Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Βρε κοριτσια κατι ασχετο. Απο χθες εχω εντονο βαρος στα πλευρα πισω στην πλατη. Σαν κατι να με βαρενει μεσα. Πλευρα ειναι, νεφρα ειναι;; Παντως πισω και ψηλα, ακριβως στο υψος του θωρακα. Ξερει καμια σας τι μπορει να ναι;; Καμια πετρα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν την βρίσκω, τους τελευταίους 3 μήνες με παρακολουθούσε ο γιατρός για να τσεκάρει αν δεν κάνω ωορρηξία. Γενικά μου έχει πει ότι από την 14 έως την 25 κάθε 2η μέρα επαφή για να την πετύχω....

Μαριάνα μου να βρεις ένα γιατρό, είναι καλό να έχεις κάποιον που εμπιστεύεσαι και μπορεί να λύσει κάθε απορία.

Νικάκη είναι θέμα μέγα...υπομονή και πίστη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα εχω διαβασει οτι το μονο στανταρ ειναι πως μετα την ωορρηξια σε 14-16 μερες ερχεται η περιοδος. Πολυ νωρις δεν ειναι αυτες οι μερες για τον δικο σου κυκλο;; Γιατι δεν ξεκινας θερμοδιαγραμμα κ ισως και καποια τεστακια;; Επισης, στη θεση σου θα ειχα επαφες γενικα, οσο πιο πολυ γινεται. Ψαξε παντως και το ενδεχομενο του πιο μετα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου , revelator καλώς ήρθες !!!! Καθε επιτυχία εύχομαι . Και τι σημαίνει που είχες άσπρα υγρα !?

εχω διαβασει πως οταν δεν γονιμοποιηται το ωαριο βγαζεις λευκα υγρα. Και η αληθεια ειναι πως το τσεκαρα εδω και 4 μηνες και οντως ισχυει.. Αρα, ετσι ξερω νωρις νωρις τι να περιμενω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με καθε κυκλο αναλογος εχεις και ωραιξια δλδ εγω που ειχα καθε 57 μερες ηχα ωρεξια τιν 43ημερα πριν τιν περιοδο για αυτο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Revelator μικρη ειςαι !! Θα έρθει σύντομα . Αν Αγχωνεσαι για τηβ ωορηξια παρε τεστ ωορηξιας . Τα έχω χρησιμοποιήσει το προηγούμενο μήνα κ ειμαι εγκυος τωρα 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με καθε κυκλο αναλογος εχεις και ωραιξια δλδ εγω που ειχα καθε 57 μερες ηχα ωρεξια τιν 43ημερα πριν τιν περιοδο για αυτο..!!

εεε αυτο λεω και εγω. Για αυτο μου φανηκε πολυ νωρις το 14-25η μερα της Κελλυς. Με 40 μερες κυκλο, λογικα η ωορρηξια της πρεπει να ναι γυρω στην 25η μερα κ μετα. Εγω νομιζω οτι σε τοσο αστατους κυκλους θελει επαφες σε ολη τη διαρκεια. Πολλα εχουμε ακουσει. Η αλλη λεει εμεινε κατα την περιοδο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Didaki να σου ζησειι!!! Μια τελειομηνη  εγκυμοσυνη ευχομαι και ενα υγειεστατο νινακι!!! Αν δω οτι δεν εχω αποτελεσμα θα παρω.. Μονο μια φορα πηρες τεστ κ τα καταφερες με την 1η;;; Ποσο καιρο προσπαθουσες;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγς πιστευω να μεινις οταν εχεις περιοδο ειναι πολυ δυσκολο..!!

καλα πολυ δυσκολο ειναι σιγουρα.. Απλα λεμε, γινονται κι αυτα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την πρωτη φορα τον Νοέμβρη παλι με την νίκη μιλούσαμε δεν χρησιμοποιούσα αλλα έμεινα Μέτα απο 2 μήνες προσπαθειών . Τωρα προσπαθούσα 5 κ στο πέμπτο πήρα τεστ ωορηξιας κ έμεινα με την πρωτη 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και τη μερα δην βρηκες;; Σε τι κυκλο;; Μαλλον και εγω θα παρω γιατι ξαφνικα εχει γινει απο 27-31 μερες. Και εχω χασει το μπουσουλα εδω και ποσους μηνες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα που χαλασε η περιοδος πριν ενα μηνα..!! και το σκευτωμαι να παρω

δηλαδη;; Εμενα απ την 1η στιγμη ηταν 28, μιλαμε μεχρι κ στην ωρα της. Μολις σκεφτηκα να αρχισω προσπαθειες τα τρελα της..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά κ να πάρετε ! Εγω μετα την αποξεση ο κυκλος μου τα έπαιξε ήταν απο 28 έως 35 χωρις πρόβλημα όμως συμβαίνει μετα απο τέτοια ταλαιπωρία . Λοιπόν τα χρησιμοποίησα κ βρήκα οτι εκείνο το μήνα εκανα ωορηξια νωρίτερα κ αν δεν εκανα τεστ δεν θα το ήξερα κ θα έκλαιγα που δ μένω εγκυος . Πήρα τα φτηνά σε ταινίες απο το Ίντερνετ . Ίσως να μπερδευτείτε λιγο στην ερμηνεία αλλα θα το βρείτε 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φυσικά κ να πάρετε ! Εγω μετα την αποξεση ο κυκλος μου τα έπαιξε ήταν απο 28 έως 35 χωρις πρόβλημα όμως συμβαίνει μετα απο τέτοια ταλαιπωρία . Λοιπόν τα χρησιμοποίησα κ βρήκα οτι εκείνο το μήνα εκανα ωορηξια νωρίτερα κ αν δεν εκανα τεστ δεν θα το ήξερα κ θα έκλαιγα που δ μένω εγκυος . Πήρα τα φτηνά σε ταινίες απο το Ίντερνετ . Ίσως να μπερδευτείτε λιγο στην ερμηνεία αλλα θα το βρείτε 

και για τι κοστος μιλαμε;; Αμα ειναι να τα παραγγειλω, να τα δοκιμασω τον αλλο μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...