Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

δηλαδη;; Εμενα απ την 1η στιγμη ηταν 28, μιλαμε μεχρι κ στην ωρα της. Μολις σκεφτηκα να αρχισω προσπαθειες τα τρελα της..

εγω ειχα κυκλο κατι μηνεσ ερχωταν καθε 57 τον επομενο μηνα 26 και ξανα 57 και τωρα πριν ενα μηνα ειχε ερθει στισ 49 μερεσ που ηταν να ερθει κανωνικα σε26 μερεσ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά κ να πάρετε ! Εγω μετα την αποξεση ο κυκλος μου τα έπαιξε ήταν απο 28 έως 35 χωρις πρόβλημα όμως συμβαίνει μετα απο τέτοια ταλαιπωρία . Λοιπόν τα χρησιμοποίησα κ βρήκα οτι εκείνο το μήνα εκανα ωορηξια νωρίτερα κ αν δεν εκανα τεστ δεν θα το ήξερα κ θα έκλαιγα που δ μένω εγκυος . Πήρα τα φτηνά σε ταινίες απο το Ίντερνετ . Ίσως να μπερδευτείτε λιγο στην ερμηνεία αλλα θα το βρείτε 

ειναι καλες ειχα ακουσει διαφωρα για τισ τενιες ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα με 29 ευρω 40 ταινίες και δωρο5 εγκυμοσυνης κατι τέτοιο μια χαρα ήταν κορίτσια πολυ αξιόπιστα κ τα ωορηξιας κ τα εγκυμοσυνγς 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια κι αλλη 1 ερωτηση μηπως ξερετε. Εγω παντα ειχα πονακια την μερα της ωορρηξιας. Μια μερα δλδ. 3 μερες τωρα αχω πονους περιοδου(απαλους ναι μεν). Ξεκινησαν 27(που λογικα ειχα την ωορρηξια) και εχω ακομα. Αυτο σας φαινεται φυσιολογικο;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πήρα με 29 ευρω 40 ταινίες και δωρο5 εγκυμοσυνης κατι τέτοιο μια χαρα ήταν κορίτσια πολυ αξιόπιστα κ τα ωορηξιας κ τα εγκυμοσυνγς 

και απο που τις πειρες??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περιοδο ποτε περιμεννεισ?? μιπως εχεις ακομη ωρεξια?

3 μερες ωορρηξια;; Ειναι δυνατον;; Περιμενω 10 το νωριτερο 14 το αργοτερο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια. 

Οι μέρες που σου γράφω είναι σωστές, με ασταθή κύκλο 30-40 ημερών για βάλε τα κάτω...16-26, βάλε + και -....

Τέστ ωορρηξία δεν έχω κάνει ακόμη, γιατί τους τελευταίους τρεις μήνες όπως σας είπα την παρακολουθεί ο γιατρός μου με κολπικό υπέροχο.

Σήμερα ξεκίνησα primolut για 5 ημέρες για να μου έρθει περίοδος και μετά χάπια για ωορρηξία και ας ελπίζουμε...

Σχετικά με την ωορρηξία διαρκεί 48 ώρες αλλά το σπέρμα ζει άλλες 48 ώρες περίπου ...οπότε κορίτσια περίπου 4 μέρες κάθε μήνα στη διάθεση μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου εγώ μόλις ξυπνησαααα και θα ετοιμαστω για την δουλειά. Τελικά αδιαθετησα...όπως τα έλεγα....

Δεν πειράζει κοπέλα μου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα και απο μενα κοριτσια μου.. Σημερα πηγα τις βολτες μου να ξεσκασω λιγο.. Επισης, ειδε τις εξετασεις μου ο παθολογος, ολα καλα, αλλα η προλακτινη αν και λιγο ανεβασμενη τον ανυσηχησε. Θελει ειπε να παω σε ενδοκρινολογο οπωσδηποτε και να το ψαξω κι αλλο. Αρα, ξεκιναω το ψαξιμο σημερα. Ενδοκρινολογο και μετα γυναικολογο. Στο αλλο θεμα, το πηρα αποφαση οτι δεν, οποτε χαλαρωνω, κανω τις εξετασεις μου και οταν ειναι θα ρθει.. ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εμενα με εστιλαν σε Ενδοκρινολογο και βρικαμε ολα καλα θα πανε... εγω τωρα παω βολτα και για ψονια... revelator χαλάρωσε.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...