θα σας ενημερωσω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια, καλά κάνετε και βολτάρετε...εγώ είμαι κλεισμένη στο γραφείο και κάνει ζέστη!!!!

Να σας πω ξέρει καμία αν το primolut προκαλεί πονάκια χαμηλά και λευκά υγρά? Τα ξεκίνησα σήμερα και έχω και τα δύο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια να ρωτήσω  εγώ κάτι.εγώ περιμένω να αδιαθετήσω το Σάββατο. Κι όλο βάζω στο μυαλό μου ότι έχω συμπτώματα. Εχω κάτι πονάκια χαμηλά σαν σουβλιές ώρες ώρες κι "εχθες" είδα κάτι πηχτά υγρά.είναι κάτι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ κοριτσακια μου θα κάνω την επαναληπτική μου για την προλακτίνη την τέταρτη το πρωί και αποφάσισα Μίλησα και με τον άντρα μου ότι θα κάνει και εκείνος έλεγχο και μετά θα το αφήσουμε στην τυχη του. Είναι ψυχοφθόρα όλη ή διαδικασία να πηγαίνω στο γιατρό κάθε μήνα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα....

Ελλισάκι μόνο να μην αγχώνεσαι και όλα θα έρθουν!

Κατερίνα μου μπορεί να είναι και συμπτώματα περιόδου, κάνε λίγη υπομονή μέχρι το Σάββατο και αν δεν έρθει τότε με ένα τεστ θα ξέρεις, ελπίζω να έχεις ευχάριστα νέα σύντομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια κοριτσακια μουυυυ.......ευχομαι καλοοοο μηναααα σε ολεςςςςςς..,,,,,,,,να χουμε υγεια χαραααα ευτιχιαααα και ευχομαι πολλλααααα μωρακιαααα αυτο το μηναααα:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κ απο εμενα!!!

Διαβαζω συνεχεια και ηρθε η ωρα να γραψω και εγω!

Εδω και δυο χρονια προσπαθουμε να πιασουμε παιδακι κ περυσι ανακαλυψαμε πως ο αντρας μου εχει κινητικοτητα 4%.

Σημερα πηγα στο γυναικολογο και ξεκιναμε 5 μηνες με δικη του παρακολουθηση και αν δεεν παμε γα την πρωτη μας σπερματεγχυση!!

Μεχρι τωρα οι συμβουλες ειναι τερμα το τσιγαρο τερμα ποτο διαιτα εγω βιταμινες ο αντρας και επομνο ρντεβου στη 12η μερα του κυκλου μου να βρουμε την οωρηξια.

Ευχομαι καλο μήνα να εχουμε κουραγιο και να εχουμε μωρακια στις κοιλιτσες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Νίνα μου,

σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και πολύ σύντομα να πραγματοποιηθεί η ευχή σου για ένα μωράκι.

Οπλίσου μόνο με πίστη και υπομονή!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κελλυ μου,

Σε ευχαριστω παρα παρα πολυ... Ελπιζω ολα να πανε καλα για ολες μας να μην στεναχωριομαστε, που κανεις δεν μας καταλαβαινει!!!

Ευχομαι να πραγματοποιηθουν συντομα οι ευχες μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια γλυκα!!! Καλο μηνα σε ολες μας... Ας ειναι τυχερος μιας και ξεκιναει το φθινοπωρο.. Τι μου κανετε;; Εγω το χω ριξει στις βολτες.. Χαχα!! Σταματησαν τα πονακια που ειχα.. Τωρα εχω μονο πολλα υγρα!!! Πφφφ.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βολτάρετε κορίτσια...όσο μπορείτε! 

Εγώ συνεχίζω να έχω πονάκια χαμηλά και πόνο τρομερό στα πόδια, εχθές το βράδυ με δύο μαξιλάρια στα πόδια κοιμήθηκα....άντε να έρθει η Παρασκευή να σταματήσω το primolut.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...