Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προσπάθειες Για Παιδί


kaposetsi

Recommended Posts

Εγώ ειμαιν30 κορίτσια και μόλις ειδα καφεροζ οπότε δεν με βλέπω και σωστά το πρόβλεψα αυτό το μήνα. Δεν πειράζει...δεν θα στεμαχωρηθω. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια σε όλα τα κορίτσια που μας ανακοίνωσαν τα ευχάριστα νέα....ελπίζω και εμείς οι υπόλοιπες να κάνουμε σύντομα το ίδιο. 

Τώρα γύρισα από διακοπές και βλέπω ότι το ενδιαφέρον στο φόρουμ καλά κρατεί. 

40 ημέρα κύκλου και αύριο ξεκινάω πριμολούτ...αν και εδώ και 10 ημέρες έχω πρύξιμο στο στήθος, πονάκια (σαν μικρούς σφάκτες) χαμηλά κάτω από την κοιλιά. 

Δεν θέλω να κάνω όνειρα κάθε φορά για αυτό κρατιέμαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

Ναι και δεν σ απαντανε όμορφα όλες...ργβ δεν ξαναμπηκα...

Εμενα μου τη δινει που αμα δεν προκειται για το δικο τους προβλημα δε ασχολειται κανεις μαζι σου..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Για σου Μαριάννα...

Στο χέρι μας είναι να το κρατήσουμε...γιατί εγώ το έχω πραγματικά ανάγκη. Βλέπετε είναι αλλιώς να μοιράζεσαι αυτή την εμπειρία με ανθρώπους που είναι στην ίδια φάση με σένα και σε καταλαβαίνουν 100%.

Ελλισάκι & Μαριάννα σε τι φάση βρίσκεστε εσείς?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ξερα οτι θα με γραψετε Μαριανα.. Χαχα.. Δεν ηταν ορθογραφικο. Ειμαι σκετο Μαριανα, επομενως κ με 1 Ν. Εγω ειμαι στη φαση που μπηκα σε εντατικη προσπαθεια αυτο το μηνα(πριν ηταν φλου) κ αν δω οτι σε 3-4 μηνες Δεν, θα αρχισω να το ψαχνω, γτ τυχαια βρηκα ανεβασμενη προλακτινη και θορυβηθηκα.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άστατο πολύ....

Αν έχω ωορρηξία από 30-42 ημέρες, αν δεν έχω άστα...50 έχει φτάσει!

οοοο δυσκολο.. Φαντασου οταν ημουν πιο μικρη γκρινιαζα κ ελεγα τυχερες αυτες που τους ερχετε καθε 2-3 μηνες.. Τωρα αναθεωρω.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τον γιατρό σου μίλησες? Τι σου είπε?

Εμείς τον Απρίλιο ξεκινήσαμε, απλά με τον κύκλο μου είναι κάπως περίεργα. Ο γιατρός μου είναι πολύ θετικός και πιστεύει ότι στο εξάμηνο μέσα θα έχουμε ευχάριστα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο ευχομαι ολοψυχα.. Να περνουμε σειρα μια μια. Δε εχω γιατρο. Για αυτο ειπα 3-4 μηνες εντατικα κ τοτε να το ψαξω. Αλλα δεν ηταν κ πολλη υψηλη οποτε παιζει κ λογω αγχους ή εντονης επιθυμιας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

 

 

Εμενα μου τη δινει που αμα δεν προκειται για το δικο τους προβλημα δε ασχολειται κανεις μαζι σου..

έχεις δίκιο σε αυτο..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κέλλυ εσυ καλα ειναι 40 εγω που είχα κύκλο κάποτε κάθε 90 μέρες..?? μετα οταν ερχόταν κάθε 57 και τώρα δεν εχω ιδέα..!! Ποσό σε καταλαβενω με τον κύκλο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...